17 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Emin adımlarla ilerleyeceğimiz bir güne uyanıyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyebilir, girişimlerimiz başarıyla sonuçlanabilir. Zamanı iyi kullanmalı, önümüze çıkan fırsatları değerlendirmeliyiz. Eksik kalan işlerimizi gözden kaçırmayarak gözümüzü dört açmalıyız.

Sevgili Koç; iş hayatında değişim ve fark yaratacak kararları uygulamaya başlayabilir, üstlerinden alacağın destekle kendini daha güçlü ifade edebilirsin. Üzerine aldığın iş ve sorumlulukları detaylı çalışarak, titizlikle ve mükemmele yakın bir şekilde yerine getirebilirsin.

Sevgili Boğa; hayata daha iyimser gözlerle bakabilir, kendinden ve düşüncelerinden emin olabilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda verimli işler çıkarabilirsin. Çocuklarının ve sevdiklerinin refahı ve mutluluğu için bazı planlar ve ön hazırlıklarda bulunabilir, onlar için en iyisinin arayışında olabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün kararsız kaldığın konuları sonuçlandırarak, akılcı ve sağlam zemin üzerinde ilerleyeceğin girişimlerde bulunabilirsin. Yaşamınla ilgili bitiş ve başlangıçlara yol açacak kararlar aşamasında olabilirsin. Evdeki konforunu sağlamak için girişeceğin tadilat işleri seni meşgul edebilir.

Sevgili Yengeç; zihninin çok yoğun olduğu bir günde olabilirsin. Detaylı düşünerek ve titiz davranarak uzun vadeli projelere yönelebilirsin. Kardeşe, eğitime veya yolculuklara dair gelişmelerde seçimini en verimli olandan yana kullanacaksın. Her iki tarafın da lehine gelişecek iş birlikleri ve akılcı anlaşmalar yapabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün sahip olduğun değerleri ve becerileri en verimli haliyle kullanmak için çaba sarf edebilirsin. Bütçeni gelir ve giderlerini göz önüne alarak, gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirebilir, kazançlarını arttırmanı sağlayacak güçlü kişi ve kurumlarla bir araya gelebileceğin fırsatları yakalayabilirsin.

Sevgili Başak; burcundaki Ay’ın olumlu ve destekleyen enerjisini bugün daha belirgin hissedebilirsin. Hedeflerini gerçekleştirmene olanak sağlayacak gelişmeler ve kişilerle tanışma şansın olabilir. Alacağın fikirler ve teklifler ilerideki kariyerini şekillendirecek zemini hazırlayabilir.

Sevgili Terazi; işlerini geri plandan yürütmek isteyebilir, gözlerden saklanarak, kendi içine çekilmeyi tercih edebilirsin. Bir süredir yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar gözden geçirmenin sonucunda alacağın kararlar seni akılcı ve ayakları yere basar bir şekilde davranmaya yöneltecektir.

Sevgili Akrep; sosyal ve arkadaşlık ortamlarında kendini gösterebilir, çalışkanlığın ve titizliğinle kendinden söz ettirebilirsin. İletişim trafiği zihinsel olarak seni yorsa da olumlu gelişecek fırsatları da beraberinde getirecektir. Hedeflerin doğrultusunda başkalarını ikna edebilecek güce sahipsin.

Sevgili Yay; bugün fazlasıyla göz önünde olarak, toplumun ve iş hayatının senden beklentilerini yerine getirmek için uğraşabilirsin. Organize olmanı gerektiren işler, toplantılar ve görüşmeler yapabilir, sorumluluklarını en mükemmel haliyle yerine getirmek isteyebilirsin. Hiçbir eksiğinin kalmaması için yaptığın çalışmalar ekonomik verimliliği de artırabilir.

Sevgili Oğlak; detay, organizasyon ve planlama gerektiren işlerde derin bir konsantrasyon içinde olabilir, uzmanlığını ortaya koyabilirsin. Görüşlerini akılcı bir dille ifade etmen, daha ikna edici olmanı sağlayacaktır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanabilir, düşüncelerini paylaşabilirsin.

Sevgili Kova; çok yorulsan da işlerini yarım bırakmak istemeyecek, görevlerini en mükemmel haliyle yerine getirmek için çaba sarf edeceksin. Sorunların çözümü için en akılcı ve faydalı kararları alabilir, seçimlerini doğru yapabilirsin. Finansal konularda detaylara fazla takılman olayların aslını gözden kaçırmana neden olabilir.

Sevgili Balık; bugün alacağın kararlarda karşı tarafın etkisi daha fazla hissedilecek, seçimlerini yaparken karşındakilerin de çıkarlarını gözetmek zorunda kalacaksın.  Eleştiriler seni daha fazla ve detaylı çalışman için motive edebilir, uzmanlardan danışmanlık alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir