18 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde iletişim trafiği hızla akabilir, sosyal organizasyonlar yapma peşinde olabiliriz. Biraz sosyal medya da biraz da gruplar içinde zaman harcayabilir, bir yandan da işle ilgili görüşme ve toplantılara katılabiliriz. Öğlene doğru ticari işbirlikleri geliştirebilir, girişimlerde bulunabiliriz. Fakat sabah saatlerindeki denge ve sosyalleşme ihtiyacı akşama doğru yerini çıkar çatışmalarına bırakabilir. Özellikle gece yarısına doğru sertleşen etkiler kendimizi kısıtlanmış ve bastırılmış hissetmemize neden olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; karşıt burcunda Dolunay fazına ilerleyen Ay, ilişkilerinde çok da rahat hareket edemeyeceğini gösteriyor. Günün ilk saatlerinde cesur ve risk almaktan yana olabilir, ilerleyen zamanda engellerle karşılaşabilir, karşındakilerinin koşullarına uyum sağlamak zorunda kalabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa çalışma ortamındaki çabalarına hız verdiğin ve olumlu ya da olumsuz sonuç beklediğin bir süreçte olabilirsin. İş birliği içinde olduğun insanlarla arada kaldığın birtakım konular kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir. Sakinliğini ve dengeni kurabilirsen hem ilişkilerini koruyabilir hem de ileriye taşımak istediğin konularda başarılı olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gününün ana konusu özel ilişkinle ilgili olabilir. Kişisel isteklerinde bencil olma ihtimalin yüksek olabileceği için atak tavırlarınla göze batabilirsin. Ateşli mizacın yüzünden duygusal riskler alabilirsin. Diğer taraftan son zamanlarda zorlandığın finansal konular akşamüzeri keyfini kaçırabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; başkalarının seni kontrol altına almaya yönelik tavırları yüzünden dingin bir zihne sahip olamayabilirsin. Mizacını bilen dost ve arkadaşların motive olmana ve enerjini yükseltmene yardımcı olabilir. Ailevi konularda liderlik ve öncülük etmeye açıksın ama yine bütün kararları tek başına alman ilişkilerde çatışmalara yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iletişim konusunda hassas olabilir, zaman zaman da alınganlık gösterebilir çevrenizdekilerle bazı pürüzler yaşayabilirsin. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitim, yolculuk ve anlaşmalarda kararlılık gösterebilir ve somutluk açısından önemli ilerlemeler sağlayabilirsin. Doğru zamanı seçmeye gayret etmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün hesaplarını doğru yapmalı, nelerden taviz vermen gerektiğini bilerek yola çıkmalısın. Spekülatif konulardaki cüretkâr girişimlerin zararla sonuçlanabilir. Fazla riske girmemende yarar var. Yeni yeteneklerinin farkına vararak, onları kullanabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ifade ve ikna gücünü kullanmak, sosyal ve medyatik yeteneklerini göstermek istediğin bir gün olabilir. Sanatsal konularda ve estetiğin ön planda olduğu alanlarda da kendini gösterebileceğin güzel gelişmeler yaşanabilir. Ancak ailenle ilişkilerin biraz karışık olabilir. Çok dinleyip, az konuşman gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevrenle ilişkilerinde hırsla hareket edebilir, gücü elde tutmayı isteyebilirsin. Ancak kontrolü sağlamakta bir hayli zorlanabilir, kimi zaman manipüle edildiğini düşünebilirsin. Maddi gücünü yeniden kazanmak için çabalarını arttırabilir, günlük rutinlerinde bir takım değişikliklere gidebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sosyal ve ikili ilişkilerinde dengeni bulmakta zorlanabilir, düşünce ve duygularında sürekli değişkenlik yaşayabilirsin. Bu duygu değişiminin karşındaki insanları da olumsuz etkileyebilir. Sakin kalabildiğin sürece şartları lehine çevirebilirsin. Finansal açıdan sorumluluklarını bilerek davranman da yarar var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kalabalıklar içinde olmayı tercih edeceğin, çalışıp ürettiğin işlerine duyduğun özgüvenle mücadele etmekten kaçınmayacağın bir gündesin. Senin için olumsuz sonuçlar doğuracağını bildiğin durumlarda bile kendi doğrularından şaşmayabilirsin. Kariyerinden elde ettiğin kazançta artış yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gerek sosyal medyada gerekse de aynı görüşü paylaştığın gruplarda farkındalığını artıracak gelişmeler yaşayabilirsin. Vizyonunu destekleyen fırsatları değerlendirmek üzere harekete geçebilir, hatta risk alabilirsin. Fakat görüş ve düşüncelerinle sert muhaliflerle karşı karşıya kalman mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; beklediğin paranın gelmesi ya da partnerinin kazancında ekstra bir artışın olmasıyla ekonomik dengeni kurmaya çalışabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde dostlarınla gereksiz çatışmalara girmek yerine, yaratıcılığını arttıracak aktivitelere zaman ayırman yorulmana ve bunalmana engel olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.