18 Şubat 2018 Burç Yorumları

Güne belirsizlikler içinde başlayabilir, planlarımıza uymakta zorlanabilirsiz. Her şeyi kontrol etmeye çalışmak yerine olayları akışına bırakmak yerinde olur. Zihnimizi toplamakta zorlanabilir, hayallere kapılabiliriz. Bizi ruhen dinlendirecek aktivitelere yönelmekte yarar var. Akşam saatleri olaylar hız kazanabilir, kendimizi daha güçlü ve mücadeleci hissedebiliriz. 

Sevgili Koç; haftanın son gününü evde dinlenerek, birikmiş işlerini tamamlayarak, bir hobinle ilgilenerek geçirmek isteyebilirsin. Zihinsel olarak hassas olman duygusal davranmana, manevi konularla yönelmene, hayatını sorgulamana neden olabilir. Ayrıca yaşam kaliteni artırmak için plan yapabilirsin.

Sevgili Boğa; Kişisel isteklerini bir kenara bırakarak arkadaşlarına ve sosyal çevrene yardım etmek istediğin bir gün olabilir. Seni ruhsal olarak rahatlatacak meditasyon gibi spiritüel çalışmalarda bulunmak, yardım derneklerinde görev almak için uygun bir gün olabileceği gibi bu alanlardan kazanç sağlaman da mümkün olabilir.

Sevgili İkizler; arkadaşlarının duygularına karşı daha empatik yaklaşabileceğin bir gün. Ayrıca duygu ve düşüncelerinde ön planda olmak isteyebilirsin. Enerjinin dağınık olması konsantrasyon gerektiren işlerde zorlanmana neden olsa da öğleden sonra toparlanabilirsin. Bu gün düşüncelerin ev ve kariyer odaklı olabilir.

Sevgili Yengeç; ortak kazançların, romantik ilişkilerin, geleceğine yönelik plan ve projelerinle ilgili düşünceler günün ana temaları olabilir. Arkadaşınla birlikte vakit geçirmek duygusal yoğunluğunu hafifletebilir. Enerjinin düşük olması sağlığına ve aldığın besinlere dikkat etmeni gerektirebilir.

Sevgili Aslan; partnerin, sevdiklerin, gayrimenkuller ve borç alacak dengen ile ilgili konular gündeminde olabilir. Fakat yanılma, yanlış hesap yapma ve yaşanabilecek fikir ayrılıkları net bir çözüme ulaşmanı engelleyebilir. Akşamüzeri kişisel isteklerine yönelebilir veya sosyal medyada zaman geçirebilirsin.

Sevgili Başak; günlük işlerinden uzaklaşmak isteyebilir, sevdiğin kişilerin davetini kabul edebilirsin. Romantik ilişkinde isteklerini net ifadelerle dile getirmen olası alınganlıkların önüne geçebilir. Günün ilerleyen saatlerinde gelebilecek maddi destek ödemelerin konusunda rahatlamanı sağlayabilir.

Sevgili Terazi: hafta sonu için organize ettiğin plan ve programa uymak çok da mümkün olmayabilir. Bir çok işi eş zamanlı yapmak durumunda kalabilirsin. Öğleden sonra partnerin veya sevdiğin insanlarla duygu yüklü konuşmalar yapmak, moralini yerine getirebileceği gibi sevgi bağınızın kuvvetlenmesi keyfine keyif katabilir.

Sevgili Akrep; uzun süredir eve ve aileye dair konularla ilgilenmiş olmaktan yorulduğunu hissedebilir, kendini ödüllendirmek isteyebilirsin. Sanatsal konularla ilgilenmek, yaratıcı projeler üretmek veya çocuklarla birlikte olmaktan mutlu olabilirsin. Akşamüzeri sağlığınla veya kişisel bakımında ilgilenebilirsin.

Sevgili Yay; ailen ve evinle ilgilenebilir, birikmiş işlerini hafifletebilirsin. Sevdiklerinin ihtiyaclarını karşılamaktan keyif alacağın bir gün olabilir. Öğleden sonra sosyal faaliyetlerde bulunmak ve sevdiğin kişi ile birlikte olmak isteyebilir, hobilerinle ilgili bir eğitim almaya başlayabilirsin. Harcamalarına dikkat etmelisin.

Sevgili Oğlak; kendin yada yakın çevrenle ilgili konularda mantığın yerine duygularınla karar vermen, belirlemiş olduğun stratejilerinden taviz vermeni gerektirebilir. Evde vakit geçirmek, dinlenmek, ruhunu dinlendirecek aktivitelerde bulunmak, yorgun olan bedeninin iyi hissetmesine yardımcı olabilir.

Sevgili Kova; eğitim alarak uzun zamandır geliştirdiğin bir yeteneğini, maddi kazanç elde etmek kullanmak isteyebilirsin. Bu konuda yakın çevrenden destek bulabileceğin gibi sosyal medyadaki paylaşımların da ilgi görebilir. İletişim trafiğinin yoğun olduğu bir hafta sonu olabilir.

Sevgili Balık; duygu ve düşüncelerini ve hayallerini rahatlıkla ifade etmeyi, her konuda konuşmayı tercih ettiğin bir gün olabilir. Kendini yenilemek, eskinin verdiği yüklerden arınmak isteyebilirsin. Maddi ve manevi konularda seni zenginleştirecek girişimlerde bulunma konusunda isteğinin arttığı bir dönemdesin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.