18 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün önümüze çıkan engellere karşı daha dirençliyiz. Hedeflerimizin peşinden adeta koşar adımlarla ilerleyebiliriz. Yurt dışıyla ve yabancılarla olan konular, yolculuk ve eğitimle ilgili alanlardaki işler adına olumlu gelişmeler yaşanabilir. Vizyonumuzu ve bakış açımızı da etkileyecek yeni durumlar ortaya çıkabilir. Farkındalığımızı arttıran olaylara, sürpriz gelişmelere açığız. Tepkisel, fevri ve sabırsız olmaya yatkın olacağımızdan adım atmadan önce iki kere düşünelim. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ani gelişmeler yaşayabilir, harekete geçerek girişimlerde bulunabilirsin. Öğleden sonra ekonomik konularla ilgili destekler alman mümkün. Parasal konulardaki yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlar yakalayabilir, sanatsal çalışmalardan kazanç elde edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne karmaşa içinde başlayabilir, kontrol edemediğin gelişmelerden dolayı telaşa kapılıp risk alabilirsin. Ancak öğleden sonra burcunda hareket etmeye başlayan Ay, yaşamına ve ilişkilerine dair konularda akıllıca girişimlerde bulunacağına işaret etmekte. Sanatsal çalışmalar yapan grup ve dernekler içinde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birkaç gündür devam eden hareketlilik ve gerilim sabah saatlerinde de etkisini sürdürebilir. Fakat sonrasında yalnız kalmaya ve kendini dinlemeye ihtiyaç duyabilirsin. Gelecek hedeflerinle ve kariyerinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için planlar yapabilir,  kendini maddi olarak güvende hissetmek isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde sosyal hayatın beklenmedik bir şekilde hareketlenebilir, yorucu bir tempo içine girebilirsin. Öğleden sonra ise arkadaşlarınla ve sosyal gruplarla bir arada olabilir, sanatsal faaliyetler içinde yer alabilirsin. Huzurlu ve sakin ortamlarda bulunmaktan keyif alacaksın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; erken saatlerden itibaren gelen haberler hemen karar vermeni ve harekete geçmeni gerektirebilir. Fakat sonrasında iş ve sosyal hayatında statünü ve pozisyonunu muhafaza etmek için girişimlerde bulunabilir, üstlendiğin görevleri yerine getirmek için çaba sarf edebilirsin.  

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; telaşlı ve plansız başladığın gün sakin ve huzurlu ilerleyebilir. Yurtdışı, yüksek eğitim, medya veya mahkemelerle ilgili çalışmalarına devam ederken yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alabilir, sağlam ve kalıcı adımlarla ilerleyebilirsin. Kararlı ve akılcı davranabileceğin, istikrarlı olabileceğin bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün karşındakiler beklenmedik teklifler sunabilir ya da ani karar değişiklikleri yapabilirler. Öğleden sonra finansal konularda kendini güvende hissetmek için sahip ilişkilerindeki dengeyi ve huzuru kaybetmekten çekinebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde zamana karşı yarışman gerekebilir, işleri yetiştirmek için çevrendekilerden destek isteyebilirsin. Öğleden sonra karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, kontrolü elinde bulundurmakta zorlanacağına işaret etmekte. İlişkileri sorgulayabilir, yeni bir iş birliğine gidebilirsin.  

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne heyecanlı gelişmelerle başlasan bile sonrasında sakinleşebilir, çalışma ortamında keyifli ve huzurlu bir gün geçirebilir, işlerine odaklanabilirsin. Gündelik işlerini tamamlaman, sağlığına ve diyetine özen göstermen seni mutlu edecektir. İş arkadaşlarınla yardımlaşabilir, sanatsal çalışmalar yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde bir anda olaylar kontrolden çıksa da sonrasında daha keyifli ve huzurlu olabilir, kendini güçlü ve başarılı hissedebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerinde tutarlı ve kararlı davranman hem sana güvenilmesini hem de senin kendini güvende hissetmeni sağlayacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yorucu ve hareketli geçen bir sürenin ardından öğleden sonra ev ve aile hayatına odaklanabilir, kendini evinin güvenli ortamında tutmak isteyebilirsin. Gayrimenkullerle ilgili girişimlerin desteklense bile yine de risk almaya yanaşmayıp bütçeni enine boyuna gözden geçirmek için uygun bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hızlı başlayan bir sabahın ardından günün ilerleyen saatlerinde tempon yavaşlayabilir. Sosyal medyada kendini ifade ederek sanatsal bir dille iletişim kurabilirsin. Bugün kardeş, kuzen, komşu ve yakın çevre ilişkilerinin güvenirliğini sorgulayabilir, aldığın kararları ve verdiğin sözleri hayata geçirmek için harekete geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir