18 Ekim Burç Yorumları

İlişkiler açısından hareketli bir gün olacak. Sevdiklerimize vakit ayırmak isteyebilir, çalışma temposundan ya da yoğunluktan bir türlü görüşmeye fırsat bulamadığımız dostlarımızla bir araya gelebiliriz. Önümüzdeki birkaç gün yeni bir şeye başlamak için pek uygun değil, bunun mevcut işlerimize odaklanmalı, eksiklerimizi gidermeye çalışmalıyız. Vazgeçme, bitirme, sonuçlandırma enerjileri yoğun. Bu nedenle ilişkilerimizde dikkatli olmalı, tepkilerimizi kontrol etmeli ve karşımızdaki insanlara sabırla yaklaşmalıyız. Detaylı araştırmalar yapmak, her konuda derinlemesine analizler yapmak için uygun bir dönemdeyiz. İçinde bulunduğumuz koşulları doğru bir şekilde değerlendirebilirsek geleceğimizle ilgili önemli kararlar alabiliriz. Finansal konularda da daha stratejik davranabilir, içinde bulunduğumuz koşulları yönetmeyi başarabiliriz. Gizemli şeylere karşı her zamankinden daha ilgili olabiliriz. Verdiğimiz sözleri iyice gözden geçirmeli, tutamayacağımız sözler altına girmemeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün ilişkilerinden, iş birliklerinden ve ortaklıklarından fayda görebilir, karşındakilerle uyum içinde hareket edebilirsin. Onlarla sorumluluklarını veya görüşlerini paylaşabilir, bir arada olmanın keyfini yaşayabilirsin. Evlilikle ilgili kararlar veya teklifler alabilir, sevildiğini hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; çalışma ortamında uyum ve dengenin hâkim olduğu bir gün geçirebilirsin. İş arkadaşlarınla görev paylaşımı yapabilir, gündelik işlerini kolaylıkla yerine getirebilirsin. Sosyal uğraşlara, sanat içerikli çalışmalara katılabilir veya kendi ihtiyaçlarına odaklanabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün keyif aldığın işlere veya hobilerine yönelebilir, çocuklarınla ya da sevdiğin kişilerle birlikte vakit geçirebilirsin. Uyumlu ve iş birlikçi tavırlarınla hem kendini hem de çevrendekileri mutlu edebilirsin. Romantik ilişkilerle ilgili beklentilerin gerçekleşebilir.

Sevgili Yengeç; yaşamına dair konularda uyum ve dengeyi yakalayabilir, aile fertleriyle güzel ilişkiler kurabilirsin. Evinde misafir ağırlamak, sevdiklerinle bir arada olmak seni mutlu edebilir. Gayrimenkul ve yatırımlarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, iş ve sosyal hayatında aktif olabilirsin.

Sevgili Aslan; eğitim, yolculuklar veya yakın çevre ilişkilerinle ilgili gelişmeler seni mutlu kılabilir; kardeş, komşu ya da kuzenlerinle tam bir uyum içinde hareket edebilirsin. Sosyal medyada göz önünde olabilir, seni beğenen kişilerle tanışabilirsin. Beklediğin güzel haberleri nihayet alabilirsin.

Sevgili Başak; maddi konuların gündeme gelmesiyle birlikte harekete geçebilir, yeteneklerini kullanarak gelir elde edebileceğin çalışmalara yönelebilirsin. Ortaklıklardan ve iş birliklerinden büyük fayda görebilir, ilişkilerin vasıtasıyla maddi kazançlarını artırabilirsin. Manevi değerlerini gözden geçirmeni gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün olaylar senin istediğin şekilde gelişebilir. Beklediğin haberleri alabilir, dış görünüşünle ve tavırlarınla herkesin beğenisini toplayabilirsin. Özellikle romantik ve sosyal ilişkilerde seni mutlu edecek olaylar yaşayabilir, geleceğini etkileyecek olumlu adımlar atabilirsin.

Sevgili Akrep; ilişkilerinde göz ardı ettiğin konulara yönelebilir hatta yalnız kalıp düşünmek isteyebilirsin. Fakat kulislerden, gizli ilişki ve anlaşmalardan kazanç sağlayabilir, olayları arka planda yöneten kişi olarak başarıya ulaşabilirsin. Çevrende seni beğenen kişiler olduğunu fark etmen mümkün. İç huzurunu yakaladığını hissedebilirsin.

Sevgili Yay; günü arkadaşlarınla, içinde bulunduğun gruplarla keyifli organizasyonlar yaparak geçirebilirsin. Hedeflerine varmak için attığın adımların olumlu sonuçlarını alabilir, hatta maddi manevi kazanç sağlayacağın iş birliklerine yönelebilirsin. Romantik ilişkilerde lehine gelişmeler olabilir.

Sevgili Oğlak; bugün sosyal ortamlarda bulunabilir, işinle ilgili toplantılara katılabilir, sunumlar yapabilirsin. Nezaketin ve iş birlikçi tavrınla ön plana çıkabilir, üstlerinin takdirini toplayabilirsin. Bir ilişkin veya ortaklığın sayesinde iş ve özel çevrende tanınabilir ya da kazanç sağlayabilirsin.

Sevgili Kova; hukuki bir sorunun varsa adil sonuçlar alabilirsin. Tüm inançlara saygılı davranarak takdir toplayabilirsin. Yurt dışı bağlantılarından veya yaptığın iş birliklerinden maddi ve manevi kazanç sağlayabilirsin. Kendini zarif bir şekilde ifade edebilirsin. Bugün geleceğe umutla bakabilirsin.

Sevgili Balık; finansal konularda yapılacak iş birlikleri ve görüşmeler senin lehine gelişebilir, uygun maliyetli para kaynakları bulabilirsin. Ortak kaynakların adil paylaşımını sağlayabilir ya da payına düşen bütçeden memnun kalabilirsin. Vergi, sigorta, kredi gibi işlerinde olumlu anlaşmalar sağlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.