18 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya cesur ve öz güvenli bir enerjiyle başlıyoruz. Ancak öğlene kadar olan süreçte gerek özel gerekse sosyal ilişkilerde yoğun bir gerilim söz konusu. Karşımızdakilerin bizden bağımsız aldıkları kararlar canımızı sıkabilir, kıskançlıkla karşılaşabilir ya da baskıya maruz kalabiliriz. Önemli görüşmeleri öğleden sonraya bırakmak daha iyi olacak aksi takdirde kolayca inatlaşabilir ve uzlaşmaz bir tutum sergileyebiliriz. Bu olumsuz enerjiler günün ilerleyen saatlerinde yerini iyimser ve neşeli bir ortama bırakıyor. Sert tartışmalar yerine olayları daha olumlu bir bakış açısıyla görebilir, öz güven tazeleyebilir ve hayattan keyif almaya bakabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya ideallerin konusunda hem öncü olabilir hem de taviz vermeyen bir duruş sergileyerek başlayabilirsin. Gün içeresinde özel ilişkinde kısa süreli sorunlar yaşaman mümkün. Şu aralar üzerinde yoğunlaştığın finansal konular, yeni kaynak arayışına sokabilir. Akşamüzeri fedakârlığın ve cömertliğin artıyor. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dün üzerinde durduğun ailevi konular; gündemini kaybetmeden haftanın bu ilk günü de devam ederek planlarının aksamasına neden olabilir. Geçmişte yaşadığın kırgınlıkların telafisini yapmak isteyebilir, içten içe huzursuzluk duyduğun bu konunun yarasını sarıp kapatmak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kariyerin ya da hazırlayacağın sunumla alakalı, öncü olabileceğin fikir ve planların olabilir.  Üzerinde çalıştığın alanda yoğun bir araştırmaya girebilir, kendine has yöntemlerle ve yaratıcılığını kullanarak sorun çözen taraf sen olabilirsin. Şu ara dostlarından alacağın yardımı unutmayacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün gerek sosyal medya paylaşımlarında gerekse çevrenle iletişiminde özellikle kadınlarla sıkıntı yaşayabilir, zamansız çıkışlar yapabilirsin. Bütçen ile ilgili konulara odaklanabilirsin. Bir taraftan daha fazla kazanmak isterken, diğer taraftan ihtiyaçların için harcama yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Ay hâlâ burcunda hareket ettiğinden cesaretinle öne çıkabilir, iş ve sosyal hayatında sorumluluklarını yerine getirmek için hırsla hareket edebilirsin. Ancak ilişkilerini doğru yöneterek ve gerektiğinde taviz vererek beklentin olan kazanca ve aşka daha kolay ulaşabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; haftaya hizmet çevrendeki bir insanla sürtüşme yaşayarak başlayabilir, günlük rutin işlerini organize etmekte zorlanabilirsin. Şu ara hayatındaki olaylar hızla ilerliyor gibi gelebilir, hayatın içinde kaybolduğunu düşünebilirsin. Önündeki seçenekleri dikkatli değerlendirmen için kendine zaman tanı.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; arkadaş ya da yakınlarınla para alışverişinde bulunmak için uygun bir gün olmayabilir ve sosyal çevrende yanlış anlaşılabilirsin.  Senin gibi sanata değer veren bir insanla işbirliği içinde olarak; deneyim ve yeteneklerini doğru kullanabilir, önümüzdeki günlerde planlamalar yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep;  yakınlarında bulunan kadınlarla sürtüşme yaşayarak haftaya başlayabilir veya özel ilişkilerde fikir çatışmalarına açık olabilirsin. Sakin kalıp, öfkenin mantığının önüne geçmesine izin vermemeli, egonun tuzağına düşmemelisin. İdare etmen gereken koşulları yöneterek, söylem ve duruşunla fark edilebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; plan, program ve seyahatler anlamında oldukça yoğun bir haftaya başlayabilir, çevrendekilere vereceğin söz ve randevuların karışmaması için temkinli olman gerekebilir. Görüşlerindeki ısrar; hırslı ve hırçın davranmana, günlük programını uygulamakta zorlanmana, çalışma ortamında da fikir uyuşmazlığı yaşatabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; finansal konuda kendi hesaplamalarına önem verip sabitlikten uzaklaşamayacağından ilişkinde gerilim olabilir. Ayrıca maddi konuda karşına çıkabilecek sürpriz bir şans, uzun zamandır çözemediğin sorununu çözebilme fırsatıyla karşılaşabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; haftaya karşındaki insanlarla gizli bir rekabet içinde başlaman mümkün. Eşine yada partnerine gelebilecek iş teklifi motivasyonun arttırırken, işbirliği ve uzlaşmaktan yana olabilirsin. Eski bir aile dostunun şüphe uyandıran sözleri, yetenek ve becerilerini çekemediğinden kaynaklanıyor olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün içeresinde ufak tefek sakarlıklara açık olabilir, kendini olduğundan farklı gösterme çabasına girerek hata yapma riskini artırabilirsin. Doğru zamanlarda yapacağın bilinçli hamlelerle, kaçırmış olduğun fırsatları tekrar değerlendirme şansına sahip olabilir, yazılı ve sözlü iletişim ağlarında oldukça başarılı olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir