18 Aralık 2017 Burç Yorumları

Güne Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeniay’ın etkisi altında başlıyoruz. Bugünlerde isteklerimizi gerçekleştirmek için sabırsızlanabilir, bir an evvel harekete geçmek isteyebiliriz fakat geçmişten gelen konular buna engel olabilir. Bu nedenle önümüzdeki birkaç gün bu konulara odaklanmamızda ve bir sorunlarımıza bir çözüm aramamızda yarar var. Sabah saatlerinde biraz dağılmış hissetsek de günün geri kalanında zihinsel konsantrasyonumuz daha yüksek olacak. Üstlendiğimiz sorumlulukları rahatlıkla yerine getirebileceğiz. 

Sevgili Koç; yeniay ile birlikte son yıllarda hayata bakış açının ne kadar değiştiğini daha iyi görebilir, artık görüşlerini daha somut temeller üzerine oturtman gerektiğini fark edebilirsin. Kendini geliştireceğin ve yeni ufuklar kazanacağın eğitimler ve yolculuklar söz konusu olabilir.

Sevgili Boğa; yoğun ve derin duygular içinde geçen bir sürenin ardından yeniay ile birlikte bakış açın değişebilir. Finansal alanda krize yol açan sorumlulukların azalabilir, yatırımlarının yönü değişebilir. Alacak ve borçlar, vergi ve sigorta gibi mali konularda yeni kararlar alabilir ya da eskileri revize etme yoluna gidebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün karşıt burcunda gerçekleşecek yeniayla uzun süreli beraberliklerinde, iş birliklerinde ve evliliğe olan bakış açında yenilenmeler olabilir.  Karşındaki kişilerin yaşamındaki etkisini hissedebilir, beraber karar almanın önemini fark edebilirsin. Muhaliflerinle ya da mahkemelik olduklarınla uzlaşma yoluna gidebilirsin.

Sevgili Yengeç; son yıllarda çalışma ortamında yaşanan iniş çıkışlar, görev dağılımındaki sorunlar artık bir sonuca ulaşmaya başlayabilir. Seni daha fazla geliştirecek pozisyonlara gelebilir, yeni iş arkadaşlarınla birlikte ufkunun genişlediğini görebilirsin. Sağlığınla ilgili endişe ettiğin konularda uygun tedavileri yaptırabilirsin.

Sevgili Aslan; seni neyin mutlu ettiği sorusuna yanıt bulabileceğin bir yeniay gerçekleşiyor.  Yaşama daha iyimser gözlerle bakmak ve sorumluluklarını daha keyifli hale getirmek isteyebilirsin. Romantik ilişkilerinde yeni bir evre başlatabilmek için önemli kararlar alabilirsin.

Sevgili Başak; hayatında sorumlulukların arttığı ve aileye dair konularda testten geçtiğin bir sürecin ardından bu yeniayla birlikte artık yeni bir düzen kurmakla ilgili kararlar alabilirsin. Gayrimenkullerle ilgili girişimlerinin sonuçlarını alabilir, kariyerini farklı bir noktaya taşımak isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşecek olan yeniay sürüncemede kalmış konularda net kararlar almanı sağlayabilir. Son yıllarda kardeş, kuzen ve komşularınla ilişkilerinde yaşanan sıkıntılar artık yerini yeni bir düzene bırakabilir, aldığın eğitimlerin kişisel gelişimine katkısını açıkça gözlemleyebilirsin.

Sevgili Akrep; yeniay ile birlikte finansal gelişmeler hız kazanabilir. Bir süredir çaba sarf ettiğin projelerin mali sonuçlarını görmeye başlayabilirsin. Gelirlerini değerlendirmek hatta arttırmak ve yeni yatırımlarda bulunmak için uygun koşullar oluşabilir.

Sevgili yay; burcunda yılın son yeniayı gerçekleşiyor. Artık yaklaşık üç yıldır yaşamınla ilgili attığın adımların sonuçlarını görebilir, içinde bulunduğun durumu değerlendirerek yeni bir döneme hazırlanmaya başlayabilirsin. Seni geliştirecek ve isteklerine ulaşmana fırsat getirecek olumlu enerjiler altındasın.

Sevgili Oğlak; bugün gerçekleşecek yeniay, senin için tam bir hesaplaşma zamanı olabilir. Son yıllarda yaşadığın bütün olayları gözden geçirip, bilinçaltının derinliklerine inebilir, eksiklerini fark ederek kendine yeni bir yön çizmenin alt yapısını hazırlayabilir, yaşamının kontrolünü ele almak isteyebilirsin.

Sevgili Kova; yeniay ile birlikte hedef ve projelerin önem kazanabilir, yeni gelişmeler gündeminde yer alabilir. Hayattan daha fazla keyif alacağın yolculuklara çıkabilir, hobiler edinebilirsin. Ekip çalışmaları içinde daha fazla yer alıp, yeteneklerinin herkes tarafından fark edilmesini sağlayabilirsin.

Sevgili Balık; bu yeniay seni toplum önünde farklı bir alana taşıyabilir. Görev ve sorumluluklarında, sosyal statünde ve pozisyonunda değişiklikler yapmak, kariyerine dair önemli kararlar almak isteyebilirsin. Yolculuk ya da eğitimle ilgili bir çalışma yapabilir, sunumlarında başarılı olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.