17 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Haftaya belirsiz ve netlik içermeyen koşullarla başlayabiliriz… Yay burcunda ilerlemekte olan Ay’ın sabah erken saatlerde henüz yeni geri harekete dönen Merkür ardından da öğle saatlerine doğru Neptün ile kuracağı stresli açılar bu atmosferin oluşmasının sebebi olarak görebiliriz. Gün boyunca bu açıların etkisi altında olacağımızdan pek şartlarımızı zorlamamalı; akışta kalarak ilerlemeye bakmalıyız sanki…Retro yani geri harekete geçen Balık burcundaki Merkür bir yandan zihinsel anlamda bazı karışıklıklara, konsantrasyon eksikliğine, net bir bakış elde edemeyeceğimize ve kolay kolay planlarımızı uygulamaya koyamayacağımıza neden olurken öte yandan da ruhsal olarak bir içsel yolculuğa çıkacağımıza işaret etmekte…Önümüzdeki üç hafta boyunca bazı karışıklıklar, program iptalleri, net karar alamama, vazgeçişler, fedakarlıklar, duygusal tepkilerde bulunmak gibi durumlar söz konusu olabilir. Ancak iyi tarafıyla değerlendirirsek geçmişte kaçırdığımız bazı fırsatların önümüze çıkma ihtimali olduğu gibi yaratıcılığımızın arttığına, sezgilerimizin yoğunlaştığına şahit olabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Fiziksel ve zihinsel enerjin oldukça yüksek bir haftaya başlıyorsun. Kendini geliştirme yönündeki cesaretin ve atılımın da takdir görecektir ancak gereğinden fazla idealize ettiğin bir konuda hayal kırıklığına uğraman mümkün. Bu dönem; rehber mesajlar içeren rüyalarının yanı sıra yalnızlıktan hoşlanabilirsin. İç aleminde kaybolmamaya dikkat etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Hafta genelinde kulağına gelebilecek söz ve tekliflere karşı temkinli olman faydalı olabilir. Emin olamadığın konulardan ziyade kulaç atabileceğin sularda yüzmelisin. Önümüzdeki dönem sosyal çevrende alıngan olman, zihninin çok çabuk karışabileceği ortamlarda bulunman mümkün. Kendini de yanlış ifade etmekten muzdarip olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Haftaya sosyal statünü etkileyebilecek alanda başlayan Merkür Retro’su; yapacağın iş ve sorumluluklarında kafanı karıştırarak unutkan ve dalgın yapabilir. Oluşabilecek koşullar tartışmaları ya da üstü örtülen konuları tekrar gündem yapabilir, dikkat.  Bugün kendini uyumlu olmaya zorlasan da “Hayır’ın” da cevap olabileceğini unutmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; Mart ayının ilk haftasına kadar olan süreçte planlayacağın bir eğitim ya da yurt dışı seyahatin varsa bu alanda oluşabilecek aksilik ve gecikmelerinde olma olasılığını da göz önünde bulundurmalısın. Gün içinde artan tempon; ufak tefek sakarlıkları ve dil yaralarını da beraberinde getirebilir, yavaşlamalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Finansal konuları daha ciddi ele alman gereken bir haftaya giriş yapıyorsun. Üzerinde durmayı önemsemediğin konularda hayal kırıklığı yaşama ihtimalin var. Bu dönemde;  ne borç almalı ne de çok sevdiğin insanlara borç vermelisin. Şu ara yaptığın yaratıcı işlerin ve sürprizlerin olumlu geri dönüşlerini sevdiğinden alacaksın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Karşındaki insanın belirsizlikleri ve kararsızlıklarıyla haftaya başlayabilir ve işler istediğin gibi ilerlemeyebilir. Güven duygusunu önemsediğin bu süreçte, partnerini sınamak istediğin konular zihnini kurcalayabilir. Sarf ettiğin sözlere ve içerdiği anlamlara dikkat etmelisin. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir ilişkiye başlama konusunda acele etmemeli.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; Haftaya yakın çevrene verdiğin sözleri anımsayarak başlayabilirsin ancak belirsiz ve yanılmaya hazır koşullar, tutman gereken sözleri tutamamana ya da ertelemene neden olabilir.  Önümüzdeki süreçte bağışıklık sistemini önemsemen gerekebileceği gibi konulan teşhislerde yanıltıcı olabilir. Daha fazla uzmana danışmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Finansal konularda oldukça yetenekli ve yaratıcısın. Fakat bu dönem zihnini toparlayıp, konsantre olmakta zorlanabilir ve algıların netliğini kaybedebilir. Önemli kararlar almamaya özen göstermelisin. Öğleden sonra sevgilini memnun etmekte zorlanman mümkün.  İlişkinde bazı konularda rüzgarın tersten estiğini hissedebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Evinin içinde küçük kazalara dikkat etmeli, tadilat, tamirat, dekorasyon, gayrimenkul alım satımı gibi şeyler içinde iyi bir dönemde olmadığını bilmelisin. Çok yaratıcı ancak kandırılmaya, manipülasyona her zamankinden daha fazla açık olabilirsin. Gün içinde sevdiğin insan söyleyemese de sana ihtiyaç duyabilir, aramayı ihmal etmemelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; Bu dönem yakınlarınla ortak noktalarda buluşmakta zorlanabilir, farklı düşünceler nedeniyle zihninin iyice karıştığını hissedebilirsin. Elektronik eşyalarla başının belaya girmesi mümkün olabileceği gibi sulardan gelebilecek bir takım zayiatlar da olabilir. Kontrolü elinde tutma isteğin; ser verip sır vermeyeceğini gösteriyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Bugün Merkür’ün geri harekete başlamasıyla birlikte, finansal konular ve kendi öz değerinle ilgili geçmiş veya üzerinde durman gereken konular gündem olmaya başlayacak.  Kazanımlarındaki gelgitler önünü ve organizasyon yeteneğini bulanıklaştırabilir.  Gün içinde risk almadan ve belirsizlikleri gidermeden karar almamaya bakmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Merkür’ün burcundaki Retro’su; dalgınlık, unutkanlık ve reel hayattan kaçma isteğini artırabilir. Bu ara sözlerinin yanlış anlaşılması, kendini yeterince ifade edememen, unutkan ve dalgın olman olası. Dikkatli ve tedbirli olmalı, konuları gözden geçirmeden acele kararlar almamaya çalışmalısın. Bugün başlattığın işler kararsızlığın sebebiyle yarım kalabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir