18 Nisan 2018 Burç Yorumları

Planlarımızı daha sağlama almamız gereken bir gündeyiz. Kariyerimiz için atacağımız adımlarla ve aile hayatımızla ilgili engellerle karşılaşabiliriz. Bu dönemde uyumlu bir tavır takınarak önümüze çıkan zorlukların üstesinden gelebiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde farkındalığımız artabilir, isteklerimizin peşinden gidebiliriz.

Sevgili Koç;  bedensel ve ruhsal olarak değişim, kazancın ve yeteneklerin açısından dönüşüm enerjileri içinde olduğun bir süreç içerisinde olabilirsin. Güne; farklı ve sıra dışı fikirler üreterek başlayabileceğin gibi, sürpriz haberler de duyabilirsin. Ani bir kararla, estetik yaptırma kararı alman mümkün. Girişimlerini öğleden sonraya bırakmalısın.

Sevgili Boğa; ruhunu ve iç dünyanı yoran konu ve olaylardan sıyrılabileceğin, bağımlılıklarınla ilgili ani değişimler yaşayabileceğin bir gün olabilir. Bilinç altında yaşadığın aydınlanma, farkındalığını ve özgür olmak ihtiyacını artırabilir. Akşam üzeri iletişim trafiğinin ve harcamalarının artması mümkün.

Sevgili İkizler; Günün ilk yarısında yalnız kalmak hoşuna gitse de öğleden sonra daha aktif olabilir, duygu ve düşüncelerini ifade etmek için sabırsızlanabilirsin. Sosyal çevrenden beklenmedik söylemler duyabilir, ekonomik koşullarında ya da senin için çözümü zor olan konularda güçlü destekler alabilirsin.

Sevgili Yengeç: karar almakta veya aldığın kararları uygulamakta zorlansan da sevdiğin ya da iş birliği içinde olduğun insanlar üzerinde güçlü etkiler bırakabilirsin. Günün aktif ve değişken enerjisinden yorgun düşebilir, akşamını evde geçirip, ailenle fikir alışverişi yaparak, enerjini dengelemeye çalışabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün, fikir ve görüşlerinin orijinalliği içinde bulunduğun gruplara öncülük edebilir. Üstlerinle veya iş arkadaşlarınla yapacağın görüşmelerde duygularını abartılı bir şekilde ortaya koyabilirsin. Akşam üzeri sevdiklerinle bir araya gelmek, sanatsal aktivitelere yönelmek isteyebilirsin, fakat her şeyi aynı anda yapma isteğin programını aksatabilir.

Sevgili Başak; beklemediğin bir yerden ya da ihtiyacın olan bir kredinin onaylanmasından kaynaklı maddi bir bolluk yaşayabileceğin gibi, ani bir ödeme yapman gereken durumlar da söz konusu olabilir. Günün ilk yarısında yazışma, eğitim ve bilgi aktarımı adına yoğun zamanlar geçirebilir, ilerleyen saatlerde daha özgür olmak isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün ilişkilerinde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Yaşamına ani giren insanlar olabileceği gibi aniden çıkabilecek insanlar olması da mümkündür. Çevresel farkındalığının yükselmesi; olaylara bakış açının değişmesine, özgür düşünmene, farklı deneyimler yaşamana ya da taşınma kararı almana neden olabilir.

Sevgili Akrep; iş hayatında, çalışma yaşamında ya da günlük işlerinde rutinlerden uzaklaşmak isteyebilir, kimi zaman kuralları yıkmak veya özgürlük temalarını vurgulamak isteyebilirsin. Yakın çevren tarafından çok hoş karşılanmayan hal ve tavırların kriz yaşamana neden olsa da iletişimlerinde daha esnek olarak, ortamı yumuşatmayı başarabilirsin.

Sevgili Yay; arzu ettiğin fakat bir türlü cesaret edemediğin bir aktivitenin sürpriz şekilde karşına çıkması mümkün olabileceği gibi, ani bir ilişki içerisine girmen de olasıdır. Eşin, ortağın ya da içinde bulunduğun bir anlaşmanın taraflarının sana değişik öneriler sunması maddi kaynaklarını tekrar gözden geçirmene neden olabilir.

Sevgili Oğlak; ailevi ya da kariyerinle ilgili sorumluluklarının plansızca artış göstermesi, programında ani değişiklikler yapmana neden olabilir. Hayatınla ilgili bazı projelerini tekrar gözden geçirmen ve bu alandaki eksiklerini tamamlaman; hedeflerin konusunda daha gerçekçi olmanı, beklentindeki abartıyı görmene yardımcı olabilir.

Sevgili Kova; eğitim, yazı, seminer veya zihinsel olarak seni besleyeceğini düşündüğün alanlara yönelmek konusunda güçlü istek içerisinde olabilir, bu alanlarda radikal kararlar alabilirsin. Ailevi konulardan uzak kalmayı arzu edebilir, yakın arkadaşlarınla sosyalleşip, bağımsızlığının tadını çıkarmak isteyebilirsin.

Sevgili Balık; büyümesini ve gelişmesini arzu ettiğin yeteneklerinde ya da maddi kazançlarında özgür ve bağımsız olmak isteyebilirsin. Bu alanlarda verebileceğin kararlar; yeni yöntemler denemene neden olabilir. Yeniliklere kucak açtığın bir süreç olsa da kararlarında stratejik davranmaya ihtiyacın olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.