18 Kasım 2017 Burç Yorumları

Güne Akrep burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi altında başlayacağız. Sabahın erken saatlerinde işlerimizi yönetmekte zorlanacağız ancak öğleden sonra ne istediğimizi bilerek daha kararlı bir şekilde hareket edebileceğiz. Yeniay hem ilişkilerimize hem de finansal konulara bir ritim getirecek. İlgilendiğimiz ya da bizi bir şekilde etkileyen konulara daha büyük bir tutku ile yaklaşacak, hedeflerimize ulaşmak için yeni stratejiler belirlemek isteyeceğiz. Bu stratejiler bizi kısa vadede hedeflerimize ulaştırmasa da orta ve uzun vadede sonuç almamız mümkün. Gerçek isteklerimizi çevremizden gizlememiz, herkesle uyum içinde gibi görünsek de asıl hedefimiz için gizli gizli çalışmaya devam edebiliriz. Bu süreçte hırsımıza yenilmemiz ve güç savaşlarından kaçınmamız gerekiyor. İçinde bulunduğumuz koşullar belirsiz olabilir, konsantre olmakta zorlanabiliriz. İsteklerimizi elde etmek için fedakarlıkta bulunmamız gerekebilir. Her şeyi kontrol edemeyeceğimizi kabul edip olayları akışına bırakmak yararımıza olabilir. 

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen yeniayla birlikte yatırımlarını yeniden değerlendirebilir, borç ve alacaklarını bir düzene sokmak için girişimlerde bulunabilirsin. Ruhsal gelişimine faydası bulunacak, derin paylaşımlarda bulunabileceğin ilişkiler geliştirebilirsin.

Sevgili Boğa; karşıt burcunda gerçekleşen Yeniay, yaşamınla ilgili girişimlerde bulunabilmek için fırsatlar yakalayabileceğine işaret ediyor ancak şartları senin belirlemen mümkün değil. Evlilik, ortaklık ya da iş birliklerinde gelişmeler yaşanabilir, aldığın teklifler harekete geçmeni sağlayabilir.

Sevgili İkizler; son zamanlarda çalışma ortamında ve gündelik rutinlerinde yaşanan hareketliliğin sonuna gelmiş olabilirsin. Artık kendine yeni bir yol belirleyip alışkanlıklarını değiştirmek isteyebilirsin. Üstlendiğin görevlerin tanımında ya da pozisyonunda farklılık olabilir, uzmanlık alanın değişebilir.

Sevgili Yengeç; aşk hayatında yaşanan gelişmeler duygularında dönüşüme neden olabilir. Bu sayede sevdiklerine daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Çocuk sahibi olmakla veya çocuklarla ilgili düşüncelerini tekrar gözden geçirebilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün gerçekleşen yeniay yaşamınla ilgili köklü girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Hem iş hem de özel hayatını içine alan konularda önemli kararlar alıp harekete geçebilirsin. Ancak dönüşüm süreci mücadele gerektirebileceği için kendine farklı bir düzen kurabileceğin ortamı önden hazırlamalısın.

Sevgili Başak; zihinsel konsantrasyonun ve eğitimle ilgili konularda odaklanman artabilir. Yakın çevrene bakış açının farklılaşmasını sağlayan gelişmelerin yaşanması onlarla kuracağın iletişimi de değiştirebilir. Yolculuklar ve anlaşmalarda fırsatlar yakalayabilirsin ancak finansal mücadelen henüz sonuçlanmayabilir.

Sevgili Terazi; bir süredir ekonomik konularla ilgili zihnini kurcalayan ve adım atmanı gerektiren gelişmelere farklı bir açıdan yaklaşabilirsin. Kendi gelirlerini kontrol ve muhafaza etmek için kararlar alabilir, daha fazla kazanç elde etmenin yollarını arayabilir, sahip olduğun değerleri dönüştürebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün burcunda gerçekleşen Yeniay hem hayatını hem de ilişkilerini gözden geçirerek, karşına çıkan değişim fırsatlarını değerlendirmeni sağlayabilir.  Önümüzdeki günlerde yaşamında yeni bir yapılandırma yapman gerekebilir, kontrol sendeymiş gibi görünse de arka planda başkalarına bağlı olabilirsin.

Sevgili Yay; Yeniay kadersel olayları ve kontrol edemediğin gelişmeleri karşına çıkarabilir. Kafanı kurcalayan ve seni endişelendiren sorunları tekrar gözden geçirerek çözüme ulaşabilirsin. Hem maddi hem de manevi bir dönüşüm sürecine girebilir, mali kayıplar yaşamamak için çaba sarf edebilirsin.

Sevgili Oğlak; geleceğe dair ideallerini gerçekleştirebilmek için girişimlerde bulunabilir, hedeflerinde dönüşüm yaşayabilirsin. Arkadaşların ve üyesi olduğun gruplarla bir araya gelmen ortak bir amaç için harekete geçmeni gerektirebilir. Ancak iş ve sosyal hayatındaki rekabet seni tahmininden çok zorlayacak gibi görünüyor.

Sevgili Kova; bugün hedef ve beklentilerinle ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, gelişen olaylarla birlikte harekete geçebilirsin. Görüşlerini kabul ettirebilmek ve kendi inançların doğrultusunda adım atmak için mücadele etmen gerekebilir. Toplum içindeki konumunu ve kariyerini etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; önümüzdeki günlerde düşünce yapında ve hayat görüşünde dönüşümler yaşayacağın fırsatlarla karşılaşabilirsin. Fikirlerini paylaşırken objektif olamayabilir, kendi hırs ve tutkuların doğrultusunda söylemlerde bulunabilirsin. Finansal açıdan seni zorlayan gelişmeler yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.