18 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Gergin geçen bir günün ve gecenin ardından özellikle sabah saatlerinde uyumlu enerjiler altındayız. Birbirimizi daha iyi anlayabilir, anlayış gösterebilir, sezgilerimizi kullanabiliriz. Bozulan ilişkileri düzeltmenin, affetmenin ya da duyarlılıkla yaklaşmanın tam zamanı. Gün boyunca bir yandan hassas bir yandan da mantıklı olabilecek, derin duygusal paylaşımlarda bulunabilecek ve istediğimiz bir konu hakkında odaklanarak, araştırmalar yapabileceğiz. Etrafımızda bize yardımcı olmaya hazır kişiler bulabiliriz. Fakat Merkür/Uranüs uyumsuz görünümü devam ettiğinden hazırlıksız yakalanabileceğimiz gelişmelerle karşılaşabiliriz. Planlarımız bozulabilir ya da işler bir anda tersine dönebilir. Ancak bir yandan da hiç farkında olmadığımız bir konu hakkında uyarılabilir ve kararımızı değiştirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kontrolün dışında gelişen konulara karşı farklı bir strateji geliştirerek dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Karşılaşmaktan hiç hoşlanmayacağın insanlarla bir araya gelmek zorunda kalabilirsin. Ancak renk vermemek adına içsel bir kriz yaşasan da temkini elden bırakmayarak dik duruşunu koruyabilirsin. Öfkeyle kırıcı sözler söylememelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; partnerinle arandaki sorunları halen çözememiş olman seni fazlasıyla etkileyip uyum çabanı arttırabilir. Ayrıca partnerinin ailevi problemlerinde onun arkasında olduğunu hissettirmen sevgi bağlarını da kuvvetli kılacaktır. Bugün sosyal alanlarda göstereceğin sabit fikirliliğin; şimşekleri üzerine çekmene neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevili İkizler; sabahın ilk saatlerinde sezgilerine güvenebilir, bildiğin yolun en doğru yol olduğu iddiasını savunabilirsin. Evinde, ofisinde ya da kişisel eşyalarında oluşabilecek ufak tefek arızalara karşı temkinli olmanda ve önemli evraklarını koruma altına almanda fayda olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün zihnin kaygılı ve endişeli olsa da karar aldığın konuların üzerine gitme niyetindesin. Özel hayatında rüzgâr senden yana eserken; sen de değişime ayak uydurmak, eskimiş bağımlı olduğunu hissettiğin insanlarla ve gruplarla vedalaşmak isteyebilirsin. Bu girişimin sosyal çevrende şaşırtıcı bulunabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ilişkilerin konusunda oldukça hassas olabilirsin. Çevrenden duyabileceğin birtakım söylemlerden etkilenebilir fevri çıkışlar yapabilir, ani karar verme eğiliminde olabilirsin. Dolduruşlara gelmeden güvendiğin insanlara danışman doğru kararlar almana yardımcı olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugünlerde yaşadığın deneyimlere, vereceğin cevap ve tepkilere dikkat etmelisin. Arkadaşlarınla yaşayabileceğin fikir ayrılıkları kısa süreli de olsa beklenmedik gelişme gösterebilir. Akşam üzeri etrafında olup bitenlere kulak kabartabilir, meraklı olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün maddi anlamda güçlü olma isteğin yoğun olabilir. Kendini ifade ederken keskin cümleler kurmamak için temkinli olmalısın. Özellikle aşk hayatında ani tepkiler vermekten kaçınmanda fayda olabilir. Yeni bir ilişkiye başlıyorsan, onu etkilemek arzusuyla kendini ispatlama dürtüsü hissedebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; mücadele gücün ve isteklerini elde etme arzunun oldukça yoğun olabileceği bir güne başlayabilirsin. Ailene ve duygusal ilişki içinde olduğun insana karşı ani çıkışlar yapabilir, kendini istemediğin söz ve hareketler yaparken bulabilirsin.  Özgüveninin esiri olmadan eylemleri bilinçli bir şekilde sürdürmende fayda olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; duygularının yoğun olduğu ve kelimelerin altından bir anlam çıkarmaya çalıştığın bir hafta sonu geçirebilirsin. Günün ilk saatlerinde yakınlarından veya arkadaşlarından aniden gelebilecek bir haberle planlarını değiştirmek durumunda kalabilirsin. Seyahatlerinde bazı aksaklıklar ve sürpriz gelişmeler oluşabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; partnerinle güçlü paylaşımlar ve sıcak bağlar kurabileceğin, kültürel yönden de aktif olabileceğin bir hafta sonu seni bekliyor. Ancak gün genelinde özel eşyalarını gideceğin mekânlarda unutma ihtimalini göz önünde bulundurmalısın. Bugün şuursuzca harcama yapmak isteyebilir, bu konuda duygularına yenik düşebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendi alanını ve fikirlerini korumaktan yana olabilir, konulara bakış açında esnemekte zorlanabilirsin. Özellikle ailenle ilgili konularda olayları büyütmek ve aceleci kararlar vermekten yana olabilirsin. Sakinliğini koruyabilirsen parlak zekânı devreye sokabilir, bakış açısını ve mevcut perspektifini yeniden düzenleyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; eğitim hayatınla ilgili unuttuğun veya üzerinde durmak istemediğin bir konu bugün aniden başını ağrıtmaya başlayabileceği gibi seyahat, ticaret ve evraklarla ilgili hiç hesapta olmayan, ani aksaklıklar meydana gelebilir. Mevcut sorununa alışılmadık yöntemlerle çözüm üretme şansın yüksek. Ancak sorumluluklarını ertelememeye gayret göstermelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir