17 Şubat Burç Yorumları

Oldukça hareketli bir gün. Günün ilk yarısı olumlu enerjiler altındayız ve işlerimizi devam ettirmekte zorlanmayacağız. İnsanlara karşı anlayışlı olacak ve onlarla sağlıklı bir iletişim kuracağız. Ancak öğleden sonra insanlarla uzlaşmak yerine inatlaşmayı seçebiliriz. İletişimde kopmalar olabilir, üzerinde el sıkılmak üzere olan işler ertelenebilir. Akşam geç saatlerde daha kontrollü olmayı başarabileceğiz ve etkili kişilerin desteğini almak isteyeceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; yoğun ve derin duygular içindesin. Paylaşımlarında seni bir yanıyla tatmin eden bir yanıyla da güvensizlik yaratan durumlara açıksın. Sabah saatlerinde aklını toplamakta zorlanabilirsin. Gruplar içinde yer alırken arka planda kalmayı tercih edebilirsin. Ancak sosyal konumunu olumlu etkileyecek kişilerle de tanışman mümkün.Sevgili Boğa; ilişki ve iş birliklerinde karşındakilerle fikir ayrılıklarına düşebilir; ortak bir noktada buluşamayabilirsin. Koşulların eşine, partnerine veya ortağına bağlı olmasından dolayı onların yönlendirmelerine uyma ihtiyacı duyabilirsin. Kendini baskı altında hissedeceğinden aranızda gerilim yaşanabilir.

Sevgili İkizler; faydası dokunacak ve ufkunu açacak kişi ve gruplarla bir araya gelebilirsin. Ancak aranızda bazı konulardan dolayı anlaşmazlıklar ve farklılıklar oluşabilir. Seni zorlayan finansal durumunu iyileştirmek için güçlü kişilerin desteğini kazanmaya çalışabilirsin. İşin bugün pek kolay olamayabilir.

Sevgili Yengeç; mantığın çerçevesinde hareket etmek istemene rağmen tutku ve duygularının etkisinde kalman mümkün. Bu yüzden günün ilk bölümü seni tatmin etmeyecek koşullarda geçebilir. Ancak karşındaki kişilerin güçlü ve etkin pozisyonda olmaları bir yanıyla seni destekleyecektir. Parasal alandaki çıkmazlara karşı B planı geliştirmelisin.

Sevgili Aslan; ruhunun derinliklerinde ilişki ve iş birliklerinden kaynaklı durumlar fırtınaya sebep olmakta. Günün ilk bölümünde gerek iletişim içinde olduklarınla gerekse de eşin, arkadaşın veya senden daha genç kişilerle anlaşamazlıklar yaşayabilirsin. Ancak devreye giren otorite konumundaki kişiler koşulları değiştirebilir. Mantık mı, duygular mı ikileminde kalabilirsin.

Sevgili Başak; işe, sorumluluklara veya sağlığına ait bir konuda alacağın haberler seni pek mutlu etmeyebilir. Üstesinden gelebilmek için yeni bir strateji belirlemen gerekebilir. Yakın çevre, kardeş veya arkadaşlarınla aranda bazı fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar yaşanabilirsin. Ancak seni destekleyen ve güçlü hissetmeni sağlayacak kişilerin devreye girmesi sana güç katabilirler.

Sevgili Terazi; parasal konular bugünlerde seni oldukça fazla etkileyebilir. Alacak borç hesapların, başkalarından elde edeceğin gelirlerle ilgili bazı anlaşmazlıklar yaşamaya açıksın. Ayrıca yeteneklerinle kendi değerini ortaya çıkarmak istemektesin. Sabah saatlerinde seni zorlayan koşullar ilerleyen saatlerde farklı bir boyut kazanabilir. Ailenle veya evinle ilgili seni güçlü kılacak durumlar olabilir.

Sevgili Akrep; bugün de Ay burcunda, hissettireceği güç hissinden dolayı tutkulu yaklaşımlar gösterebilirsin. Ruhunun derinliklerinden gelen yenilenme isteği alışkanlıklara bağlılığınla çelişebilir. Bugün aile fertlerinden bazılarıyla anlaşmazlıklar da yaşaman olası gözüküyor. Ancak dirayetin ve mantığınla sorunların üstesinden gelebilirsin.

Sevgili Yay; seni yıpratan düşüncelerden dolayı bilinçaltın oldukça huzursuz olabilir. Maddi manevi alanda aklını kurcalayan konularla ilgili çıkış yolları aramakta; koşullarını düzenli kılmak için planlar ve ön hazırlıklar yapmaktasın. Ancak günün ilk bölümünde arzu ettiğin iş birliğini yakalamakta zorlanabilirsin. Parasal işler de özen isteyebilir.

Sevgili Oğlak; kazanç ve harcamalarında dengeleri kurmakta zorlanabilirsin. Bir sözleşme, kontrat veya iş birliğinin finansal tarafı seni meşgul ederken ilk etapta anlaşmaya varmanız kolay olmayabilir. Gruplar içinde veya takım çalışmalarında ele aldığın işlerde becerini ortaya çıkarman gerekebilir. İlerleyen zamanlarda isteklerine erişme şansın yüksek.

Sevgili Kova; kendi düşüncelerine ve fikirlerine odaklı olmandan dolayı bazı konuları etraflıca değerlendiremeyebilirsin. Bu durum da iş hayatını, aile yaşamını veya sosyal ortamlardaki ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Stratejik ve planlı ilerlemeye çalışmalısın. Arka planda üzerinde baskı yapan durumları da doğru bir manevra ile kendinden uzaklaştırabilirsin.

Sevgili Balık; duygularınla hareket etme özelliğin olmasına karşın bugün daha stratejik ve planlı hareket etmen yerinde olabilir. Medya, hukuk, yurt dışı veya eğitimle ilgili işlerinde çaba ve gayret göstereceğin durumlarla uğraşabilirsin. Seni yıpratan gelişmelerin yanı sıra, farkındalık yaratan gelişmeler de uyandırıcı olabilir. Güçlü ve etkin kişilerden destekler gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.