17 Temmuz Burç Yorumları

Güne oldukça heyecanlı ve aceleci bir başlangıç yapabilir, kendimizi biraz öfkeli hissedebiliriz. Sonrasında daha sakin ve rasyonel olacağız. Harekete geçmeden önce adımlarımızı değerlendirecek ve risk almaktan kaçınacağız. Finansal konularda dikkatli olmamızda yarar var, öngöremediğimiz riskler hayal kırıklıklarına neden olabilir. Bu nedenle ilişkilerde ve finansal konularda beklentilerimizi makul seviyelerde tutmamızda yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor? 

 

Sevgili Koç; güne biraz gergin ve telaşlı başlasan da gün sonunda sakinlik seni bekliyor olacak. Maddi konuların gündemini fazlaca meşgul ettiği birkaç gün geçirebilirsin. Atacağın adımların sağlam ve uzun vadeli olması için uğraşabilir, risksiz kazanç peşinde olabilirsin.

Sevgili Boğa; son günlerde yaşananları kontrol etmekte güçlük çeksen de öğlene doğru yönetimi ele alacaksın. Burcunda ilerleyen Ay, huzur ve güven ihtiyacının öne çıkacağını işaret ediyor.  Hem maddi hem de manevi isteklerinin yerine gelmesi için çaba gösterebilirsin.

Sevgili İkizler; sabahın erken saatlerinde parayla ilgili konularda kontrolü kaybedebilir, bununla ilgili bir iç hesaplaşma yaşayabilirsin. Güvence ve konfor isteğin içten içe huzursuz olmana ve duygularını kendine saklayarak, iletişim kurmamana neden olabilir.

Sevgili Yengeç; güne öfkeli ve harekete geçmeye hazır başlasan bile hemen ardından sağduyun devreye girebilir. Önümüzdeki birkaç gün hedeflerini gerçekleştirmek için ısrarcı olabilirsin. Hem parasal güvence sağlamak hem de toplumdaki konumunu sağlamlaştırmak isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde duygularını kontrol altına almakta zorlanabilir, isteklerinin hemen yerine gelmesini isteyebilirsin. Fakat öğlene doğru iş ve sosyal hayatında güvenilir olmanın ve sağlam adımlar atmanın önemini görerek daha sakin kalmayı başaracaksın.

Sevgili Başak; bugün biraz gergin ve tedirgin bir ruh halinde olsan bile hemen kendini toplayacak, daha kararlı ve sakin davranabileceksin. Kendini güvende hissetmek için sağlam atmak isteyebilirsin. Bu yüzden var olan düzenini korumak ve sürdürmek niyetindesin.

Sevgili Terazi; karşındakilerin seni bir karmaşaya sürüklediğini düşünebilirsin. Gerek finansal konular gerek duygusal paylaşımlarda ufak çaplı krizler yaşayabilirsin. Ancak seni asıl rahatsız eden kendini güvende hissetmemen ve yaşadığın maddi endişeler.

Sevgili Akrep; güne bedenen yorgun, zihnen karışık başlayabilirsin. Fakat öğlene doğru karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay ile ikili ilişkilere ve işbirliklerine odaklanabilirsin.  Güven ve sadakat ile ilgili deneyimler yaşayabilir, karşındakilerden beklenti içine girebilirsin.

Sevgili Yay; son günlerde kazançlarınla ilgili risk almış olman seni huzursuz edebilir. Çalışma hayatında sorumluluklarını bilmen gereken bir gündesin. Rehavete düşmemeli, işlerini ertelememeye gayret etmelisin. İş arkadaşlarınla ilişkilerini sağlam temeller üzerine kurmaya özen gösterebilirsin.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde gergin olsan bile sevdiğin kişiye veya keyiflerine her zamankinden fazla zaman ayırabilir veya bütçenin sınırlarını zorlayacak harcamalar yapabilirsin. Duygusal paylaşımlarında güven ve sadakat temasını sorgulayabilirsin. Ancak moralini kimsenin bozmasına izin vermemelisin.

Sevgili Kova; aldığın haberler hemen harekete geçmeni gerektirse bile sonrasında acele etmeden sakin kafayla tekrar düşüneceksin. Eve, ailene veya yerleşimine dair konularda bazı bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsin. Huzurunu ve güven duygunu tatmin edecek şekilde hareket edebilirsin.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde acele kararlar almana rağmen boşuna telaş ettiğini anlayacaksın. Bugün eğitim, yolculuklar, anlaşma ve görüşmelerle geçen yoğun bir gün olabilir. Kendi fikir ve düşüncelerini kabul ettirmek için ısrarcı olabilirsin, karşındakinin fikirlerine kulak vermen ve bilgilenmen iyi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir