18 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün güzel bir sabaha uyanabilir, programımız dahilinde keyifli saatler geçirebiliriz. Gün boyunca zamanımızı istediğimiz gibi değerlendirebilir, dinlenebilir ya da sevdiklerimizle bir araya gelebiliriz. Ay’ın Koç burcuna geçmesiyle enerjimiz artabilir ve olaylar üst üste gelebilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

18 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün tüm haftanın yorgunluğunu atmak ve dinlenmek isteyebilirsin. Bilinçaltı, manevi ve ruhsal konularla ilgilenmek için uygun bir gündesin. Öğlene doğru organize olmak ve önemli işlerini düzene koymakta zorlansan da akşama doğru değişen enerjin, günü aktif sosyal ve keyifli bitirmene fırsat verecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; son zamanlarda işlerindeki hareketlilik, hafta sonunda da devam edeceğe benziyor. Arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle gününü geçirebilir, yaşadığın anın tadını çıkarmayı başarabilirsin. Akşamüzeri kişisel bakımınla ilgilenebilir, finansal konularla ilgili fikirler üretebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; özel ilişkilerinde ve sosyal hayatında kendini daha rahat ifade edebileceğin bir gün olsa da zaman zaman eleştirilere maruz kalabilirsin. Günlük iş planını istediğin gibi sürdürmekte zorlanabilir, odaklanman gereken konulardan uzaklaşabilirsin. Akşamüzeri, sevdiğinle sanatsal faaliyetlerin yoğun olduğu sosyal ortamlarda bulunmak sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün otorite konumdaki kişilerin vereceği desteklere açık olmanda fayda var.  Evinle ilgili bir takım eksikleri tespit etmek ve düzenleme yapmak için öğle saatlerini kullanabilir veya uzun bir aradan sonra görmediğin dostlarınla bir araya gelebilirsin. Hareketli ve duygusal enerjisi yüksek bir gündesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; rehavetten sıyrılıp, sevdiklerinle olan bağlarını güçlendirdiğin ve çeşitli organizasyonlar içinde olduğun bir gün olabilir. Ancak finansal durumunu da göz ardı etmemeli, hesabını kitabini bilmelisin. Akşamüzeri fikirsel paylaşımların hız kazanırken, uzaklarda olan kişilerle iletişimin artabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; birlikte yaşadığın ya da iş birliği içinde olduğun insanlar arasında çıkabilecek fikir ayrılıklarından etkilenebilirsin. Akşamüzeri olası bir kriz yaşamamak için tartışmalara dahil olmamaya bakmalı, olayları dışardan izlemelisin. Yolunda gitmeyen ilişkilerini ve maddi konularını tekrar gözden geçirip, çözüm yolları bulabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; haftanın son gününü, sana ve ruhuna iyi gelecek huzurlu ortamlarda geçirmek isteyebilirsin. Günlük işlerini planlamakta ve organize etmekte güçlük çekmeyeceksin. Ancak kontrolü ele almak için zorlamamalı, kendini akışa bırakmaya ve çevrenle uyumlu olmaya bakmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; özel ve sosyal ilişkilerinin düzelmeye başladığı şu günlerde, sevdiklerinle sıcak temas halinde olabilir, aranızdaki bağı kuvvetlendirerek olumlu ilişkiler kurabilirsin. Yaratıcılığını yansıtan bir hobiyle zaman geçirebileceğin gibi sosyal aktivitelere katılmak da hoşuna gidebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; haftanın yorgunluğunu ve stresini üzerinden atmak için yalnız kalmayı tercih edebilirsin. Ayrıca ev içerisinde çeşitli düzenlemeler yapabileceğin gibi aile büyüklerinin ihtiyaçlarıyla da ilgilenmen mümkün. Akşama doğru sevdiğin ve sohbetinden keyif duyduğun insanlarla birlikte olman mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yakınlarınla ilgili konularda duygusal ve fedakâr davranabilir, onların mutluluklarından kendine de pay çıkarabilirsin.  Zihninin dağınık ve geçmişe takılı olması, geleceğine dair planlarına yön verememene neden olsa da sorunların üzerine gitmekten geri kalmayacaksın. Kısa iş seyahatleri gündemine gelebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne dinamik ve canlı başlayabilir, zamanı kendine göre planlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde koşulların değişmesiyle birlikte sen de kararlarını değiştirebilir, daha çok inisiyatif alabilirsin. Kazançların konusunda istediğin türden gelişmeler yaşayabilir, yakın dostlarının da fikirlerini alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sanatsal, yaratıcılık ve toplumsal alanda kendini göstermek ve ifade etmek için olumlu enerjiler altındasın. Gün içerisinde maddi ve manevi çıkarlarını korumak konusunda başarıya ulaşabilirsin. İçinde bulunduğun pozitif koşulları iyi değerlendirmeye bakmalı, sağlığına da dikkat etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.