18 Mart Burç Yorumları

Hareketli bir gün geçireceğiz. Güne oldukça neşeli bir şekilde başlayabilir, arkadaşlarımızla sosyalleşerek keyifli bir gün geçirebiliriz. Sosyal ilişkilerde kendimizi rahatlıkla ifade edebilecek, geçmiş kırgınlıkları kolaylıkla çözebileceğiz. Bugün için birçok plan yapabiliriz fakat zamanımız yapmak istediğimiz her şeye yetmeyebilir. Otorite figürleri ile gerginlik yaşayabiliriz, bu konuda dikkatli olmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bir süredir devam eden gerginlik ve huzursuzluğun ardından güne iyimser ve neşeli uyanabilirsin. Fikir birliği içinde olduğun kişi ve gruplardan desteklenebilir, isteklerinin yerine gelmesiyle mutlu olabilirsin.  Fakat kontrol edemediğin gelişmeler kendinizi yetersiz hissetmene yol açabilir.Sevgili Boğa; bugün geleceğe dair hedeflerine varmak için yeterli finansman desteğe sahip olmadığını görebilir, kazançlarının beklentilerinin altında kalmasından dolayı gerginlik yaşayabilirsin. Fakat gizli ilişkiler ve kulisler içinde bulunduğun krizlerin çözümünde olumlu rol oynayabilir.

Sevgili İkizler; karşılaşacağın düşmanlıklarla, çevrenin ve ilişkide olduğun kişilerin yardımıyla baş edebilirsin. Her ne kadar koşulları belirleyen sen olmasan da arkadaşlarının ve sosyal grupların desteğini alabilirsin. İş ve sosyal hayatında tutarlı ve kararlı olmaya zorlanabilir, sorumluluklardan dolayı üstündeki baskı artabilir.

Sevgili Yengeç; çalışma ortamındaki gelişmeler lehine olabilir, iş arkadaşlarının veya akrabalarının desteğiyle kariyerinde olumlu gelişmelere yol açacak girişimlerde bulunabilirsin. Fakat kafanı karıştıran düşünceler attığın adımlardan şüpheye düşmene neden olabilir, muhalefetle karşılaşabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün dışarı çıkıp sevdiklerinle güzel bir gün geçirebilir, sosyal ortamlarda olmaktan keyif alabilir, aşk ilişkilerinde güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Fakat finansal konularda fazla iyimser davranman gelir gider dengeni bozabilir, harcama yaparken sınırlarını iyi belirlemelisin.

Sevgili Başak; finansal konularda olumlu ve olumsuz gelişmeler aynı anda olabilir. Eşin gelirlerinde veya bankacılık işlemlerinde karşına fırsatlar çıkabilir, kârlı yatırımlara yönelmeni sağlayacak ortamlarda bulunabilirsin. Fakat danıştığın kişilerin seni doğru yönlendirdiğinden emin olmalısın.

Sevgili Terazi; içinde bulunduğun sosyal gruplardan, sosyal medyadan veya yakın çevrenden ortaklık, iş birliği ya da romantik ilişki teklifi alabilirsin. Alacağın haberler seni mutlu edebilir, iyimser bir bakış açısı kazanabilirsin. Yine de beklentilerini abartmamalısın, ufak tefek aksilikler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; çalışma hayatındaki olumlu gelişmeler ve işten gelişen ilişkiler; ekonomik gelirlerine olumlu yansıyabilir. Daha önce talip olduğun bir görevi üstlenerek, yeteneklerini sergileyebilirsin. Keyiflerin ve sevdiklerin için yaptığın harcamalar bütçeni sarsabilir.

Sevgili Yay; son günlerin huzursuzluğu ve yorgunluğunun ardından bugün neşeyle harekete geçebilirsin. Burcunda hareket etmeye başlayan Ay;  kendini ifade etmeni sağlayacak, özgüvenini artıracaktır. Eski ilişkilerin yeniden hayatına girmek isteyebilir. Ailene karşı sorumluluklarını ihmal etmemelisin.

Sevgili Oğlak; ailene, evine ve kendine zaman ayıracağın bir hafta sonu geçirebilirsin. Aile içi ilişkilerde yaşanmış sorunları çözmek için harekete geçebilir, onlarla diyalog kurarak ilişkileri güçlendirebilirsin ama kararlarında tutarlı olmalı, hemen isteklerinden vazgeçmemelisin.

Sevgili Kova; bugün geleceğe iyimserlikle bakabilir, beklediğin haberlerin gelmesinden dolayı mutlu olabilirsin. Uzun süredir görüşemediğin arkadaşlarla tekrar iletişime geçebilir, keyifli programlar yapabilirsin. Fakat ekonomik konularda beklentilerinin yerine gelmemesi, huzursuzluğa yol açabilir.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında son derece aktif olabilir, gün içinde yetişmen gereken birçok programa dahil olabilirsin. Beklediğin ödemelerin gelmesi, alacaklarını alman da keyfini yerine getirebilir. Fakat kendi istek ve taleplerinin yerine gelmesi için daha kararlı olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.