18 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya hızlı bir giriş yapıyoruz. Özgüvenimizin, yönetme becerimizin yüksek olacağı bir gün bizleri bekliyor…Sabah erken saatlerden itibaren dinamik ve herşeyin üstesinden gelebilecek güçteyiz… Ancak, işlerimizi planladığımız gibi ilerletemeyeceğimizden alternatifler üretmek gerekebilir. Riskleri azamide tutmakta ve kontrollü davranmakta yarar var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ailenle ilgili konularda, işlerini bitirmek adına aceleci davranışlar içerisinde olabilirsin. Gün ortasında duygusal alanda daha hareketli ve girişken davranırken, ilişkide olduğun insana karşı fevri davranışlardan kaçınmaya özen göstermeli, ani iniş çıkışlarını kontrol altına almalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün geçmişten kaynaklanan konularla ya da daha önce yapmış olduğun işlerin sonuçlarını değerlendirmekle uğraşabilirsin. Çevrendeki insanların ne düşündüklerini çok fazla kafaya takmadan hareket etmeli, takip etmek istediğin yolların seçimi için öncelikle kendine karşı dürüst olmalı, kararlarını gözden geçirmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün erken saatlerinde zihinsel olarak kendini bir çıkmazın içinde gibi hissedebilir, melankolik tavırlar içinde olabilirsin. İlerleyen saatlerde ise seni öne çıkaran ve daha güçlü kılan imkânlar oluşabilir ancak ani gelişebilecek veya kriz yaşanabilecek olaylara karşı sakinliğini korumak zorunda kalabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde arkadaş çevrende seninle zıt görüşlere sahip insanlarla hararetli bir sözlü tartışma yaşaman muhtemel. Günün ikinci yarısında, yeni kazanç yolları ya da destekler bulma açısından olumlu bir günde olacaksın. Birikimlerini ve enerjini daha yapıcı alanlara yönelik kullanmanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günün erken saatlerinde kendini psikolojik olarak biraz gergin hissedebilir, bilinçaltındaki sorunlarını gün yüzüne çıkarmaya meyilli olabilirsin. Gün ortasında ise kendini daha enerjik ve daha canlı hissedebilirsin. Uzlaşmacı davranma konusunda oldukça başarılı olabilir, bireysellik ve kararlılıkla adım atabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde, daha önceden yapmış olduğun seyahat veya gezi planlarında ani değişiklikler meydana gelebilir. Gün ortasından sonra ise içsel olarak bazı huzursuzluklar veya seni karar almaya yöneltebilecek nedenler gündeminde olurken, duygularını çözümlemeye ve sakin kalmaya bakmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün ilk yarısında finansal anlamda zorlanmalar yaşayabileceği gibi ani gelişebilecek harcamalar konusunda dikkatli olmalısın. Gün içinde arkadaşlıklar, sosyal uğraşlar açısından hareketli koşullar oluşurken, aynı zamanda yeni bir hedef ya da amaçların için heyecan duyabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde beklenmedik bir anda gerçekleşebilecek bir olay, eşinle veya ortağınla sorun çıkarabileceği gibi karşılıklı fevri davranışlara da yol açabilir. Günün ikinci yarısında, enerjini çok daha yapıcı işlerde kullanabilir, çalışma hayatında iş bölümü yapabilir ve hedeflerine ulaşmak için yardım isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; haftanın bu ilk gününde, enerjini yurtdışı bağlantılı işlerinde kendini geliştirmek ve yeni insanlarla bir araya gelmek adına kullanabilir, iş için seyahat planları yapıyor olabilirsin. Günün erken saatlerinde oluşabilecek veya aniden nüksedebilecek sağlık problemlerine dikkat etmen gerekebilir. Gün boyu hizmet etmeni gerektiren işlerle uğraşabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün beklediğin bazı finansal konularla alakalı gecikmeler oluşabilir ve seni şu ara çok ihtiyaç duyduğun bir satın alma işlemini ertelemeye zorlayabilir. Önemli işler için etrafındaki insanlarla iletişim kurmak için uygun bir gündesin ancak işler istediğin gibi gitmediğinde ani çıkışlara ve ses yükselmelerine dikkat etmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün, evlilik ya da ilişkiler yönünden daha hızlı ve sağlam adımlar atmana yardımcı bir ruh hali içinde olacaksın ancak karşındakilerle zıtlaşmaların da gündeme gelmesi olası. Sabah saatlerinde aile arasında yaşanacak bir problemin gün içindeki motivasyonunu düşürmesine izin vermemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah diyalog halinde olduğun kişilerle, konuşmalarına ve ifadelerine dikkat etmelisin, zira oluşabilecek iletişim kopuklukları sorun yaşamana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde günlük işlerini hallederken bulduğun yeni metotlar çok işine yarayabilir. Sağlıklı kalmak için bilinçli bir şekilde önlemler almaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.