18 Nisan Burç Yorumları

Sabah saatlerinde bir tarafımız gerçekleri ciddiyetle ele almak isterken bir tarafımız da duygularımıza ve sezgilerimize güvenecek. Gün içerisinde anlayışlı ve özverili davranabileceğiz. Belirsizlik içinde kalabilir, karar vermekte zorlanabiliriz. Beklentilerimiz yükselebilir, tutamayacağımız sözler verebiliriz, aşırı harcamalarda bulunabiliriz. Üzerimizde baskı hissedebilir, çatışmalara açık olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; iş ve sorumluluklarının ön planda olması seni planlı programlı ilerlemeye itebilir. İlgilendiğin ve üzerinde çalıştığın işlere odaklanabilir; gerçekleşmesi zor görünse bile ısrarcı olabilirsin. Ayrıca ailen veya otorite konumundaki kişilerin baskısına maruz kalma ihtimalin var. İlişkilerinde dikkatli olmalısın.Sevgili Boğa; yurt dışı, eğitim, akademik çalışma veya hukuksal işlerin günün ilk bölümünde otorite konumundaki kişilerden alacağın desteklerle yolunda ilerleyebilir. Ancak günün ikinci yarısı için aynı koşullar geçerli olmayabilir. Beklenmedik veya kontrol dışı durumlar planlarını aksatabilir.

Sevgili İkizler; keyiflerine yaptığın harcamalarda ödeme zorluğu yaşayabilirsin. Diğer bir yandan komisyon veya aracılık yaptığın işlerden kazanç beklentini yükselteceğin gelişmeler gündeme gelebilir. Duygusal paylaşımlarında kazanımların ve menfaatlerin hislerinin önüne geçebilir.

Sevgili Yengeç; halen karşıt burcunda ilerleyen Ay seni başkalarına bağlı hareket etmeye zorlamakta. Bugün iş birliği içinde olduğun kişilerle veya eşinle aranda rekabet ve güç çekişmeleri yaşanabilir. Onların baskıcı ve seni sahiplenen tavırlarına karşı tepkili olabilirsin. Günün ikinci yarısında beklenmedik gelişmeler ilişkilerini zedeleyebilir. Dikkat.

Sevgili Aslan; planlı programlı ilerleyebilir, hedefine kilitlenebilirsin. Etkili hitabın, iş birliği ve uyuma açıklığın sayesinde üzerine aldığın işleri bir sonuca bağlamak için çabaların olabilir. Ancak beklentilerini yüksek tutmamalı veya yerine getirebileceğin kadarını vaat etmelisin.  Güçlü ve yetkin kişilerle bir araya gelebilirsin.

Sevgili Başak; bugün sorumluluklarının varlığına rağmen keyiflerine de zaman ayırabileceksin. Ortaklı işlerden ve iş birliklerinden yana fırsatlarla karşılaşabilir, teklif ve önerileri değerlendirmeye, somutlaştırmaya çalışabilirsin. Aşkta istikrarlı bir tutum sergileyebilirsin. Baskı unsuru olan koşullara karşı gelebilirsin.

Sevgili Terazi; eve, aileye, işe ait konularda yükümlülüklerin artabilir. Bir aile büyüğü, otorite konumundaki bir kişi süregelen düzenlerinde değişime neden olabilir. İş birlikleri ve ortaklıklarla ilgili de yaşantında yeni bir sürecin başlamakta olduğunu görebilirsin. Ancak bu yeni koşullar üzerinde baskı yaratabilir.

Sevgili Akrep; mantığın doğrultusunda düşünüp karar almaya yatkınsın. Arka planda seni düşündüren ilişki ve iş birliklerine dair konularda beklentilerini sorgulayabilir ve o konularla alakalı belli bir kanıya varabilirsin. Ayrıca üzerine aldığın sorumlulukları da layıkıyla yerine getirebilmek için zihnini tam kapasite bu alana odaklayabilirsin.

Sevgili Yay; finansal işlerine yoğunlaşabilir, alacak, borç ve ödemelerinle ilgilenebilirsin. Ertelediğin hedeflerine ulaşman için gerekli bütçeyi planlarken abartılı hareket etme ihtimalini göz önünde bulundurarak karar almanda fayda var. Günün ikinci yarısında daha gerçekçi değerlendirmeler yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; burcunda ilerlemekte olan Ay, seni kontrollü ve hedef odaklı kılmakta. Günün ilk yarısında iş veya özel hayatına dair konularda taviz ve toleransın yüksek olabilir. Ancak ilerleyen saatlerde gündeme gelen konularla birlikte kendi isteklerin doğrultusunda hareket edebilirsin. Baskıcı ve yaptırımcı olma potansiyelin yüksek.

Sevgili Kova; iç dünyanda kendini baskı altında hissedebilirsin. Yurt dışı, eğitim ve hukuksal konulardaki beklentilerinde bazı soru işaretlerin olabilir. Ancak henüz koşulların net olmaması cevap bulmanı geciktirebilir. Hedef ve arzularında ısrarcı olmamalı; akışta kalmaya çalışmalısın. Kontrol dışı gelişmelere karşı da bir yanıyla temkinli olmaya bak.

Sevgili Balık; gruplar, dernekler, takım çalışmaları ve arkadaşlıklar adına hareketli günler geçirmektesin. Günün ilk bölümünde maddi manevi beklentilerini yükseltecek ve seni gerçekçi düşünmekten alıkoyacak durumlar söz konusu olabilir. Güçlü ve konusunda yetkin kişilerle gireceğin diyaloglar sonrasında somut veriler elde etme şansını yakalayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.