18 Eylül 2018 Burç Yorumları

Bugün başladığımız işleri rahat bir şekilde devam ettirebilir, sorumluluklarımızı yerine getirmeni rahatlığını hissedebiliriz. Zamanımızı iyi kullanabilir, planlarımızı harfiyen uygulayabiliriz. Akşam saatlerinde yaptığımız işlere biraz hayal gücü katabilir, çevremizdekilerle empati kurabiliriz.

Sevgili Koç; sorumluluk alarak kariyerine odaklanabileceğin bir gün geçirebilirsin. İş ve sosyal hayatında kendini ön plana çıkarmak ve fark edilmek isteyebilir, yaptığın işlere hayal gücünü katabilirsin. Hedeflerine varmak için daha disiplinli olmak zorunda kalabilir, seni zorlayacak yükler altına girebilirsin.

Sevgili Boğa; görüş ve düşüncelerini ifade ederken katı bir tutum sergileyebilir, başkalarına kulak asmadan ilerlemek isteyebilirsin. Geleceğe dair hedef ve ideallerine varmak için daha disiplinli olman gerekebilir. Bugün sosyal medyada paylaşımlarda bulunurken olaylara sadece kendi açından bakabilirsin.

Sevgili İkizler; para harcarken ya da borçlanırken daha sorumlu davranman gerekebilir. Kredi, vergi, sigorta gibi işlerinde süregelen krizleri çözmek için girişimlerde bulunabilir, eşinin, ortağının ya da ortak kullandığın paraların yönetimini üstlenebilirsin. Bugün duygularını ifade etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün aynı görüşte olduğun kişilerle bir araya gelerek, düşüncelerini paylaşabilir, uzun vadeli planlar yapabilirsin. Fakat gün içinde kendi programını uygulamak yerine başkalarının kararlarına uymak zorunda kalabilir, biraz daha ağır aksak ilerleyebilir ya da isteklerinden feragat edebilirsin.

Sevgili Aslan; iş hayatında daha fazla sorumluluk üstlenmen gereken bir günde olabilirsin. Üstlendiğin görevler disiplinli bir çalışma ve finansal konuların çözümünü gerektirebilir. Çıkarların doğrultusunda hareket etmen gerekse dahi yapıcı ve uzlaştırıcı bir tavır sergileyebilirsin.

Sevgili Başak; bugün sevdiklerine ve hobilerine zaman ayırmak isteyebilirsin. Yakın ilişki de olduğun kişilerle beraber hareket etmekten keyif alabilir, yaptığın işlere hayal gücünü katabilirsin. Ancak yine de sorumluluklarını ihmal etmeyecek görevlerini yerine getirene kadar durmadan çalışmak isteyeceksin.

Sevgili Terazi; aileye dair sorumluluklar bugün eve kapanmana neden olabilir. Aslında yaşamınla ilgili ciddi kararlar alman ve hayata daha gerçekçi bir gözle bakman gereken bir süreçtesin. Zamanını iyi kullanmalı, ertelediğin ya da ihmal ettiğin gündelik işlerini bitirmeye bakmalısın.

Sevgili Akrep; hayatına yeni bir yön verebilmek için yaptığın girişimlerde planlı ve disiplinli olmak zorundasın. Sevdiklerinle kurduğun iletişimde daha duyarlı ve hassas davranabilirsin fakat çıkarlarını korumak için sorumluluklarını da tam anlamıyla üstlenmen ve sözlerini tutman gerektiğini fark edebilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatlerinden itibaren borçlar, alacaklar ve ödemeler gündeminde olabilir. Ailen ya da evin için harcamalarda bulunman gerekebilir ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgilenebilirsin. Bugün para konularında daha gerçekçi ve uzun vadeli adımlar atman gerektiğini fark edebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün halâ burcunda hareket eden Ay; yaşamınla ilgili girişimlerde bulunmana ve ilişkilere odaklanmana yol açabilir. Yakın çevrenle iletişiminde daha hassas olabilir, hedeflerini paylaşabilirsin. Fakat kendi isteklerini yerine getirmek için başkalarına baskı yapmamalı, uzlaşmaya açık olmalısın.

Sevgili Kova; birkaç gündür yaşanan hareketlilikten sonra bugün içine çekilerek gelişmeleri değerlendirmek isteyebilirsin. Duygularını ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanabilir, girişimlerde bulunmak ve isteklerini yerine getirmek için birkaç gün daha bekleyerek olan biteni anlamaya çalışabilirsin.

Sevgili Balık; bugün sosyal çevrenle ve arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirebilirsin. Geleceğe dair hedeflerine varmak için disiplinli davranman ve sorumluluklardan kaçmaman gerekiyor. Hayal gücünü de kullanarak önüne çıkan fırsatları kullanabilir, yaptığın işlerden daha çok kazanç sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.