17 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Neredeyse haftanın en gergin ve zorlu günündeyiz. Sabah saatlerinden itibaren attığımız her adımda önümüze bir engel çıkabilir, eksik evrak, yanlış bilgi ya da bir otoritenin zorlamasıyla karşılaşabiliriz. Günün ilk yarısında üstümüzde hissettiğimiz baskıdan kurtulabilmek için sürprizlere hazır olmalı, beklenmedik olaylara karşı daha tahammüllü ve uzlaşmacı yaklaşmalıyız. Önemli bir görüşmemiz varsa mümkünse ertelemeli mümkün değilse de şartları fazla zorlamamalıyız. Gün boyunca içsel denge ve huzuru bulmakta zorlanabilir, gerek ilişkiler gerekse işle ilgili konularda hep bir “baş öğretmenin” gözetimi altındaymışız gibi hissedebiliriz. Bugün sorular hep iyi çalışmadığımız yerden gelebilir, yetersizlik hissiyle boğuşabiliriz. Beklenmedik tepkiler ve inatlaşmalar duygusal krizleri beraberinde getirebilir, dikkatli olalım.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Partnerine ya da ikili ilişkilerine odaklandığın, onların bazı konu ve olaylarına kulak kabarttığın bir gün olabilir. Kimi zaman senin söylemlerin, kimi zamanda karşındaki insanların birtakım dayatmalarıyla karşılaşabilirsin. Kısa süreli bir etkileşim olsa da çelişki yaşayacağın duygusal anlar gelişebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; eğitim hayatınla veya yaptığın bir uğraşla ilgili birbirini takip edebilecek seyahatler söz konusu olabilir. Zamanını ayarlamak ve işlerini bir düzene koymakla ilgili endişelerin artabilir. Diğer taraftan uzun zamandır görmediğin bir dostun birden karşına çıkarak seni şaşırtıp, sevindirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; zekâna güvendiğin bugün de senin için önemli konuları planlamak, hayatını bir dengeye oturtmak isteyebilirsin. Ancak finansal konularda tutamayacağın sözler ya da gereksiz harcamaların olabilir. Karar vereceğin konuların artılarını ve eksilerini dikkatlice ele almanda yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ailen için fedakârlık yapmaktan çekinmeyeceğin bir gün olabilir. Ancak aile büyüklerinin bazı sözlerine fazlaca takılı kalabilir gereksiz gerginlikler yaratabilirsin. Günün genelini; evinle ilgilenmek, günlük hayatın streslerinden uzaklaşmak, gevşemek için kullanabilir ve keyifli kılabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; arkadaşlarınla, akrabalarınla ya da beraber paylaşım içinde olduğun insanlarla bugün arandaki sohbetlerin gerginlikle sonlanması mümkün görünüyor. Karşındakilerine gösterebileceğin yüce gönüllü ve esnek davranış; içsel dengeni korumanda faydası olabileceği gibi çevrendeki insanlara da yararı olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; duygusal bir ilişki içindeysen, bugün sürekli kontrol altında tutulduğunu hissederek bunalabilirsin. Oluşan durumu açık sözlülükle dile getirmen konunun uzamasını engelleyebilir. Ancak bugün harekete geçmekte zorlanabileceğin için bir anda duygularını ve mantığını da hiçe sayabilir geri planda kalmak isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sevdiklerinle, sosyal çevrenle uyumlu ilişkiler kurma ve içsel dengeni koruma konusunda gün geleninde mücadelelerin olabilir. İnsanların olumlu ya da olumsuz niyetlerini anlamakta zorlanabilir, kısa bir süre kendi değerini sorgulayabilirsin. Olumsuzluklara rağmen gün genelinde burcunda ilerleyecek olan Ay; motivasyonunu yüksek tutacak.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aşk hayatının hareketlenmesiyle istediğin duygusal bağı kurabilecek insanlar çok yakınında olabilir. Yalnız gereksiz kıskançlıktan uzaklaşabilirsen uzun soluklu birlikteliklerle geçmişin izlerini ve küllerini yok edebilirsin. Gün genelinde yorgun ve psikolojik olarak gergin olsan da akşamın ilerleyen saatlerinde hayatın ritmini yakalayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; görüntü olarak oldukça neşeli, aktif ve pozitif olabilirsin. Ancak iç dünyanda maddi veya manevi konularda gerginlik huzursuzluk duyabilirsin. Kimi zaman duygularınla mantığın arasında kalıp gelgitler yaşayacak olsan da akşamüzeri kendine ayıracağın zamanla dinginleşebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; iletişim halinde olduğun insanlarla oluşabilecek gerginlikle uzun zamandır bastırmış olduğun öfkene hâkim olamayabilir karşılıklı restleşmeler yaşayabilirsin. Önümüzdeki birkaç gün özel ilişkinde dâhil olmak üzere konulara kişiselleştirmeden yaklaşmalı durum analizi için kendine zaman tanımalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün dik başlı, inatçı ve aşırı gururunun yanı sıra bir de lüks tutkun birleşince dengesiz enerjilere maruz kalman olası. Öte yandan ulaşım ve seyahatlerinle ilgili konular gündemin olurken kontrolün dışında gelişen durumlar planlarının aksamasını ve harekete geçmene engel olabilir. Teknolojik işler ve sosyal medya paylaşımlarında bulunabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; partnerinle uzun zamandır belirlediğin hedeflerine hız vererek durumun mali tablosuna odaklanabilirsin. Bu alanda aşırı somut olma ve gerçekliğe bağlı kalma zorunluluğu üzerinde baskı oluşturabilir. Akşamüzeri yakın dostlarından alabileceğin keyifli haberlerle içsel sıkıntı ve baskıdan uzaklaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir