17 Nisan Burç Yorumları

Kendimizi görev ve sorumluluklarımız konusunda baskı altında hissedeceğimiz, başarma arzusu ile hırsla çalışacağımız bir gün bizi bekliyor. Olaylara objektif bir gözle bakabilecek, düşüncelerimizi açıklıkla ifade edebileceğiz. Geçmişten gelen konuları tekrar gündeme alabilir, yeniden değerlendirme fırsatı bulabiliriz. Otorite konumundaki kişilerin desteğini alabilir, işlerimizi sonuçlandırmak için olumlu görüşmeler yapabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; uzun süredir uğraş verdiğin konularla ilgili harekete geçebilir, yapılması planlanan ama ertelenen işlerini yapabilirsin. İş ve sosyal hayatının hareketlenmesiyle birlikte kendini güvenceye alacak girişimlerde de bulunabilir, alacaklarını toplayabilirsin.Sevgili Boğa; bugün kendini daha rahat ifade edebilirsin, yaşamında ertelediğin konular hız kazanabilir. Geleceğe dair planlar yapabilir, görüşlerini çekinmeden açıklayabilirsin. Alacağın haberler hem beklentilerinin karşılanmasını sağlayacak hem de doğru düşündüğünden emin olabileceksin.

Sevgili İkizler; finansal konularla ilgili girişimlerin hız kazanabilir, borçlar ve alacaklarla ilgili planlamalar yapabilirsin. Bugün maddi konularda gizli kalmış veya çözülmemiş sorunlara el atmak isteyebilirsin. Kendini güvende hissetmek için yatırım yapmaya karar verebilirsin.

Sevgili Yengeç; geleceğe dair planlar yapabilir, kendine maddi konularla ilgili hedefler koyabilirsin. Eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerde seni eylemlerinde destekleyecektir. Tek başına harekete geçmekte zorlanacağından konunun uzmanlarına danışmanda fayda var.

Sevgili Aslan; bugün kariyerinde daha önce tohumlarını attığın girişimler meyvelerini verebilir ya da aldığın teklifleri yeniden değerlendirebilirsin. İstikrarlı kararlar alarak maddi konularda verimli olabilirsin. Çalışma ortamında başarılı olabilir, üstlerinle olumlu diyaloglar kurabilirsin.

Sevgili Başak; yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin, zamanını keyif aldığın konulara ayırabileceğin bir gündesin. Çocuklar ya da sevdiklerin için harekete geçebilir, onları sevindirmek isteyebilirsin. Sunduğun bir proje ya da ortaya attığın fikir onaylanabilir, başarılı olabileceğin çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün özellikle vergi, sigorta, nafaka gibi işlerin çözüme kavuşabilir, gayrimenkullerle ilgili adımlar atabilirsin. Resmi dairelerdeki tıkanmış işlerinden başarılı sonuçlar alabilir, alacak verecekleri kapatabilirsin. Ailene ve evine zaman ayırmak isteyebilir, tadilata girişebilirsin.

Sevgili Akrep; yakın ilişkide olduğun kişilerle, eşin ya da ortağınla iletişimin hız kazanabilir. Evliliğe dair konuşmalar gündeme gelebilir, kaçan fırsatları tekrar yakalayabilirsin. Seni rahatsız eden anlaşma ya da kontratları tekrar gündeme getirip düzeltilmesini sağlayabilirsin.

Sevgili Yay; bugün çalışma ortamında daha verimli ve üretken olabilirsin. İş arkadaşlarınla arandaki iletişim hızlanabilir. Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunabilir, başarılı kararlar alabilirsin. Yanlış hesapların düzeltilmesiyle kazançlarında artış olabilir.

Sevgili Oğlak; burcunda hareket etmeye başlayan Ay; girişimlerde bulunabileceğine veya daha önce başlayan eylemlerin olumlu sonuçlarını alabileceğine işaret etmekte. Bugün yaratıcılığını daha fazla kullanabilir, sevdiklerinle iletişimi artırabilir, yaşamdan keyif almanı sağlayan hobilerle uğraşabilirsin.

Sevgili Kova; eve dair konular, gayrimenkullerle ilgili düşünceler ve aile içi yoğun iletişim gündeme gelebilir. Bugün duygusal konularda kendini baskı altında hissedebilir, içine kapanabilirsin. Finansal sorunlarını çözmek için girişimlerde bulunabilir, kaynakları en verimli haliyle kullanabilmek için stratejiler geliştirebilirsin.

Sevgili Balık; bugün sosyal medyada, internet, cep telefonu gibi iletişim araçlarının başında fazla zaman geçirebilirsin. Dernekler ve gruplar içinde yer alabilir, arkadaşlarınla görüşebilir, hatta küs olduklarınla tekrar bir araya gelebilirsin. Düşüncelerinin onaylanması kendini güvende hissetmeni sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir