18 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün oldukça iniş çıkışlı bir gün geçirebiliriz. Sürekli büyük beklentiler içinde olup ama bir türlü karar veremeyebiliriz. İkilem içinde bir ileri bir geri hareket etmekten kafamız karışabilir. Tabii bu arada yanılgılar ve aldatılmalar da devrede olabilir. Büyük hayal kırıklığı yaşamamak için aşırılıklardan uzak durmalı, mümkün olduğunca risk almamalı ve aceleci davranmamalıyız. Zihinsel ve duygusal bu karmaşa yanlış yöne gitmemize ve aslında ne istediğimizi bilememize neden olabilir. Büyük alış verişler, görüşmeler ve anlaşmalar için başka bir zamanı beklemek daha uygun olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendini ifade etmekte zorlanabilir ya da yalan yanlış bilgilerle kendini aldatılmış hissedebilirsin. Yeni bir işe girişmek yerine yakın çevre ilişkilerine odaklanabilir, kardeş, komşu ve kuzenlerle bir araya gelebilirsin. Verdiğin sözleri tutmakta zorlanabileceğinden abartılı ifadeler kullanmamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kazançlarını daha akılcı değerlendirmek için çaba sarf ederken seni yanlış yönlendiren kişilere karşı dikkatli olmalısın. Bugün fazla iyimser davranarak sahip olduklarının değerlerini çok abartmamanda fayda var. Adım atmadan önce içinde bulunduğun koşulların netleşmesini beklemelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bir yandan girişimlerde bulunmanı sağlayacak heves ve heyecanı hissettiğin bir yandan da nereye gideceğini bilemediğin bir gün geçirebilirsin. Karşındakilerin cesaretlendirmesiyle her organizasyonda yer almak isteyebilirsin ancak hemen akabinde vazgeçebilir ya da doğru bilgilendirilmediğini anlayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün eyleme geçmek yerine olan biteni izlemeyi ve kulağına gelen gizli bilgileri ve dedikoduları değerlendirmeyi tercih etmelisin. Görüşlerinden bir türlü emin olamadığından kendini ifade edemeyebilir ya da her fikre abartılı tepkiler vererek düşmanlıkları harekete geçirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kazançlarını artırmak için yaptığın planların boşa çıkma ihtimalini göz önüne alarak aşırı beklenti içine girmemeli, finansal konularda dikkatli olmalısın. Bugün sevdiklerinle bir araya gelmekten keyif alsan da biraz daha temkinli gitmeli, harcamalarını kontrol altına almalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, yapacağın sunum ve toplantılarda aksilikler yaşayabilirsin. Danıştığın, fikir aldığın kişilerin seni yanlış bilgilendirebileceğini dikkate alarak adım atmalı, her konuda görüş beyan etmemeli ve biraz daha temkinli ilerlemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal medyadan gelen bilgileri fazla dikkate almasan iyi edersin. Üstü kapalı söylemler ya da belirsizlik içeren programlar seni yanıltabilir. Çıkacağın bir yolculuk veya katılacağın bir eğitim içinde fazla heveslenmemeli, abartılı beklentiler içine girmemelisin. Hayal kırıklığına uğramamak için biraz ağırdan almanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün beklediğin bir ödemeyi almakta zorlanabilir, doğru ve net sonuca ulaşamayabilirsin. Finansal konularla ilgili girişimlerinde, eksik evrak gibi işler yüzünden ertelemeler yaşayabilirsin. Bir yandan da gelecek paraya güvenip abartılı harcamalar yaparak bütçeni zorlayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yakın ilişkide olduğun kişilerin tavırları senin de karar almanı zorlaştırabilir. İyimser ve iyiniyetli olmana rağmen karşındakiler yüzünden planlarını uygulayamayabilirsin.  Bugün şartları fazla zorlamamalı önemli görüşme ve girişimlerde bulunmamalı, mümkün olduğunca akışta kalmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çalışma ortamında yaşanan hareketlilik kontrolünde olmayabilir, ucu açık ya da netleşmemiş konu ve projeler üstünde çalışman beklenebilir. Her işe koşturmaya çalışırken eksik bilgilerden dolayı sıkıntılar yaşayabilirsin. Tutamayacağın sözler vermekten veya çok fazla iş üstlenmekten kaçınmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün çevrendekilerle iletişim halinde olmak ve sürekli bir yerlere gitmek hoşuna gidecektir. Alış veriş yapmak ve entelektüel organizasyonlar içinde bulunmak isteyebilirsin. Fakat geleceğe dair beklentilerini fazla abartman, kararlarını uygulamanı ve verdiğin sözleri tutmanı zorlaştıracaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ev ve aile ile ilgili konular gündeme gelebilir, iş ve özel yaşamın arasında kararsız kalabilirsin. Bugün düşüncelerini tekrar gözden geçirmen iyi olabilir çünkü fazla iyimser davranıp risk alıyor olabilirsin. Her işi bir arada yapmak istemen yetersizliğe ve işlere yetişememene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir