17 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay bugün de Kova burcunda…Sabah erken saatlerden itibaren Güneş ile uyumlu açıda…Ve bu durum akşamüstü saatlerinde değin sürecek…Hareketli geçen bir haftanın ardından sanki enerjiler biraz rahatlıyor gibi…Güneş ve Ay’ın uyum içinde olması bizlerin de huzurunu sağlayacak sanki…Yaklaşık üç hafta önce başlayan konularla alakalı artık belli bir yol kat etmiş olduğumuzu anlayabiliriz…Atladığımız veya yapılması eksik kalmış noktaları belirleyebilir…Ve gereken son hamleleri yerine getirme çabasına girebiliriz.

Ay Balık burcundayken mantıktan ve gerçekçilikten biraz uzaklaşır duygularımızın ve bilinçaltımızın etkisine gireriz…Evrenle bir bütün olarak aynı frekansta akışta kalarak ilerleriz…Yaşanacaklar karşısında daha tevekkel olur; kabulleniriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün atacağın adımlarda beklentilerinin fazla olmasından kaynaklanan finansal sorunlar yaşayabilecekken; bu durum moralini bozabilir. Kendini toparlamanın ve sosyal hayatını hareketlendirmenin yollarını arayabilir; sevdiklerine daha özenli davranma kararı alabilirsin. Kişisel isteklerine ve arzularına da zaman ayırman gereken bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde sana yardımcı olmasını beklediğin kişilerden yeteri kadar destek alamayabilirsin. Ancak sen de uyarıları dikkate almadan, tamamen bireysel kararlar alıyor olabilirsin. Özgürlüğünü eline almak için iş birliği yaptığın insanlardan bağımsız hareket etmeyi öğrenmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün özgürlüğüne ve toplumsal olaylara kafa yorabilirsin. Akrabalarınla veya beraber iş yaptığın insanlarla fikir ayrılıklarına düşmen, fanatik bir tutum sergilemene neden olabilir. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerden alacağın destekle kendini çok daha iyi ifade edebilir; yabancılarla iletişimini artırabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygusal paylaşımlarda aradığın samimiyeti bulamaman seni içten içe huzursuz edebilir. Sevdiklerinle arana mesafe girebilir; keyfi harcamalar veya finansal konular keyfini kaçırabilir. Fakat çalışmalarında seni destekleyecek uzmanlarla ortak fikirlere sahip olman; senin başarı yolunda daha rahat ilerlemene yardım edecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün gündemini ve programını etrafındaki insanlara göre planlaman gerekebilir. Akademik konularla veya eğitiminle ilgili yerine getirmen gereken sorumluluklar ilişkinde gerilime neden olurken; inatlaşmanın getirdiği sorunlar huzurunu bozabilir. Tercih yapmakta zorlansan da; sevdiklerin seni destekleyecektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yaptığın planlara ve programlara uymak isterken; bazı aksiliklerle karşılaşman ve hepsiyle ilgilenmek seni yorabilir. Fakat şartların gerektirdiği esnekliği göstermemen, planlarında ısrarcı olman tartışmalara neden olabilir. Her şeyi mükemmel yapma isteğin hem zihinsel hem de fiziksel olarak yıpranmana neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün hayatın keyfini çıkarmak isteyebilirsin. Ancak harcamalarını kontrol altında tutmaya çalışmalı; ekonomik olarak kendini zorlamamalısın. Sevdiklerinle birlikte hoş vakit geçirmek için planlar yapabilirsin. Çocuklarına, hobilerine veya evcil hayvanına vakit ayırabilir; onlarla ilgilenebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aile ilişkilerinde kendi taleplerini kabul ettirmeye çalışman ve kontrolü elinde tutmak istemen çatışmalara neden olabilir. Hiçbir şekilde kendinden ve doğrularından taviz vermediğinden inatlaşarak konuyu uzatabilirsin. Eve dair harcamalarını düzene sokabilir ve sorumluluklar üstlenebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kararlarını duygularınla değil, mantığınla vermeye çalışırken; kontrolünde olmayan gelişmeler seni ilkelerinden ve fikirlerinden taviz vermeye itebilir. Ancak kendinden emin duruşun ve hayatına dair sorumluluklarının bilincinde olman geri adım atmaman konusunda seni destekleyecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geleceğin için atacağın adımlarda yeterli maddi kaynağa sahip olmadığını düşünebilir; yaptığın işten daha fazla kazanç sağlamak için mücadele edebilirsin. Yeteneklerin doğrultusunda çalışmalar yapmak istemene rağmen önüne engeller çıkabilir ve olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay; aldığın her türlü sorumluluk geleceğin kapılarını açacak bir anahtar olması için seni destekliyor. Bugün kişisel isteklerinin değişimi, özel yaşamını da etkileyebilir. Yakınlarınla bulunduğun ortamda isteklerin için takındığın inatçı tavır gerilmelere neden olabilir. Güdüsel isteklerin yerine, hedeflerine odaklanmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; içindeki güce güvenmekten ve kendi iç dünyanda olmaktan dolayı memnunsun. Fakat bilinçaltındaki korkularınla yüzleşmen gerektiğini de unutmamalısın. Aynı görüşü paylaştığını düşündüğün kişilerle fikir ayrılıkları yaşaman yalnız kaldığını hissettirebilir. Sana yardımcı olabilecek kişilerin varlığını göz ardı etmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir