18 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Sabaha karşı erken saatlerde Ay; Uranüs ile olumlu bir açı içinde olacağından yeniliklere açık bir ruh hali ve bakışla yeni güne başlayabiliriz. Ancak finansal alanda beklenmedik gelişmeler yaşanabileceğinden koşullara karşı hazırlıklı olmakta yarar var gibi. Başarılı olmak; planlı programlı ilerlemek hedefimiz olacağından adımlarımızı sağlam atacak; gerçekleri ve içinde olduğumuz şartları göz ardı etmeden değerlendirmelerde bulunacağız…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dolunayın ardından sorumlulukların ön plana çıkacağı bir gündesin. İş ve sosyal hayatında atacağın sağlam adımlar kazançlarına da olumlu yansıyabilir. Destek alarak yeteneklerini açığa çıkarabilir, kariyerinin geleceği için yatırımlara yönelebilir aynı zamanda hayallerini de gerçekleştirebilirsin. Ancak fazla sivri dilli olmamaya dikkat etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün kendini arkadaş grupları içinde rahatça ifade edebilir, konsantrasyon sağladığın işlerde başarılı olabilirsin. Hayat görüşün ve inançların doğrultusunda kararlı bir şekilde ilerleyebilir, eğitim, yurtdışı, medya gibi konularda seni geliştiren şartlarla karşılaşabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konularda kararlı, sağlam ve akılcı adımlar atmak için harekete geçebilir, ortak olduğun gelirler, gayrimenkul, vergi gibi konulara yoğunlaşabilir, belki aile büyüklerinden destek isteyebilirsin. Ancak istediğin şartları oluşturmak için çaba göstermen gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hızlı karar alıp hemen harekete geçerken ufak tefek sakarlıklar yapabilir ya da çevrendekileri yıpratabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin disiplinli ve kararlı tavırları seni de etkileyebilir. Temkinli olmana rağmen hayallerini gerçekleştirmek için cesaretle harekete geçebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş yükünün ağır olmasına rağmen planlı davranarak üstesinden gelebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerden kariyerin için gerekli desteği alabilirsin ancak seni yıpratmaya çalışacak gizli düşmanlar devrede olabilirler. Mevcut sağlık sorunlarınla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sevdiklerinin sorumluluğunu almaktan keyif alabilir, hem kendin hem de onlar için en akılcı olanı yapmaya çalışabilirsin. Karşındakilerin uyumlu ve anlayışlı tavırları daha rahat iş birliği kurmanı sağlayabilir. Zihinsel farkındalığının yüksek olması bir anda gelen fırsatları iyi kullanmanı sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; evin ve ailenin işlerinin sorumluluğunu üstlenebilirsin. Gayrimenkullerle ilgili kararlar alabilir, ailenin finansal yükünü taşıyabilirsin. Yaşamınla ilgili girişimlerinde akılcı, planlı ve sağlam adımlar atmak isteyebilir, kendini güvenceye alabilirsin. Ancak bir yandan da sosyal ortamında beklenmedik hareketlenmeler olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; düşüncelerinde planlı ve kararlı olmak, yapacağın görüşme ve anlaşmalara olumlu yansıyabilir. Verimli iş birliklerine girişebilir, sana keyif veren sohbetlere katılabilirsin. Fakat sözcüklerini biraz dikkatli seçmeli, görüşlerini saldırgan bir tavırla ifade etmekten kaçınmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kazançlarını değerlendirmek, harcamalarını planlamak için uygun bir gün olabilir. İşten gelen gelirleri sağlam yatırımlara dönüştürebilir, evinle ve ailenle ilgili bir hayalini gerçekleştirmek için harekete geçebilirsin. Mali sorumlulukların seni akılcı adımlar atmaya yöneltebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, bütün kontrolü ele almanı sağlayabilir. Sevdiklerinle ve çocuklarla ilişkinde kendini huzurlu ve güvenli hissedebilir, maddi açıdan seni tatmin edecek gelişmeler yaşayabilirsin. Yaratıcılığını ve yeteneklerini yapacağın görüşmelerde kullanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kendi içine kapanma isteğin ağır basabilir, sorumlulukların getirdiği baskı ile başa edecek gücü kendinde bulamayabilirsin. Kazançlarındaki belirsizliğe rağmen yatırımlarınla ilgili yeni kararlar alabilirsin. Ailenin de desteğiyle geleceğini daha rahat planlayabilir, birden gelen fırsatları doğru kullanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için somut adımlar atabilir, içinde bulunduğun gruplarla fikir alış verişinde bulunabilirsin. Kardeşlere, yakın çevrene destek veren, akılcı tavırlar içinde olabilirsin. Gelen haberler sosyal organizasyonlar düzenlemeni gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.