18 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Güç gösterileri, ego savaşları bugünkü gündemimizi meşgul edecek gibi görünüyor. Hırslarımızın gözümüzü kör etmesine izin vermemeli, enerjimizi doğru şekilde kullanmayı denemeliyiz. Kaldıramayacağımız yüklerin altına girmemeli, fikir ve düşüncelerimizi daha net bir şekilde ifade etmeliyiz.

Sevgili Koç; bugün duyguların çok yoğunlaşabilir, özellikle kariyer konularında çok hırslı davranabilirsin. Günün ilk bölümünde finansal işler ve yakın ilişkiler adına önemli girişimlerden kaçınmalısın. Ancak bazı konuları arkanda bırakarak ilerleyebilirsin. Akşam saatlerinde değişen dinamikler seni daha hareketli kılabilir.

Sevgili Boğa; koşulların yine karşındakilere bağlı olmasından dolayı eşini, ortağını ve iş birliği içinde olduğun kişileri gözlemleyerek son kararını verebilirsin. Ayrıca yeni hamleler planlamak yerine eksik kalan işleri tamamlayabilirsin. Akşam saatlerinden sonra finansal işler ve duygusal paylaşımlar seni meşgul edebilir.

Sevgili İkizler; plan ve programında olan işleri takip etmek ve eksik kalanları sonuçlandırarak konuyu kapatmak için iyi bir gün olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ikili ilişkiler ve iş birliklerinde hareketli ve birbiri ardına pek çok gelişmenin ortaya çıkacağı bir sürece girmektesin.

Sevgili Yengeç; aşk hayatının hareketlendiği, duygularını yoğun hissettiğin bir süreçtesin. Bugün ilişkilerde uzun süredir devam eden sorunları çözmek için kestirip atmayı tercih edebilir, konuyu kapatmak isteyebilirsin. İç sesini dinleyerek yaşamına yön verebilir; tavır ve davranışlarını belirleyebilirsin.

Sevgili Aslan; aileye, eve, yerleşime ve yatırımlarına dair işlerin eksik kalan kısımlarıyla ilgilenebilir, iş arkadaşlarınla ya da akrabalarınla yaşanan gerilimi sonlandırmak için harekete geçebilirsin. Akşamüstü değişen enerjiler yaşamın keyifli yönlerine yönelmeni ve sosyal ortamlarda bulunmanı sağlayabilir.

Sevgili Başak; son günlerde gerek zihinsel gerekse de iş ve çalışma anlamında oldukça yoğun süreçler geçirdin. Artık bu emeklerinin karşılığını alma zamanı geldi. Yakın çevren, eş, dost ve kardeşler ilgili sorumluluklarını hafifletebilirsin. Akşamüstünden sonra ise dış dünyadan eve dönüş var.

Sevgili Terazi; günün ilk bölümünde halen ödemeler ve harcamalar dengesi üzerinde uğraşıyor olabilir, eksik ve tamamlanması gereken kısımlarla ilgilenebilirsin. Akşamüstünden sonra ise zihinsel olarak daha aktif olacağın koşullar var. Yakın çevre ve kardeş ilişkilerine vurgu yapan gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; son günlerde başlattığın girişim, iş, proje veya ilişkilerini konu alan gelişmelerle ilgili tamamlanması gerekenleri bitirmeye çalışırken fazla hırslı davranabilir ya da aynı konuların üstünden tekrar geçebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise bütçen hakkında daha fazla kafa yoracaksın.

Sevgili Yay; günün büyük bir bölümünde halen işler istediğin akıcılıkta ve nitelikte olmayabilir. Kontrol dışı durumlar veya bilinçaltı sıkıntılar seni zihnen yorabilir. Ancak akşamüstünden sonra burcuna geçen Ay seni daha güçlü ve girişimci kılacaktır. Özgüvenin yüksek olacağından riskleri iyi hesaplamalısın.

Sevgili Oğlak; bugün de hedef ve sonuç odaklı olabilir, azim, sabır ve tutkuyla ilerlemek isteyebilirsin. Artık bazı konuları hayatından çıkararak yoluna devam etmek için fazla hırslı olabilirsin. Ancak akşamüstü saatlerinden sonra seni geri planda kalmaya zorlayan durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Kova; akşamüstüne kadar olan süreci eksik bıraktığın işlerin tamamlanmasına ayırabilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylar sonuç almanı kolaylaştırabilir. Sonrasında ise grup işleri, dernek çalışmaları veya ekip ruhuyla yapılacak faaliyetlerde görev alabilir; sorumluluklarını yerine getirmeye gayret edebilirsin.

Sevgili Balık; hukuk, medya, yurtdışı, eğitimle ilgili işlerinle meşgul olabilir, sosyal medya da fazla zaman harcayabilirsin. Bugün var olan konuların eksiklerini belirleyebilir; tamamlanması için çalışabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde sosyal hayatın renklenebilir, daha hareketli ortamlarda bulunabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.