18 Ekim 2018 Burç Yorumları

Bugün içsel gerilimle birlikte harekete geçme ve cesaretimizi sergileme isteğimiz artabilir. Sözlü başlayan tartışmalar, inatlaşmalara yol açabilir. Sonrasında pişman olmamak için ağzımızdan çıkan her söze dikkat etmeli, durduk yere hem kendimizi hem de karşımızdakini kışkırtmamalıyız. Gün boyunca duygu ve düşüncelerimizi sakince ifade edemeyeceğimiz için mümkün olduğunca çatışmadan kaçınmalıyız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hareketli ve mücadeleye hazır olduğun bir gündesin. Arkadaş grupları, toplumsal olaylar içinde yer alabilir; herkesle iletişim halinde olabilirsin. Bireysel özgürlüğünün ve kendi düşüncelerinin ön planda olması bazı fikir ayrılıklarına neden olabilir, bir anda gelişen çatışmalar yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sosyal hayatında lider olabilir; gruplar içinde var olabilirsin. Yenilikçi ve yaratıcı yönünü öne çıkaracağın organizasyonlara katılabilirsin. Karşındaki kişilerin seni yönlendirmeye ve yönetmeye eğilimli davranışları öfkelenmene neden olabilir. İkili ilişkilerde duygularını paylaşmaktan çekinebilir; mesafeli davranışlar gösterebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal medyada çok aktif olabilir hatta agresif paylaşımlarda bulunabilirsin. Yurtdışı işler, eğitim ve sana yeni ufuklar açacak grup çalışmalarında bulunabilirsin. Ancak işe veya özel hayata dair sakladığın ve ifade etmekten çekindiğin bazı korkuların olabilir. İçsel sorgulama yapabilir; sorunlarla yüzleşebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün ani gelişen ödemeler seni ufak çaplı da olsa sıkıntıya sokabilir. Geleceğe yönelik düşünebilir, yatırımlarını, borç ve alacak hesabını yaparken daha realist davranabilirsin. Ayrıca duygusal paylaşımlarda sevgini ifade etmekten çekinebilir, sevdiklerinle iletişim kurmakta zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşındakilerin tartışmaya ve tahrik etmeye yönelik tutumları seni zorlayabilir. Yenilikçi ve yaratıcı düşünceleri olan kişiler fikir ve kararların üzerinde etkili olabilir, kısa bir süre için de olsa seni hem duygusal hem zihinsel anlamda ikileme ve kararsızlığa düşürebilir.  İnatlaşmalardan dolayı aile içinde uzlaşmazlıklar yaşanabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün iş alanında yeniliklere açıksın ancak kendini fazlasıyla yıpratarak çalışman sağlığını olumsuz etkileyebilir. Grup çalışmalarında liderliği üstlenebilir, çevrendekileri ikna etmek için mücadele edebilirsin. Gerek duygusal gerek zihinsel anlamda kendini huzursuz hissedeceğin durumlar söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aşk, çocuklar ve yaratıcı çalışmalarla ilgili meşgul olacağın bir gün geçirebilirsin. Ancak içinde biriktirdiğin öfke en ufak bir kıvılcımda açığa çıkabilir, seni beklenmedik tavırlar sergilemeye yöneltebilir. Düşüncelerini süzgeçten geçirmeden ifade etmemelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün vereceğin tepkiler ilişkilerini zedeleyebilir, eski sorunların tekrar gündeme gelmesine neden olabilirsin. Yaşanacak gelişmeler geleceğin üzerinde belirleyici olabilir. Duygu ve düşüncelerini iyice tartmadan harekete geçmen sonradan geri adım atmana neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ani gelişen durumlar veya alacağın haberler olaylara daha farklı bakmana ve davranış tarzını değiştirmene neden olabilir. Aynı zamanda bilinçaltını kurcalayan olaylar veya arkandan yapılan dedikodular seni hem duygusal hem de zihinsel olarak yıpratabilir, incinmene yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; maddi konularda yeni plan ve projeler geliştirebilir, geleceğini düşünerek hareket edebilirsin. Gruplardan ve arkadaşlardan edineceğin bilgiler eşliğinde yeni fikirler geliştirebilirsin. Ancak ani bastıran ödemeler ya da harcamalar kendini güvensiz hissetmene ve huzursuzluğa yol açabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün çok ani kararlar alabilir, hemen harekete geçebilir ya da sevdiklerine sert tepkiler verebilirsin. Sabah saatlerinde fikir ve düşüncelerini ifade ederken zorlanmana rağmen ilerleyen saatlerde engelleri aşabilirsin. Gerek iş dünyasında gerek özel hayatında yeni bir dönemin ilk adımlarını atabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün hem kendi iç dünyandasın hem de sosyal konulara odaklısın. İçinde öfkeyi dışa vurmakta zorlanmak sağlığını da olumsuz etkileyebilir, elinde olmayan sebeplerden dolayı hareketsiz kalabilirsin. Duygu ve düşüncelerin arasında çelişki yaşayabilir, kendini ifade edemeyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.