18 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay Balık burcunda yeni başladığı yolculuğunu sürdürmekte…Koşullar biraz belirsiz, öngörülemez ve dağınık sanki…Aynı zamanda duygularımızın etkisindeyiz ancak akışa uyumlu hareket etmekteyiz…Sevdiklerimize karşı şefkatle ve empatiyle yaklaşımlar içindeyiz…

Sürprizlere ve beklenmedik durumlara ve farkındalık yaratacak gelişmelere açığız…Ayrıca yaratıcılığımızı ve sezgilerimizi rahat kullanabilecek; daha önce isteyip ancak vakit bulamadığımız  işlerle ilgilenmek isteyeceğiz belki…

Gökyüzünde gün boyunca Merkür Venüs uyumlu açısı var…Gerek zihinsel gerekse de ruhsal manada iç huzurumuz ve sağduyumuz var…Ancak bir tarafıyla iniş çıkışlara da açığız zira gezegenlerden biri ateş diğeri hava elementinde…Hızlı düşünebilir; hızlı karar alabiliriz…

Akşam saatlerinde Ay Venüs ile sert açı kuracağından bu enerjiler yakın ve sosyal ilişkilere ve işbirliklerine zarar verebilir. Alınganlıklar beraberlikleri zorlayabilir; inişli çıkışlar duygular karşılık bulamadığında stres yaratabilir.

Merkür Mars arasındaki uyumlu açının da hakimiyeti altındayız…Düşünce ve fikirlerimizi süzgeçten geçirmeden olumlu olumsuz ifade edebilir; pratik çözümler üretmeye yatkın olabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün evde dinlenerek, birikmiş işlerini tamamlayarak bir hobinle ilgilenerek geçirmek isteyebilirsin. Zihinsel olarak hassas olman duygusal davranmana, manevi konulara yönelmene ve hayatını sorgulaman için iyi bir şans olabilir. Ayrıca yaşam kaliteni artırmak için kendine yeni hedefler koyabilir ve planlar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kişisel isteklerini bir kenara bırakarak arkadaşlarına ve sosyal çevrene yardım etmek için çaba gösterdiğin bir günde olabilirsin. Seni ruhsal olarak rahatlatacak meditasyon gibi spiritüel çalışmalarda bulunmak ve yardımlaşma dernekleriyle iletişime geçmek için uygun bir zamanken; böyle yerlerden kazanç sağlaman da mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; arkadaşlarının duygularına karşı empatik yaklaşabileceğin bir günde olduğundan; duygularını ve düşüncelerini de ön plana almak isteyebilirsin. Enerjinin dağınık olması konsantrasyon gerektiren işlerde zorlanmana neden olsa da ilerleyen saatlerde toparlanabilirsin. Bugün düşüncelerin, evin ve çalışmaların olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ortak kazançlar, romantik ilişkiler, geleceğe dair plan ve projelerle ilgili düşünceler günün anlam ve önemine uygun konular olacaktır. Gün içinde arkadaşlarınla iletişim halinde olman duygusal yoğunluğunun azalmasını sağlayabilir. Enerjinin düşük olması sağlığına ve aldığın besinlere dikkat etmen gerektiğini vurguluyor olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; partnerin, sevdiklerin, gayrimenkuller ve borç alacak dengen ile ilgili konular gündemini meşgul edebilir. Fakat yanılma, yanlış hesap yapma ve yaşanabilecek fikir ayrılıkları net bir çözüm yolu bulmanda sana engel olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kişisel isteklerine yönelebilir veya sosyal medyada zaman geçirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günlük işlerinden uzaklaşmak isteyebilir, sevdiğin kişilerle kuracağın sohbetlerin sana iyi geleceğini düşünerek onlarla ilgilenebilirsin. Romantik ilişkinde isteklerini net ifadelerle dile getirmen olası alınganlıkların önüne geçebilir. Gün içinde gelebilecek maddi destek ödemelerin konusunda rahatlamanı sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün için yaptığın plana ve programlara uyum sağlaman mümkün olmayabilir. Birçok işi eş zamanlı yapman durumunda kalabilirsin. Gün içinde partnerin veya sevdiğin insanlarla duygu yüklü konuşmalar yapmak; moralini yerine getireceği gibi sevgi bağlarının kuvvetlenmesi de keyiflenmeni sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; uzun süredir eve ve aileye dair konularla ilgilenmiş olmaktan yorulduğunu hissedebilir ve kendini ödüllendirmek isteyebilirsin. Sanatsal konularla ilgilenmek, yaratıcı projeler üretmek veya çocuklarla birlikte olmaktan mutlu olabilirsin. Gün içinde sağlığın ve kişisel bakımını ihmal ettiğini fark edip kendine yönelebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ailen ve evinle ilgilenebilir, birikmiş olan işlerini tamamlayıp yükünü hafifletebilirsin. Sevdiklerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan keyif alacağın bir gündesin. Gün içinde harcamalarına dikkat etmen gereken zamanlar olurken; partnerinle ilgilenmek veya bir hobin için eğitim araştırmaları yapman mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kendin ya da yakın çevrenle ilgili konularda mantığın yerine duygularınla karar vermen, belirlemiş olduğun stratejilerden taviz vermene neden olabilir. Evde vakit geçirmek, dinlenmek ve ruhunu sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak; yorgun olan bedeninin iyi hissetmesine yardımcı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; eğitim alarak uzun zamandır geliştirdiğin bir yeteneğini, maddi kazanç elde etmek için kullanmak isteyebilirsin. Bu konuda yakın çevrenden destek bulabileceğin gibi sosyal medyadaki paylaşımların da oldukça ilgi görebilir. İletişim trafiğinin yoğun geçebileceği bir hafta sonu olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda ilerleyen Ay; duygu, düşünce ve hayallerini rahatlıkla ifade etmeni ve her konuda fikirlerini açıkça ifade edebilmen için seni destekleyecektir. Kendini yenilemek ve eskinin verdiği yüklerden arınmak isteyebilirsin. Maddi ve manevi konularda durumunu düzeltecek girişimlerde bulunma isteğinin arttığı bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.