18 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay; Balık burcunda ve neredeyse tüm gün boşlukta olduğundan zamanımızı dinlenerek, başkalarına yardım ederek ya da hayal ve sanat gücümüzü besleyecek konularla uğraşarak geçirebiliriz. Saat 19:33’ te Ay’ın Koç burcuna geçmesiyle birlikte birden hız kazanacak ve risk almak isteyeceğiz. Önümüzdeki birkaç gün çok hareketli ve rekabet içeren bir gündemimiz olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; birkaç gündür devam eden hareketsizlik ve belirsizlik akşam saatlerinde Ay’ ın burcuna geçişiyle birlikte yerini gelişmelere bırakabilir. Artık kendini daha enerjik ve cesur hissedebilir, hayatında ki ilişkilere yoğunlaşabilirsin. Yönetici gezegenin Mars’ ın da Başak burcuna geçmesiyle önümüzde ki günlerde yorucu bir tempo seni bekliyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; arkadaşlarla ve sosyal ortamlarda yaşanan hareketlilikten sonra biraz dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsin. Önümüzde ki birkaç gün tek başına girişimlerde bulunarak, kararlar alman gerektiğini fark edebilir, içsel bir gerilim hissedebilirsin. Mars’ ın burç değiştirmesiyle romantik ilişkilerde hızlı gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde eksiklerini tamamlayıp, durum değerlendirmesi yapabilirsin ancak akşam saatlerinde arkadaşlarınla ve içinde bulunduğun sosyal gruplarla bir araya gelerek, kendini ifade edebilir, keyifli organizasyonlar içinde olabilirsin. Ancak önümüzde ki günlerde aile fertlerinin sağlık sorunlarıyla uğraşabilir ya da tadilata girişebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne ihmal ettiğin eş dostu arayarak başlayabilir, yarım kalan işlerini sonuçlandırabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde tempon artabilir, gerek iş gerekse aile hayatında kimsenin sözüne bakmadan bireysel kararlar alabilir hatta bencilce davranışlar sergileyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; öğlene kadar olan süreçte tembellik yapıp, kılını kıpırdatmak istemeyebilirsin. Olaylara biraz dışarıdan bakmak sana iyi gelebilir. Akşam saatlerinden itibaren içinde yoğun bir enerji hissedebilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelerek, görüş ve inançlarını cesurca ifade edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Mars gezegeninin burcunda harekete geçmesiyle birlikte hareketli ve girişimlerde olacağın bir ay seni bekliyor. Bir sürüncemeden olan işlerini bir çırpıda ve cesur atılımlarla halledebilir, mücadeleden kaçmayabilirsin. Son günlerde olayların kontrolü sende olmasa da akşam saatlerinde bireysel hareket edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son günlerde kendini bir yap bozun içinde hissetmiş olabilirsin. Gün içinde artık bitmesi gereken işlere odaklanıp rahat bir nefes alabilirsin. Akşam saatlerinde karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; tek başına eyleme geçmekte ve olayları kontrol etmekte zorlanacağına işaret etmekte.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; senin de yönetici gezegenin olan Mars’ ın Başak burcuna geçişiyle sosyal hayatın çok hareketlenebilir. Arkadaşlarınla rekabete girebilir ya da zam isteyebilirsin. Güne rehavet içinde başlasan bile günün ilerleyen saatlerinde enerjin yükselecek ve harekete geçebileceksin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Mars gezegeninin burç değiştirmesiyle iş ve sosyal hayatında son derece hareketli bir süreç başlıyor. Önemli bir pozisyon için rekabete girebilir, terfi etmek için mücadele edebilirsin. Birkaç gündür devam eden belirsizlik ve hareketsizlikten sonra bugün; kendini neşeli ve keyifli hissedebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün içinde aldığın kararların üstünden geçebilir, bazı konuları eleyerek sorunları çözebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ev ve aileye dair gelişmeler yaşanabilir, yoğun bir tempoyla çalışabilirsin. İş ve özel hayatına dair başlangıçlarda bulunmak için kendini hazır hissedebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün için bir programın olmayabilir, olayların gelişine göre yaşayabilirsin. Biraz da keyfi alış verişler yapabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde yoğun bir iletişim trafiği içinde kalabilir, aldığın haberlerden dolayı ani kararlar alabilirsin. Beklenmedik kısa yolculuklar planlayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Mars’ ın karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla önümüzde ki günlerde ilişkilerden cesaret alarak harekete geçebilirsin. Birkaç gündür hayatına ve ilişkilerine dair konularda önemli gelişmeler yaşanmış olabilir. Fakat akşam saatlerinden itibaren özellikle ekonomik gelirlerini kontrol etmekte zorlanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.