18 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Hafta sonuna girerken manevi değerlerimiz yükselebilir, hassas davranabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca ağzımızdan çıkanı kulağımızın duymasına, kiminle nasıl konuşacağımıza dikkat etmeliyiz. Öğle saatlerinde işlerimiz aksayabilir, zaman ve para sıkıntısı yaşayabiliriz. Fazla alıngan davranarak içimize kapanabilir ya da üstümüzde fazla baskı hissedebiliriz.

Sevgili Koç; aile içi çeşitli organizasyonlarda bulunabilir, sorumluluk gerektiren işlere yoğunlaşabilirsin. Kişisel anlamda fikir ve düşüncelerindeki olgun tavırlar, etrafındaki insanlarla kolay iletişim kurmanı sağlarken, sosyal statünü de olumlu yönde etkileyebilir.  Taşınma, yer değişikliği ya da tadilat gündem konuların olabilir.

Sevgili Boğa; kendine de zaman ayırmanın vakti geldi diye düşünebilir, seyahat planları yaparak ufak molalar vermek isteyebilirsin. Otorite konumundaki kişilerle ya da kurumlarla sorun yaşayabilirsin. İşlerinin ilerlemesini sağlamak için her zamankinden daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalsan da fikirsel destek alman kolaylaşabilir.

Sevgili İkizler; mücadele gücünün artmasıyla yeteneklerini kullanmaya ve kazançlarını arttırmaya yönelik davranışlar içerisinde olabilirsin. Sabah saatlerinde duygularını rahatlıkla ifade edebilirken, ilerleyen saatlerde karşındaki baskın karakterlerin etkisinde kalarak, ketum olabilir ve düşüncelerini açıklamaktan zevk almayabilirsin.

Sevgili Yengeç; gerçek gücünü ortaya koyman ve düşüncelerindeki orijinallik, sosyal çevrende daha görünür olmanı sağlarken; aynı zamanda partnerinle birlikte hareket ederek destek görmeni ve maddi alanda olumlu adımlar atmanı sağlayabilir.  Sosyal alanlardaki çekim gücün,  gözlerden kaçmayacaktır.

Sevgili Aslan; ilişkilerinde geri planda kaldığın ve sosyal olayları dışarıdan gözlemlemek isteyeceğin bir gün olabilir. Gün içindeki olaylar kontrolün dışında gelişerek duygusal baskı hissetmene sebep olurken, objektif davranmaya çalışmalısın. Çalışma arkadaşlarından duyabileceğin bir haber, iş ve projelerini daha ciddi detaylandırmanı gerektirebilir.

Sevgili Başak; hizmet odaklı olman, sosyal alanlar da ya da yardım kuruluşlarında çeşitli görevleri üstelenmene ve bu alanlardan zevk almanı sağlayabilir. Resmi kurum ve kuruluşlarda işlerini rahat ve düzenli yapmak için destek bulurken, öğleden sonra zaman zaman gecikmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; yaşlı ya da olgun kişilerden kaynaklı bazı sorun ya da sorumluluklarla baş başa kalabilir, kısa bir müddet duygusal karmaşa yaşayabilirsin. Ortak kaynaklarındaki ani gelişebilecek olaylar aile büyüklerinin fikrini almanı ya da daha planlı, programlı olmanı gerektirebilir. Risk almak için uygun bir dönemde olmayabilirsin.

Sevgili Akrep; duygu, görüş ve fikirlerini net bir şekilde paylaşmak isteyebilir, toplumsal olaylar ya da yakın çevrene karşı hassas olabilirsin. Çevrendeki kişilerden alabileceğin destek, geleceğine dair farklı planlar yapmanı sağlarken; sezgilerin ve yaratıcılık gerektiren konularla ilgili daha gerçekçi olmak isteyebilirsin.

Sevgili Yay; çalışma koşullarının değişmesi; farklı bir alanda görev yapmana neden olurken, disiplinli ve sistematik olmanı gerektirebilir. Borç ve alacak gibi konularda duyabileceğin endişe, harcamalarını kısa bir süreliğine kontrol altına almanı gerektirse de partnerinin ya da ortağının gelirlerindeki artıştan faydalanabilirsin.

Sevgili Oğlak; Sevdiğin insanın duygusal davranışlarına maruz kalabilir, bireysel istekleri bir kenara bırakıp, taviz vermek durumunda kalabilirsin. Sosyal olmak, hayattan keyif almak ve gruplar içinde olmak istemen maddi ve manevi kazanımlarını olumlu yönden desteklerken, aşk gibi duygusal alanlarda önüne yeni fırsatlar çıkarabilir.

Sevgili Kova; Üzerinde çalıştığın bir yardım projesi, duygusal doyum yaşamanı sağlarken, rakiplerine fark atmanı ve toplumsal statünde basamak atlamanı sağlayabilir. Kontrol edemediğin gizli düşmanlıklarla mücadele etmek durumunda kalsan da direncin ve hırsın hedeflerinden vazgeçmemeni sağlayacaktır.

Sevgili Balık; kardeşin ya da dostlarınla yapacağın görüşmeler sonucunda, hedeflerin değişebilir, geleneksel tarzda yürüttüğün işlerde değişim yapmaya karar verebilirsin.  Duygularını derin ve sevgi dolu bir şekilde ifade etmen, partnerinle keyifli zamanlar geçirmeni sağlarken, aranızdaki sevgi bağını da sağlamlaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.