18 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün yanlış söylemler; maksadını aşan konuşmalar; yanılgı ve yanlış anlaşılmalar da günün ilk bölümünde bizleri yavaşlatabilir. Günün ikinci yarısında nihayet bu dağınıklığı toparlayacağımız enerjiler devrede olacak. Uzun vadeli adımlar atmak ve doğru hamlelerde bulunmak için uygun koşullardayız. Konusunda uzman ve yetkin kişilerle bağlantılar kurabilir; onların desteklerini alabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün içerisinde sorumluluk bilincin çok yüksek olacağından yapman ve bitirmen gereken işlere odaklanabilir, kendini kontrol altına alabilirsin. Düşüncelerini disiplinli bir şekilde çevrene yansıtman ve herkesin kazanacağı çözümler bulman mümkün. Ancak sabah saatlerinde kararsızlıktan uzak durmalı, detaylara fazla takılıp kendini yıpratmamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk saatlerinde finansal konular gündemini meşgul edebilir, hukuki konularda hakkını arayarak olumlu sonuçlar elde edebilirsin. Sosyal ya da özel ilişkilerinde, girişimci ruhun harekete geçerken, çok fazla tutkularının esiri olmamaya dikkat etmeli, diplomatik davranmanın avantajlarından faydalanabilmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sağduyu ve akılcı hesaplar yapman gereken bir gündesin. Ailene ve sevdiklerine karşı iyimser tavırlar içerisinde olsan da tutamayacağın sözler vermemeye bakmalı, alınganlık da yapmamalısın. Ortak kaynaklarını değerlendirmek ya da bir borcunu kapatmak için kurumsal firmalardan destek bulabilir, uzman kişilerin tavsiyelerini alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; uzun zamandır bekleyişte kaldığın sabır gösterdiğin alanlarda maddi ve manevi mükâfatlarını almaya başlayabilir, dostlarının da desteğini alabilirsin. Bu ara yaşadığın aşırı yoğunluk, sağlığını ve konsantrasyonunu olumsuz etkileyebilir, zihnini ve vücudunu zorlayacak aktivitelerden kaçınmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ertelediğin işleri ya da organize etmen gerekenleri gerçekleştirmek için ciddi olman gerekebilir. Özellikle bu ara iş hayatına ve günlük rutinlerine biraz daha fazla zaman ve emek harcıyor olsan da tüm bunlara geleceğine yatırım olarak bakmalısın.  Sabah saatlerinde partnerinin çıkarlarını gözeten söylemlerini samimiyetsiz bulabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ailene vereceğin sözlere dikkat etmeli, boyunu aşan konularda seyirci kalmaya özen göstermelisin. Adımlarını sağlam ve mantıklı attığın sürece planlarına hız verebilirsin. Özel hayatında duygusal paylaşımının güçlendiği ve renklendiği şu günlerde her ikinizde sorumluluk bilinciyle hareket etme gayretinde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kontrolün dışında gelişen konular ve yakınlarından alabileceğin haberler, içsel sorgulama yapmana neden olurken, takıntılı olduğun ekonomik konularla ilgili çözüm arayışın ailenin desteğiyle sonuçlanabilir. Çalışma hayatında önemli görüşmelerini günün ikinci yarısında yaparak olumlu destekler alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hedeflerini kaçırıyor endişesiyle güne başlayabilir, ardından kararsızlık yaşayıp, detaylarda boğulabilirsin.  Planlarını uygulamaya geçirmek için şartların biraz daha olgunlaşmasını beklemelisin. Günün ikinci yarısında yakınlarının destek ve öğütleriyle hedeflerini tekrar revize edebilirsin. İyimserliğin bütçenin dengesini bozabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde ilerlemek ve planları uygulamak çok da kolay olamayabilir. Ayrıca çalıştığın alanlarda ağzından çıkabilecek sözlere dikkat etmen gerektiği gibi, memnuniyetsizliğin yanlış anlaşılabilir. Yaratıcılığa dayalı işlerini, düşünce ve fikirlerini destekleyen insanlarla birlikte yolunu netleştirebilir, kazanımlarını artırabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; doğruluğundan emin olmadığın olaylarda ön yargılı olmamaya özen göstermelisin. Kimi zaman duydukların ya da söylediklerin nedeniyle hayal kırklıkları yaşayabilirsin. Gün ortasında ayrıntılar önem kazanırken, birçok konuya uygun çözümler bularak meraklı gözlerin odak noktası olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova;  finansal ya da araştırma yapmak istediğin bir konuda ince eleyip, sık dokumak istediğin bir gün olabilir. Ortağı olduğun bir iş için üzerinde yoğun bir baskı duyabilir, tutamayacağın sözlerle geçiştirmek isteyebilirsin. Düşünce ve eylemlerinin sağlam, akılcı ve akıcı olması için minik adımlarla yavaş planlamalar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günün ilk saatlerinde, yaptığın işleri başkalarına beğendirmek adına tutamayacağın sözler verebilir, kendini de karşındakilerini de yanıltabilirsin; kontrollü olmalısın. Güvendiğin arkadaşlarından alacağın destek ve fikirle durumu toparlayabilir, kontrolü ele alabilirsin. İsteklerinin peşinden gitmeye gayret etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir