17 Şubat 2018 Burç Yorumları

Zihnimizi toplamakta ve gerçekleri net bir şekilde görmekte zorlanacağımız bir gün. Hayallere kapılabilir, rasyonal davranamayabiliriz. Bu nedenle bugün yanılma payımız olduğunun farkına varmalı, önemli kararlar vermekten kaçınmalıyız. Özellikle sabah saatlerinde varacağımız yanlış yargılar pişmanlıklar yaşamamıza neden olabilir. Ayaklarımızın yere sağlam bastığından ve doğru adımlar attığımızdan emin olmamızda yarar var. Akşam saatlerinde enerjimizi daha doğru bir şekilde kullanabilir, daha istikrarlı bir duruş sergileyebiliriz. 

Sevgili Koç; Hafta sonunu evinde veya yakınlarınla birlikte geçirmeyi planlamış olabilirsin. Ancak duygularını ifade etmekte zorlanacağın bir gün. Gelecek hedeflerinle ilgili bilinçli kararlar verdiğin ve bu kararları vizyonunla desteklediğin bir gün olabilir. Genel olarak yalnız kalarak huzur bulabilir, izole olmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Boğa; arkadaşlarının ihtiyaçlarına daha duyarlı olabilir, farklı sosyal gruplar içinde bulunarak çevrene yaratıcı fikirlerini aktarabilir veya sıra dışı konulara ilgilenebilirsin. Kariyerinden gelen kazançlar konusunda endişeli ve duygusal davranabilirsin. Sevdiklerinin desteği ile öğleden sonra rahatlayabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün hayata bakış açın her zamankinden çok daha vizyoner olabilir. Uzaklardaki dost ve akrabalarınla bağlantıya geçebilir veya kısa bir seyahate çıkabilirsin. İlişkilerinde zaman zaman yaşadığın duygusallık, zor anlar yaşamana ve yanılmana neden olabilir. Ayrıca yeni ilişkilere de açık bir süreçtesin.

Sevgili Yengeç; hafta sonunu rutin işlerinden uzak kalarak geçirmek isteyebilir, farklı tecrübeler arayışına girebilir, yeni bir eğitim almak isteyebilirsin. Sevdiğin kişiyle veya çocuklarla ilgili bir huzursuzluk yaşayabilir, bu durumu sakinlikle karşılayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde çevrenden alacağın fikirler zor bir konuyu aydınlatmana yardım edebilir.

Sevgili Aslan; Ortak gelirler, borç ve alacak gibi finansal konularla ilgilenebilirsin. Kaynaklarınızdaki belirsizlik fedakârlık yapmanı gerektirebilir. İkili ilişkilerindeki duygusal paylaşımlar seni tatmin etmemiş olsa da gün içerisindeki enerji değişimi karşındaki insanla empati kurmana yardımcı olacaktır.

Sevgili Başak; ilişkilere ve sosyalliğe önem verdiğin, duygularının yoğunluğunu ilişkilerine de yansıttığın bir gün olabilir. Hayatı sorgulamak, sağlığına önem vermek ve kişisel gelişimin için destek almak için uygun bir dönemdesin. Mükemmeliyetçiliğin hayatı kaçırmana neden olabilir.

Sevgili Terazi; görsel yaratıcılığını ve pratikliğini günlük işlerinde kullanman keyfini artırabilir. Sevdiklerinle birlikte organizasyonlara katılabilir, akraba ziyaretlerine gidebilirsin. Gün içerisinde; ufak tefek ev kazalarına, unutkanlıklara ve yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisin.

Sevgili Akrep; Ev, aile ve ilişkilerine dair konularda yenilikler yaşamak, hayatını özgürleştirmek, sosyal alanda daha aktif olmak isteyebilirsin. Duygusal konulardaki ani çıkışların ve kontrolcü tavrın yanlış anlaşılmana neden olabilir. Çocuğun veya genç bireyler ile geçireceğin zamandan keyif alabilirsin.

Sevgili Yay; Ev ve ailene dair konularda kişisel motivasyonunun artması, heyeccanla hareket etmene, dolayısıyla yanlış karar almana ve yanılmana neden olabilir. Yakın çevrenden alacağın danışmanlık da kararını tekrar gözden geçirmene yardımcı olabilir. Sosyal medya üzerinden katıldığın veya katılacağın bir etkinlik farklı deneyimler yaşatabilir.

Sevgili Oğlak; hafta sonunu sevdiklerinle geçirmek için isteyebilir, hoş ve mantıklı konuşmanla çevrendeki kişilerden destek görebilirsin. Zihinsel aktivitelerinin yoğunluğu yaratıcı yönlerinin artmasına ve farklı eğitimlere ilgi duymana yardım ederken düşünce tarzının değişmesine ve gelecekle ilgili kararlarını revize etmene neden olabilir.

Sevgili Kova; güneş tutulmasının etkisiyle farkındalığı yüksek ve yoğun zamanlar geçiriyor olabilirsin. Sosyal veya kültürel gruplar içinde aktif olacağın, kişisel veya toplumsal olaylarda önemli girişimlerde bulunabileceğin bir gün olabilir. Ancak yargılarında  yanılman ve ufak tefek aksaklık yaşaman mümkün. Önemli sözler vermemelisin.

Sevgili Balık; tutulmanın etkisiyle enerjin düşmüş ve net olmayan koşullar ve kararsız kişiler seni yormuş olabilir. Ay’ın burcundaki seyri; arkadaşlarınla ortak fikir üretmen, yaratıcılığını ve sanatsal yeteneklerini kullanman için seni destekleyebilir. Gün içerisinde hayat görüşün ve geleceğin üzerinde etkili olacak kişilerle birlikte olabilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir