17 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Gece yarısından hemen sonra 00:38’ de gerçekleşecek Ay tutulması; bu haftanın en önemli gökyüzü olayı. Oğlak burcunun 24 derecesinde oluşan dolunay ve Ay tutulması özellikle ülkemizi fazlasıyla ilgilendiren bir görünüm sergiliyor. Şahsi haritalarımızda da fazlasıyla güç çekişmesi ve ikilikler oluşabilir. Taraf tutmaya zorlanabilir hatta acımasız bir tavırla karşılaşabiliriz. Bugün gerçekleşen Ay tutulmasına baktığımızda aslında dirayetimizin sınandığını görebiliriz. Yaşamın her alanında dirayetli ama merhametli olmayı elden bırakmamamız gerektiğini anlayacak, hayata sadece çıkarlarımız ve zorunluluklarımız gözüyle bakamayacağımızı göreceğiz. Kendi içimizde geçmişe özlem duyabilir, anılara dalabilir, bir nostalji duygusu içinde olabiliriz. Ancak önceliğimiz geçmişten ders almak olmalı.

Tutulmanın ardından sabah saatlerinde duygusal açıdan depresif ve gergin olabiliriz. Öğle saatlerinde biraz daha özgürleşebiliriz. Gecenin ilerleyen saatlerinde ısrarcı ve dayatmacı tavrımız kopmalara ve sert tartışmalara neden olabilir. Bugün hiçbir konunun üstüne gitmemeli, başlangıçlarda bulunmamalı ve şartları zorlamamalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; erken saatlerde yaşanan Ay tutulmasının ardından kararlarını gözden geçirebilirsin. Ancak öğleden sonra gruplar içinde yer alacağın ve arkadaşlıkların öne çıktığı bir gün seni bekliyor. Sevdiklerinle fikir karşıtlıkları yaşayabilir, aynı konuda dönüp dolaşabilirsin. Farklı bakış açıları sorunlara alternatif çözümler üretmeni sağlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; güne işlerini yetiştirmenin telaşıyla ve iletişim sorunlarıyla başlasan bile sonrasında hayatın içinde farklılığınla gözler önünde olabilirsin. Bugün kendini ifade etmekte zorlanabilir, yapacağın görüşmelerden istediğin sonucu alamayabilirsin. Fazla ısrarcı olmayarak uzlaşma yoluna gitmen daha iyi olur.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; gece yarısı gerçekleşen Ay tutulmasının ardından finansal konulardaki endişelerin devam etse de öğleden sonra farklı bir bakış açısına sahip olabilirsin. Sosyal medya grupları içinde yaşanan görüş ayrılıkları karar alma sürecini zora sokabilir, kendi düşüncelerinden şüpheye düşmene ya da iletişim sorunlarına yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde karşındakilerin gerginliği seni de huzursuz edebilir, kendi başına hareket etmekte zorlanabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde finansal konular daha fazla öne çıkabilir. Geçmiş dönem borç ve ödemeleriyle ilgili beklentilerin yerine gelmemesi küçük çaplı krizlere yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; hâlâ yetiştirmen gereken işler ve yüksek tempo gerektiren çalışmalar seni yoruyor olabilir. Fakat öğleden sonra Ay’ın karşıt burcunda hareket etmesiyle birlikte daha fazla iş birliği yapman gerekecek. Kendi isteklerine odaklı olman ve düşüncelerinde ısrar etmen ilişkilerde sıkıntılara yol açabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; güne daha sakin ve durum değerlendirmesi yaparak başlayabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde tempon yükselecek ve bir sürü angarya ile uğraşmak zorunda kalabileceksin. Sorumluluklarının bilincinde olmana rağmen iletişimdeki kopukluktan dolayı işleri istediğin gibi ilerlemeyebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; dün yaşanan aile ve iş odaklı koşturmanın ardından sabah saatlerinde canın evden çıkmak istemeyebilir. Ancak öğleden sonra kendini şımartmak isteyebilir, romantik ilişkilere odaklanabilirsin. Sevdiklerinle uyuşamadığın, geçmişten beri çözemediğin sorunlar tekrar gün yüzüne çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; iletişime dair sorunlar devam ederken uzlaşma yollarını kapatmamaya özen göstermelisin. Aynı konu etrafında dönüp durmanın kimseye bir faydası olmayacaktır. Yenilenme ihtiyacı içinde olman; daha fazla özgürlük istemene ve kimseye kulak vermemene neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; kendini ekonomik bir darboğazda hissetsen bile dolunayın ardından çözüm kendiliğinden gelebilir. Öğleden sonra düşüncelerini özgürce ifade etmek isteyebilirsin ancak sabit fikirli davranman ve kendi haklılığın üzerinde ısrar etmen görüş alış verişinde bulunmanı engelleyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; burcunda gerçekleşen Ay tutulmasının ardından güne aldığın kararları uygulayarak başlayabilirsin. Fakat öğleden sonra bu kararların ekonomik boyutu da gündeme gelecektir. Gelir ve giderini doğru hesaplamak, geleceği de düşünerek harcama yapmak için iyi araştırma yapmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; öğleden sonra burcunda ilerlemeye başlayan Ay, son günlerde yaşadığın stresi ve gerginliği üzerinden atmana, kontrolü ele almana işaret edebilir. Ancak bazen kendi düşüncelerinde ısrarcı olabilir; bazen de isyankâr davranabilirsin. Bu durum ilişkilerine zarar verebilir, fikir ayrılıkları huzursuzluklara neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; sabah saatlerinde arkadaşlarınla veya sosyal gruplarla bir araya gelsen bile öğleden sonra iç dünyana dönmek ve yaratıcılık gerektiren çalışmalarda bulunmak isteyebilirsin. Bu arada kulağına gelen dedikodular ve bazı sırların açığa çıkması çevrenden iyice soyutlanmana neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.