18 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Güne Yay burcundaki Ay’ın Kova burcundaki Güneş ile kuracağı olumlu açının etkileri eşliğinde giriş yapacağız. Her ne kadar koşullar biraz bulanıklık içerse de mantıklı ve vizyoner davranma şansımız yüksek…Ocak ayı sonu itibarıyla başlattığımız girişimlerle alakalı son revizyonları, değerlendirmeleri gerekiyorsa tarz veya yöntem değişimleri yapabilir; bir sonraki evrede atacağımız adımları bir şekliyle tasarlama imkanı yaratabiliriz.

Ay’ın yine ilk derecelerdeki Oğlak burcundaki Mars ile yapacağı kavuşum hareket ve karar alma potansiyelimize olumlu yansıyacak; hedef ve idealler adına atağa geçmemize imkan sağlayacak gibi…Ancak bir rekabet ortamı olacağın soğuk savaşların da yaşanması olası…Yönetime ait konularda, otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan ilişkilerde, finansal alanda yeni durumların ortaya çıkma ihtimali de yüksek. Akşam saatlerine doğru Ay; Mars’ın ardından Uranüs ile olumlu bir açı kuracak yani hedef odaklı hareket ederken kalıpların dışına çıkacak; sıra dışı ve daha önce denenmemiş yöntemleri uygulamaya koymaktan çekinmeyeceğiz…Ayrıca beklenmedik durumların ve sürprizlerin de ortaya çıkması söz konusu…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün arkadaşların, geleceğe dönük planların ve grup çalışmaların konusunda daha gerçekçi olacağın bir döneme giriyorsun. Kendine güvenin artarken yatırımlarınla alakalı da daha ciddi işler düşünebilirsin. Organize ve disiplinli çalışmalarının sonuçlarını günün sonunda alman olası.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde daha çok rahatlamak ve zamanını sevdiğin şeyleri yapmak için harcamak isteyebilirsin. Fakat öğle saatlerinden sonra; Oğlak burcuna geçen Ay, seni biraz melankolik bir yapıya sürüklerken; her konuyla ilgili gereğinden fazla ciddi düşünmen ve karamsar yaklaşman günün sonunda seni yorabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; anlaşma, sözleşme ile ilgili işlerin varsa bugün aklına yatmayan, muallakta kalan birçok konu olabilir, emin olmadan hüküm vermemelisin. Ödemelerinle ilgili konularda temkinli davranman gereken günlerden geçiyorsun. Fazla karamsarlığa kapılmadan işlerini iyi organize edersen yaratıcı fikirlerinle sorunlarının üstesinden gelebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş yerinde sorumluluklarına odaklanabilirsin. Ancak yeni işler başlatmaman, sonuçlanması uzun süreceğinden daha iyi olacaktır. Fikirlerin bugün hızla değişebilir. Öğleden sonra karşıt burcunda ilerleyen Ay; artık ikili ilişkilerinde bir şeyleri çok daha ciddi bir şekilde ele alman gerektiğini vurguluyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; rutin işlerinle ilgili sorumlulukların bugün çok önemli hale gelecek. Bugünün işini yarına bırakmak istemiyorsun. Aniden evine gelecek misafirler seni şaşırtabilir. Cömert bir Aslan olarak sürekli hesabı sen ödüyor olabilirsin. Ancak bugün harcamalarını yaparken cüzdanının güvenliğinden emin olmalısın. Kandırılmalara açık bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bu sabah sorunlardan uzaklaşmak ve kafanı dağıtmak isteyebilirsin. Öğleden sonra çalışmalarınla ilgili konularda planlar silsilesi oluşturabilir ve gün boyunca oradan oraya koşturabilirsin. Çocuklarınla veya partnerinle rutini bozmak isterken kaldırabileceklerinden fazla iş yüklemen onları yorabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde sabırsız bir ruh halinde olabilir, hemen her şeyi halletmek üzere harekete geçebilirsin. Ancak sakin ilerlemen gereken bir gündesin. Güvensizlik hissettiğin insanlardan uzaklaşmalısın. Öğleden sonra; evini değiştirmeyi düşünüyor ya da ailenle birlikte yaşadığın alandan ayrılmak istiyorsan bugün sürpriz gelişmeler olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerindeki zorlayıcı açılar bugün sana hayal kırıklıkları yaşatabilir. Ancak sahip olduğun değerlerin ve yeteneklerin kıymetini bilmelisin. Yapmak istediklerinle ilgili sabırsız davranman günün sonunda sana parasal kayıplar yaşatabilir. Daha fazla sorumluluk yüklenmen gerekecek olsa da yaşanacak gelişmeler seni çok mutlu edecektir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde burcunda ilerleyen Ay; sana değişken enerjiler verebilir. Duygularına gereğinden fazla kapılıp aşırı hassas davranabilirsin. Öğle saatlerinde ise parasal konulara odaklanabilir; geleceğe yönelik sorumlulukların artarken yeni başlangıçlar yapmadan önce araştırmanı çok iyi yapmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde işlerine odaklanmakta zorlanabilir ve kısıtlanmaktan hoşlanmayacağın zamanlar olabilir. Öğle saatlerinden sonra burcuna geçen Ay; elindeki işleri bitirmen ve yeni döneme hazırlanman için seni teşvik edecek; ayrıca daha da ciddi ve mesafeli bir tavırda olmanı sağlıyor olacak.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün grup çalışmalarına katılmak, arkadaşlarınla birlikte hareket etmek için harika bir gün. Gün içinde aşırı değişken ve melankolik tavırdaki kişilere karşı daha sabırlı olmalısın. Arkandan çevrilen işler bugün kafanı kurcalayıp ve seni karamsarlaştırabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde sakin ve pasif kalmak isteyebilir; ayrıca bazı konulardaki hassasiyetin artabilir. Özellikle çevrendeki kişilere karşı aşırı önyargılı olabilirsin. Akşam saatlerinde ise arkadaşlarınla görüşebilir ve sosyalleşmek isteyebilirsin. Ancak ciddi ve karamsar tavırların yüzünden onlara soğuk davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir