17 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Hem bedenen hem de zihnen hızlı ve hareketli geçecek bir güne uyanacağız. İletişimde açıklığın; bilgi paylaşımlarında etkin koşulların; ulaşımla ilgili alanlarda yeni gelişmelerin yaşanacağı yeni bir güne hazır olmalıyız. Keyif verecek organizasyon ve davetlere katılabilir; ufkumuzu geliştiren kişilerle tanışabilir; yurt dışı ve yabancıların içinde olduğu programlara dahil olabiliriz. Temkinli olmakta, sınırları zorlamamakta, seviyeyi korumakta ve gereksiz konuşmalar yapmamakta fayda var. Ayrıca harcamalarımızda da dikkatli olmalıyız. Yanılma payımız var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; hareketli bir güne başlayabilir, yakınlarınla olan ilişkinde bulunduğun koşulları iyice analiz etmek zorunda kalabilirsin. Bir süredir devam eden ticaretle veya akademik kariyerinle ilgili konulara yakınlarından destek gelebilir. Şehirlerarası gezi ve organizasyonlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; maddi ve manevi değerlerine odaklanarak, kazançlarını daha akılcı değerlendirmek isteyebilirsin. Çevrendeki insanların keskin ve yargılayıcı tavırları olsa da etkilenmeyebilir, inandığın değerlere ve iç sesine güvenmek isteyebilirsin. Dikkatini yapman gereken önemli iş ve projelere yönlendirmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; günün büyük bir çoğunluğunu arkadaşlarınla geçirebilir, sosyal ve sanatsal etkinliklere katılabilirsin. Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte, kişisel isteklerinde daha ısrarcı olman mümkün. Fakat beklentilerin hususunda, karşındakilerinin fikirlerine de gereken önemi vermelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; şu aralar her şeyin çok hızlı ilerlemesi nedeniyle, nerede ne yaptığına dair zihinsel karmaşa içinde olabilirsin. İlgi alanların değişebilir, bir iç sorgulama yapmak isteyebilirsin. Rutin dışına çıkmak istediğin, ancak aynı zamanda da bağımlı olduğun ilişkilerini bırakamıyor olduğun bir dönemdesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; yakınlarının eğitim alanındaki başarısını kutlayabilir, sevinçlerine ortak olabilirsin. Özel veya sosyal ilişkilerinde seni kaygılanmanı gerektirecek bir durum olmamasına rağmen, endişeli olman mümkün. Akşamüzeri olası fikir ayrılıkları gereksiz uzayabilir ve duygusal kırgınlık yaşanabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; başkalarının kazançlarını artırma yönündeki çaba ve girişimciliğin takdir edilebilir. Bugün, bu konuya gereğinden fazla odaklanabilir, ailen veya üstlerinden tepki alabilirsin. Yüksek olan motivasyonunu, sosyal konularda ve yaratıcı alanlarda değerlendirebilir, farkına varmadığın yeteneklerini keşfedebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; özellikle uzaklardaki sevdiklerine gönül kapını kapatmamalı, üstünü örttüğün konuları aydınlatmaya bakmalısın. Sürüncemede bıraktığın sanatsal boyutu yüksek bir projeyi tekrar ele alabilir, sosyal medya veya piyasaya hitap edecek konuma getirebilirsin. Bu gün randevu defterin oldukça kalabalık olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; çevrendeki insanlara karşı alıngan bir tavır sergilemek yerine, bazı olayları kabullenip, daha anlayışlı ve duyarlı olmanda fayda olabilir. Geleceğinden emin olmadığın bir gelire güvenerek harcamalarını artırman mümkün. Özel ilişkilerindeki problemler yanlış anlaşılmadan kaynaklı olabilir. Kriz yaratmadan çözmeye çalışmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; yaptığın yatırımdan kaynaklı beklenmedik bir kazanç elde edebilirsin. Önemli bir hukuki doküman, kontrat ya da yazışmadan kaynaklı başarılı olma şansın da yüksek.  Gün içerisinde karşındaki kişilerin sürekli fikir değiştirmelerine katlanmak durumunda kalabilir, sabrının zorlandığını hissedebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; güne yoğun bir iletişim temposuyla başlaman ve sürekli bir telefon trafiği içinde olman mümkün. Fakat bu yüksek tempo içinde emeklerinin karşılığını alamadığını düşünebilir şikayetçi olabilirsin. Söylenmeyi bırakıp, sana teklif edilen yardımları kabul etmeye bakmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; güne yönsüz ve belirsiz koşullar içinde başlasan da hemen arkasından iletişim trafiğinin hızlanması ve netleşmeyen olayların açığa çıkması olası. Özel yeteneklerin konusunda önce kendine inanman, hedefinin ve başarının sırrı olabilir. Bugün kalabalık ortamlar ve sevdiğinin desteği sana iyi gelecek.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; bir yandan evde yapılması gereken işler, bir yandan da akşam yapılması gereken organizasyon planları kafanın iyice karışmasına ve kararsız kalmana yol açabilir. İşlerin altından kalkman için aile fertlerin ya da yakın dostların yardımına koşması hızlıca sonuç almanı  sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.