18 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

İletişimde uyanık olmamız gereken bir zaman dilimindeyiz. Duygusal ve zihinsel anlamda aşırılıklar, yüksek beklenti veya hayaller söz konusu olabilir. Bu her an değişebilecek zemin ve koşullarda karar almak ve ilerleyeceğimiz yönü belirlemek kolay olmayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirmelerde bulunabilir; stratejik davranabilir; yolundan çıkmış işler için belli bir sistem kurmaya çalışabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; şu aralar kariyerindeki yeni oluşumlar; zamanı çok iyi organize etmeni, ertelediğin bir takım işleri hızlıca planlamanı gerektirebilir. Sıkça bir araya geldiğin yakınlarınla tatil planı yapabilirsin. Hatta çok istediğin bir yere gitmek için ikna edici ve ısrarcı olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; maddi bir beklenti içinde olabilirsin. Bu alandaki şanslı etkiyle iki farklı yerden kazanç sağlayabileceğin gibi manidar bir hediye alman da mümkün. Çok fazla polemiğe girdiğin bir konuda, kendini haklı çıkarmanın ve birtakım evraklarla ispatlamanın verdiği haklı gururu yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne önüne çıkan yeni fırsatları kullanarak başlayabilirsin. Ortak gelirlerle ilgili rahatsızlık duyduğun konuları açıkça dile getirebilir, ekonomik alanda kriz yaşamamak adına uzun vadeli çözüm arayışına girebilirsin. Partnerinle geçireceğin vakit kendini iyi hissetmeni sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; çalışma ya da özel hayatını ilgilendiren bir alanda senden bir şeyler gizlendiğini düşünebilirsin. Düşük olan enerjin, başkalarıyla sağlıklı iletişim kurmanı engelleyebilir. Duygusal veya eylemsel olarak daha baskın bir tavır sergileyebileceğin gibi manipülasyonlara da açık olabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygusal ilişkin son derece tatmin edici ve yoğun enerjiler altında olabilir. Sosyal ortamda yaratıcılığını sergileyebilir, vizyonlarından bahsedebilirsin. Fikirlerini baskın bir şekilde dile getirebilir, onaylanma konusunda da ısrarcı olabilirsin. İlişki dinamiğini koruyabilmek için dengede kalmaya çalışmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yeni bir proje için birtakım konuları araştırman ve derinlemesine incelemen gerekebilir. Titiz ve detaycı yapın ikna olma sürecini uzatabilir ve somut olmayan değerlere kolay kolay inanmak istemeyebilirsin. Ekonomik bir konuda ailene güvenerek risk almak isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; medya yayıncılık ve internet gibi sosyal içerikli alanlarda güzel fırsatlarla karşılaşabileceğin gibi internet üzerinden yapabileceğin bir alışveriş canını sıkarak zorluk yaşatabilir. Önemli bir konuyu aydınlatmak için fikrine güvendiğin insanlardan danışmanlık alabilir, farkındalığını artırabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; konsantrasyon gerektiren işlerine odaklanarak, başarını vazgeçilmez ve kaçınılmaz hale getirebilirsin. Ancak gün içinde fiziksel ve duygusal isteklerin arasında kalıp, hırslanabilirsin. Başkalarının kaynaklarını kullanma hususunda aşırılık göstermen mümkün. Bazı konuları oldubittiye getirmen, tepkileri üzerine çekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün karşındaki insanları gereğinden fazla sorgulaman ve takıntılı olman sana destek olacak insanları fark edememene sebep olabilir. Hedef ve kazançlarını artırma yönündeki fizibilite çalışmalarının olumlu sonuçlarını alabilirsin. Hafta sonu için yapacağın plan ve yeni tanışmalar hayatına hız katabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; söylem ve eylemlerinle karşındaki insanları etkilemekte zorlanmayacağın bir gün olabilir. Ancak aşırı baskıcı ve sabit fikirli olabilir, sevdiklerinin tepkisini üzerine çekebilirsin. Aranıza mesafe girmesi de mümkün. İşyerinde yaşanabilecek olası bir sorun, kendiliğinden kapanıp bitebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün romantik ilişkinde kıskançlıklara açıksın. Kendi kendine kurguladığın bir olayı büyütebilir, takıntılı düşüncelere sahip olabilirsin. Bu ara artan stresin sağlığını da olumsuz etkileyebilir. Enerjini yükseltmek için gezebilir, seni huzurlu kılan kişi ve mekanlara gidebilir, çocuklarla birlikte olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; birtakım sosyal ve kurumsal işlerine hız verebilir, işini bir an önce bitirmek ve evinde olmak isteyebilirsin. Etrafındaki konuşmalara takılıp enerjini düşürmemelisin. Diğer taraftan kariyerindeki başarı skalan her geçen gün artabilir. Fikir ve düşüncelerin başkaları için değer kazanırken, sen de gereken desteği görebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.