18 Eylül Burç Yorumları

Sabah saatlerinde fazlasıyla gerçekçi hareket edebilir, verimli olmak ve tüm işlerimizi hiçbir detayı atlamadan yerine getirmek için hem kendimizi hem de çevremizi yıpratabiliriz. Gün boyunca endişeli olabiliriz ve her türlü aksaklığa aşırı tepki verebiliriz. Hesap kitap gerektiren işlerde daha başarılı olacağımız bir gün. Önümüzdeki birkaç gün boyunca her türlü ilişkide sürprizlere ve farkındalığımızı arttıracak gelişmelere açık olmalıyız. Kazançlarımızda beklenmedik artışlar olabilir ya da umudumuzu kestiğimiz paraları tahsil edebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; birkaç gündür yaşadığın coşkulu ruh halin yerini huzursuz ve endişeli koşullara bırakıyor. İşlerini yetiştirmeye çalışırken telaşlanabilir, hem kendini hem de çevrendekileri yıpratabilirsin. Ancak detay ve analitik bir bakış açısı gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili Boğa; eve ve aileye dair konuları bir tarafa bırakıp, yaşamın sana keyif vermesini bekleyecek bir moda bürünebilirsin. Kendin ve sevdiklerin için faydalı olacak girişimlerde bulunmak isterken biraz eleştirel ve zorlayıcı olabilirsin. İçinde risk barındırsa da çok ince hesaplar yaparak yatırımlara yönelebilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinden itibaren hem özel hem de sosyal yaşamında nasıl daha verimli ve başarılı olabileceğinin hesabını yapabilirsin. Ancak aile fertlerini fazla eleştirmen ve sivri dilin yüzünden gerilim yaşayabilir, ev içinde ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün zihinsel olarak oldukça aktifsin ve seni huzursuz eden konuları dile getirmekten çekinmeyecek; çözüm arayışına gireceksin. Ayrıca yakın çevre, kardeşler ve komşularla ilgili yorucu ve zorlayıcı bir süreç yaşayabilirsin. Fakat çok hızlı ve akılcı kararlar alabilir, ince hesaplar yapabilirsin.

Sevgili Aslan; son derece keyifli ve hareketli geçen birkaç günün ardından artık olayların maddi boyutunu düşünmen gerekebilir. Sana kazanç sağlayacak girişimlerin ön hazırlıklarıyla ilgilenebilir veya kendi yeteneklerini ortaya çıkaracağın faaliyetlere katılabilirsin ancak ani harcamalara dikkat.

Sevgili Başak; oldukça hareketli bir haftaya başlıyorsun. Yaşamını ilgilendiren konularda bütün kontrolü elde tutmaya çalışabilir, hırsla harekete geçebilirsin. Yalnız çevrendekileri fazla eleştirmen ilişkilerine zarar verebilir, herkesin senin gibi detayları görmesini beklememelisin.

Sevgili Terazi; içten içe huzursuz ve endişeli bir güne uyanabilirsin. Bir yandan mantıklı davranmaya çalışırken diğer yandan kuruntu yapabilirsin. Duygusal gerilimin içine kapanmana neden olabilir, hizmet etmekten ve başkaları için çalışmaktan çok yorulduğundan dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün tempon çok yüksek olabilir, sürekli bir yerlere yetişmek zorunda kalabilirsin. Ancak sana yapılan bazı eleştirilerde olabilir veya sen kendi öz eleştirini yapabilirsin. Arkadaşlarınla ya da içinde olduğun gruplarla aranda çatışmalar yaşayabilir, bir anda öfkeye kapılabilirsin.

Sevgili Yay; çalışma ortamının yoğunluğu hem telaşlanmana hem de koşturmana neden olabilir. Çevrendekilere yardımcı olmak isterken kendini de yıpratabilirsin. Detaylı ve analitik çalışmalarda yer alabilir, herkesin derdine derman olmaya çalışabilirsin. Bugün yapacağın görüşmelere hazırlıklı girmelisin.

Sevgili Oğlak; bugün alacağın haberler bir anda öfkelenmene ve hızla harekete geçmene neden olabilir. Gerek sosyal medya paylaşımlarında gerekse çevrenle iletişiminde eleştirinin dozunu fazla abartmamalısın. Alacağın kararları çok ince eleyip, sık dokuyabilir, sonra harekete geçebilirsin.

Sevgili Kova; maddi konularda planlı programlı olma zorunluluğu titiz çalışmana ve detayları önemsemene yol açabilir. En ufak bir ödemeyi bile atlamamak için uzun uzun hesap yapabilirsin ancak kontrol edemediğin harcamalar da çıkabilir dikkatli olmalısın. Duygusal krizlere açık olabileceğin bir gündesin.

Sevgili Balık; karşındakilerin seni eleştiren tavırları biraz kendine çeki düzen vermene neden olabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin seni fazla zorladığını düşünebilir, duygularının anlaşılmamasından şikayet edebilirsin. Ancak onların cesaretlendirmesiyle sende harekete geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.