18 Haziran Burç Yorumları

Tatil günü olsa da bugünü hareketli bir şekilde geçireceğe benziyoruz. Özellikle sabah saatlerinde kendimizi oldukça gergin hissedebilir, öfke patlamaları yaşayabiliriz. Tepkilerimizi kontrol altında tutmaya çalışmalıyız, aksi takdirde aile bireyleriyle sorunlar yaşayabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde beklentilerimiz yükselebilir ve aşırılıklara kaçmaya meyilli olabiliriz. Çevremizdeki insanlarla sağlıklı bir iletişim kurmakta zorlanabiliriz. Bugün mümkün olduğunca sakin kalmaya çalışmalı, aşırı tepkiler vermekten uzak durmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; burcunda ilerleyen Ay ile motivasyonun yükselebilir. Risk almaktan çekinmeyeceğin gibi ailen ve sevdiklerin söz konusu olduğunda adeta bir savaşçı gibi davranabilirsin. Eve, aileye ait işler de bugün gündeminde yer tutabilir. İlişkilerinde iletişim eksikliğinden kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; bilinçaltını kurcalayan düşüncelerin olabilir. Yakın çevren ve kardeşlerine ilişkilerinde rekabete açıksın. Ayrıca bir yolculukla ilgili ön hazırlıklarını tamamlayabilirsin.  Eğitime dair bir konu ise içten içe seni yıpratabilir. Ortaklı gelirlerde ise beklediğini alabilmek için çaba gösterebilirsin.

Sevgili İkizler; Fikir ve düşüncelerini karşındakilere aktarmakla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsin. Ayrıca bugün hedeflediğin işleri yerine getirmek için belli bir bütçe ayırman gerekebilir. Gruplar ve bağlı olduğun derneklerle aranda parasal kaynaklı işler gündeme gelebilir. Aşktan yana beklentilerin yükselebilir.

Sevgili Yengeç; isteklerini yerine getirebilmek için tek başına mücadele etmen gerekebilir. Bu durum sende gerginlik ve yorgunluk yaratacağı gibi ilişkilerin üzerinde de olumsuz etki yaratabilir. Eve, aileye ait bir konuda beklentilerini yüksek tutabilir ve ailenden sana destek olmalarını talep edebilirsin.

Sevgili Aslan; kendi düşünce ve fikirlerini her ne şart altında olursan ol uygulamaktan çekinmeyeceksin. Arka planda seni yoran koşullara rağmen bildiğin yoldan ilerleme şansın var. Ayrıca bugün arkadaşlarınla da aranda iletişim sorunlarından veya düşünce farklılıklarından kaynaklı gelişmeler sorun yaşatabilir.

Sevgili Başak; gerek parasal gerekse de duygusal paylaşımlarında seni mücadele etmeye zorlayan gelişmeler içinde olabilirsin. Tek başına hareket etmek bir taraftan seni özgür kılarken yalnız olmak da ufak çaplı kriz yaşatabilir. Harcamalarını arttıracak gelişmelere de açıksın. Eve, aileye ve yerleşime dair bir konuda da değerlendirmelerin olabilir.

Sevgili Terazi; karşıt burcunda ilerleyen Ay koşullarını başkalarına bağlı kılarken adımlarını onlara göre belirlemeni gerektirebilir. Aileye, işe dair konular veya sorumluluklar sabah saatlerinde etkili olabilir ve de seni tepkisel ve gergin davranmaya itebilir. Yolculuklar, kardeşler veya iş birliği gerektiren bir konu ise seni zihinsel olarak huzursuz edebilir.

Sevgili Akrep; bu sabah geleceğin hakkında alacağın bir karar seni biraz zorlayabilir. Sağlığınla ilgili de bazı sorunlar yaşamaya açıksın. Bir alışkanlığını bırakmakla ilgili değerlendirmelerde bulunabilirsin. Başlatacağın bir girişimin finansal boyutunu enine boyuna masaya yatırman gerekebilir.

Sevgili Yay; motivasyonun yüksek olmasına karşın içten içe seni kaygılandıran durumlar var. Sevdiğin kişi, çocukların veya bir hobinle alakalı isteklerini yerine getirebilmen için mücadeleye girebilirsin. Tepkilerinde kontrollü olmaya çalışmalısın zira gerek iletişim gerekse de planlamaya ait problemlere açıksın.

Sevgili Oğlak; eve, aileye veya gayrimenkule ait bir konuda bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Düşünmeden atacağın adımlar hem kendi huzurunu kaçırabilir hem de ilişkilerini olumsuz yönde etkileyebilir. Beklentilerini makul seviyede tutman, riskleri de aşağıya çekmene olanak sağlayabilir.

Sevgili Kova; düşüncelerini ifade ederken agresif olma ihtimalin yüksek. Bugün yakın çevren ve kardeşlerinle iletişimde, yazılı sözlü her konuda dikkatli olmanda yarar var. Yakın ilişkinde, çocuklarınla olan diyaloglarında ise bazı sorunlara açıksın. Yer aldığın grup çalışmalarından veya hobilerinden keyif alamayabilirsin.

Sevgili Balık; parasal konuların öne çıktığı birkaç gün geçirebilirsin. Keyiflerin için hiçbir harcamadan kaçınmayabilir hatta gerekli finansal koşulları oluşturmak için çaba harcayabilirsin. Ayrıca bugün ailevi bir mesele veya sorumluluğun olan bir konu da seni kısıtlayabilir; kurallara, örf veya ananelere bağlı hareket etmek zorunda kalabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.