18 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün Satürn gezegeni uzun süredir devam eden geri hareketini tamamlayarak düze dönüyor. Özellikle kariyer hayatımızda sürünceme de kalan konular artık daha rahat ilerleyebilir, üstlendiğimiz sorumlulukları layıkıyla yerine getirebilir, daha dayanıklı ve dirayetli olabiliriz. Gün genelinde Ay; Boğa burcundaki ilerleyişini sürdürüyor. Ağır ve temkinli adımlarla kalıcı işlere imza atabilir, doğru maliyet hesapları yaparak kârlı çıkabiliriz. Uzun vadeli, sistematik işlere girişmenin tam zamanı. Üstelik bu adımları atarken hayallerimizi de yapılandırabilir, ilham verici çalışmalar yapabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; birkaç gün boyunca yaşamında maddi gelirler, huzur ve güven konusu önem kazanacaktır. Güçlü kişi ve kurumlardan alacağın desteklerle para konularında ve iş hayatında sağlam adımlar atabilir, girişimlerinin olumlu sonuçlarını alabilirsin. Yeteneklerini kullanarak başarılı olabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugünde kendini daha rahat ifade edebilir; hem maddi hem de manevi anlamda huzur ve güven hissedebilirsin. Akılcı ve iyi hesaplanmış riskler atarak girişimlerde bulunurken aynı görüşü paylaştığın güçlü kişilerin desteğini de alarak olumlu sonuçlara varabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kendi içine çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsin. Finansal alanda seni destekleyen koşullar olmasına rağmen güvende hissetmekte zorlanabilirsin. Aile fertlerinin yardımıyla uzun vadeli ve sağlam adımlarla ilerlemeni sürdürsen de henüz açığa çıkmaya ve duygularını anlatmaya hazır değilsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ortaklarından ya da işbirliklerinden gelen destekle işe ait kazançlarını ve hedeflerini yeniden belirleyebilirsin. Sana gelir getirecek projeleri değerlendirebilir; kendini güvenle ifade edebilirsin. Üstünde çalıştığın anlaşmaları son bir kez değerlendirerek sonuca ulaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş hayatında senin için çalışan kişilerin desteğiyle projeleri sonuçlandırabilir, geleceğini güvence altına alacak oluşumlara gidebilirsin. Bugün hem kariyerinle hem de sosyal yaşamınla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, hedeflerine cesaret ve sağlam adımlarla ilerleyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün kendinden son derece emin olabilir, görüşlerini rahatlıkla ifade edebilirsin. Pratik ve detaylı bakış açını kullanarak sağlam adımlar atabilirsin. Uzun vadeli, başarıyla sonuçlanacak girişimlerin hazırlıklarını yapabilir, kendini cesaretle öne çıkarabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal gelirlerini güvence altına alabilmek için aile büyüklerinden veya konusunda uzman kişilerden bugün yardım talep edebilirsin. Duygusal olarak kendini güvende hissetmeye ihtiyacın olabilir fakat beklenmedik gelişmeler sayesinde gücünü ortaya çıkararak krizleri çözebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ikili ilişkiler ve ortaklıklarda kontrol sende olmamasına rağmen koşullar senden yana gelişebilir. Bugün uzun süredir beklemekte olan proje ve anlaşmalarla ilgili olumlu adımlar atılabilir, arkadaşlarının ve yakın çevrenin desteğiyle sağlam ve uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün birikmiş işlerini düzene koymak için uğraşabilir; çalışma ortamında para konularıyla ilgilenebilirsin. Senin için çalışan kişilerden alacağın güvenle maddi konularda yeni girişimler yapabilirsin. Kariyerinde başarılı sonuçlar alabileceğin gelişmeler yaşanması gelirlerini de olumlu etkileyecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün iyi hesaplanmış doğru riskler alabilirsin. Duygusal paylaşımlarında da temkinli ilerleyebilir, sevdiklerini kendi isteklerin doğrultusunda yönlendirebilirsin. Yatırımlarını verimli hale getirerek kazanç ve başarı kazanabilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerin desteklemesiyle olumlu bir gün yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hem iş hem de özel yaşamında kontrolün dışında başlangıçlar veya bitişler söz konusu olabilir. Finansal alanda atacağın adımların uzun vadeli olmasına ve yatırımlarını sağlam temeller üzerine kurmaya çalışmalısın. Bugün alacağın destekler kendini güvende hissetmeni sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yakınlarınla ortak yatırımlarının geleceğini görüşebilir, hatta anlaşma ya da protokol yapabilirsin. Kendine yeni hedefler belirlerken güçlü kişi ve kurumların desteğini alabilirsin. Uzun vadeli, sağlam işbirliklerine girmen geleceğin açısından daha verimli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.