18 Mayıs Burç Yorumları

Güne hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Girişimlerde bulunma ve harekete geçme isteğimiz yüksek olabilir. Kendimizi keyifli ve neşeli hissedeceğiz. Zihinsel olarak üretken olacağımız bir gün, gelecek planlarımız üzerinde yoğunlaşabiliriz. Grup çalışmalarında aktif rol almamız mümkün. Kısa yolculuklar, görüşmeler ve sosyalleşmek için uygun bir gündeyiz. Arkadaşlarımızla birlikte güzel zaman geçirebiliriz. akşam saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir, sorumluluklar gündeme gelebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; umutlu, neşeli ve dinamik bir ruhla güne başlayabilirsin. Günlük programın oldukça yüklü olabilir. Belki gruplarla birlikte yapılacak faaliyetler ve arkadaşlarınla vakit geçirmek seni aktif kılabilir. İlişkilerden beklentilerinin yüksek olma ihtimali var.

Sevgili Boğa; hedeflerine odaklısın. Başarılı olmak için kendini zorlayabilir; elinden gelenin en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsin. Arka planda aklını kurcalayan ilişkiye veya paraya dair konularını bir şekliyle çözmek isteyebilirsin. Sakin geçen günün, akşam saatlerinde hareketlenebilir.

Sevgili İkizler; keyiflerini yaşamak bugün senin için önemli. Ancak abartma ihtimaline karşı kontrollü olmalısın. Sabah saatlerinden itibaren aktif ve dinamik halinle dikkatleri çekebilirsin. Bir yolculuk, eğitim veya yabancılarında içinde olduğu işler seni meşgul edebilir.

Sevgili Yengeç; duygusal paylaşımlarında veya parasal konularda seni etkileyen enerjiler içindesin. Karşındakilerin özgür tavırları ufak çaplı krize neden olabilir. Gördüğün bu davranışlardan olumluluk çıkarabilirsen kendini yenileme fırsatını yakalayabilirsin.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile ilişki ve iş birliklerine farklı bir ritim gelebilir. Sana yeni hedefler belirlemeni sağlayan ve yaşam enerjisi katan kişilerle de tanışabilirsin. Yerine getirebileceğinden fazla vaatte bulunacağın gibi fazla düşünmeden de karar alma ihtimalin var.

Sevgili Başak; görevlerinin artmasıyla birlikte sorumluluk bilinciyle hareket etmekten kaçınmayacaksın. Özellikle sabah saatlerinde üzerine aldığın veya senin karşılıksız yaptığın işlerin fazlalığı yorabilir. Ayrıca parasal konularda hesabını bilmeden harcama yapma potansiyelin var.

Sevgili Terazi; parasal alanda seni zorlayan durumlarla karşı karşıya olmana rağmen keyiflerin için harcamada bulunmaktan çekinmeyebilirsin. Bir yolculuk kararı alabilir; arkadaşlarınla vakit geçirmek isteyebilirsin. İçinde yabancıların da olduğu işlerine yönelebilirsin.

Sevgili Akrep; ilişki ve iş birliklerinin gerek parasal gerekse de duygusal tarafına odaklandığın şu günlerde bitiş ve başlangıçlarda bulunmaya meyillisin. Sabah erken saatlerde seni hamle yapmaya yöneltecek gelişmeler yaşayabilirsin. Eve, aileye ve yerleşime dair koşulların ise yenilenebilir.

Sevgili Yay; fikirlerini hızlı bir şekilde ortaya koyabilir ve uygulamaya geçebilirsin. Yakın çevrenden biriyle, arkadaşın veya kardeşinle bugün fikir alışverişlerinde bulunabilirsin. Akşam saatlerinde aldığın kararları gözden geçirme fırsatın olabilir. Ayrıca bugün bir yolculuk veya eğitimle alakalı bir konu da zihnini kurcalayabilir.

Sevgili Oğlak; parasal bir konuda hızlı bir karar alman veya hamle yapman gerekebilir. Takım çalışmalarından elde ettiğin kazançlar bugün eline geçebilir. Yetenekli olduğun alandaki becerini rahat bir şekilde ortaya koyma fırsatını da bulabilirsin. Akşam saatlerinde keyfini kaçıracak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; burcunda halen ilerleyen Ay’ın olumlu etkilerinden bugün de faydalanabilirsin. Sabah erken saatlerden itibaren kendini aktif ve dinamik hissedebilir; yapılacak işlerin peşinden gidebilirsin. Keyif veren konulara daha fazla önem vereceğinden bir yolculuğa çıkabilir veya sevdiklerinle bir araya gelebilirsin.

Sevgili Balık; iç dünyana çekilmene neden olan gelişmeler yaşanabilir. Evinde, aile içinde hareketli günler geçirmene rağmen gözlerden uzak durmayı tercih edebilirsin. Yakın çevrenle olan iletişim ve ilişkilerinde  istikrarlı davranmaya çalışmalısın zira aranızda güven kaybına neden olabilecek durumlara açıksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.