18 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumu

Dünkü huzursuzluk sabah saatlerinde biraz durulmuşken şimdi de tam gece yarısı gerçekleşecek dolunayın gerginliği altındayız. Güne daha anlayışlı ve affedici olma isteğiyle başlayabilir, işimize gücümüze odaklanabiliriz. Hâlâ öne çıkma ve ortada olma isteğimiz olmamasına rağmen sorumluluklarımızı yerine getirmek için canla başla çalışabilir, dayanıklılık sergileyebiliriz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde birbirimizi anlamakta zorlanarak kutuplaşmaya başlayabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; maddi konuların önem kazandığı bugünlerde atılımlarda bulunabilir ve yeni projeler içinde olabilirsin. Evine yapacağın harcamalar ve lüks eşyalara olan ilgin artabilir. Finansal konularda ani gelişmeler yaşayabilirsin. Günü daha çok evin ve ailenle birlikte geçirebilirsin, bu arada evin için yapacağın harcamalar artabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; plan yaptığın birtakım konuların sonuçlandığı bir dönemdesin. Kendini dış dünyaya soyutlamaktan vazgeçebilirsin. Sosyalliğin artarken dış görünüşüne önem vereceksin. Ay’ın konumu olaylara daha iyimser bakmanı sağlarken, sadece birilerine kendini ispatlamak için değil, kendin istediğin için gerçek hedeflerine ilerlemeni sağlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hayatı anlamlandıramadığın ve ön plana çıkamadığın bir dönemde olabilirsin. Hayatını gözden geçirip hatalarını fark ederek, plan yapman gerekebilir. Bugün yalnız kalmak isteyeceğin bir gün olabilir. Bu aralar sağlığına önem vermen gerekirken gereksiz endişelerle zaman kaybetmekten kaçınmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iletişim yoğunluğunun fazla olduğu bir gün olabilir. Hem etrafındaki insanları hem de kafandaki fikirleri harekete geçirmek için iyi bir zaman. Kendini aktif, hareketli ve kuvvetli hissedebilirsin. Alınganlıklar ve pasif direnişler seni yorsa da altından kalkabilirsin. Arkadaşlarının vazgeçilmezi olabilir ve ilişkini kuvvetlendirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; para konusunda iniş çıkışlar yaşayabilirsin, bugün gündeminde finans konuları var. Kendini ortaya koymanın ve işinde gücünde olduğunu göstermenin tam zamanı. Kariyerin ve işinle ilgili güzel sonuçlar elde edeceğin bir döngüye giriyorsun. İşin ve ailen arasındaki gelgitlerin artabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kadın erkek ilişkileri açısından güzel sonuç alabileceğin bir dönemdesin fakat duygusal iniş çıkışlara ve ani duygu durum değişikliklerine dikkat etmelisin. Bugün öğrenmekten keyif alabilirsin. Sosyal çevreni ihmal ettiğin günlerin telafisini yapmak isteyebilir, dostlarınla planlar yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ekonomik konularda kayda değer gelişmeler olabilir, ancak harcamalarına dikkat etmeli ve fazla açılmamalısın. Seni yoran birtakım krizleri aşmana az kalmış olabilir. Kariyerin ve işinle alakalı sonuçları almak adına biraz sabırlı olmalı, çalışmalarının arkasında durmalısın. Sanatsal ve duyusal yönden yaratıcı bir gündesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; senin için sosyal çevrenin ön planda olduğu bu günde, arkadaşlarınla yaptığın plan ve organizasyonlar önem kazanabilir. Algını tamamen ilişkilerine vermiş olabilirsin. Başka insanlardan destek almak istediğin ve onların onayına ihtiyaç duyduğun bir dönemdesin. Hayatında önemli kararlar almaya yatkın olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş hayatının ve kariyerinin önem kazandığı bu günde bu alanlara yoğunlaşacaksın. İş hayatını önemsediğin ve günlük hayatının ritminin arttığı, çalışmaktan mutluluk duyduğun ama aynı zamanda ani gelişmelerin ve sürprizlerin olduğu bir dönemdesin. Hem sağlığınla hem de işinle ilgili konularda dengeyi korumalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; seyahat, eğitim, iş gibi konular gündeminde. Bugün değişik ortamlarda olmak, daha az çalışmak ve daha fazla düşünmek isteyebilirsin. Aşk hayatının yolunda olduğu, sanatsal işlerinin öneminin arttığı ve şansının açık olduğu bir gündesin. Sevdiğin insanlara karşı fazla alıngan olmamaya dikkat etmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aile büyüklerinle iletişimin hızlanırken, ev ve aile ortamında beklenmedik olaylar yaşanabilir. Mali konuların aile içinde görüşülüp, tartışılması günün ana mevzularından olabilir. Evini daha konforlu hale getirmek için harcamalarını attırabilir, işin gereği yer değişliği yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ikili ilişkilerin ve özel hayatının gündem olduğu bugün, iletişim trafiğin de artabilir. Özel hayatında fazla alıngan olup karşı tarafı biraz yıpratabilirsin. Hem yakın çevrendeki insanlarla olan bağlantılarını kuvvetlendirebilir hem de deneyimli olduğun alanlarda girişimci yönünü daha fazla ön plana çıkartabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.