17 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Zorlu geçen bir günün ardından sabah saatlerinde endişeli ve geçmişte yapılanlara takıntılı ruh halimiz devam ediyor olabilir. Memnuniyetsiz, ne istediğimizi bilemediğimiz ve abartılı tepkiler verdiğimiz bir sürenin ardından Ay, Terazi burcuna geçerek boşluktan çıkıyor. Biraz iç huzur ve denge arayışında olmamıza rağmen bunu yakalamak çokta kolay olmayacak. Son zamanlarda içimize attığımız ne varsa birden açığa çıkabilir. Aslında son günlerde ki tutarsızlık devam ediyor diyebiliriz. Belki de en çok ihtiyacımız olduğu anda diplomatik davranmayı başaramadığımızdan sözlü çatışmaların kapısını açabiliriz. Duygularımızı doğru ifade edemeyebilir, karşımızdakileri zorlayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde burcunda ilerlemeye başlayan Merkür sayesinde, önümüzdeki dönem içerisinde hedefin ve fikirlerinle liderlik yapabilir, yakınlarınla daha fazla iletişim kurabilir, sözlerini daha cesur ifade ederek rekabete açık olabilirsin. Bu gün işyerinde uzun zamandır takıntı haline getirdiğin bir konuda uyum ve dengeni sağlaman mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aşk ilişkinde ve ideallerinde talep ve beklentilerin yükselebilir. Ancak tutkularının esiri olmamaya ve özellikle mali konularda yerine getiremeyeceğin sözlere, sabah saatlerinde daha fazla dikkat etmende fayda var. Önümüzdeki süreçte, sezgi ve yaratıcılığın artarken düşüncelerini kendine saklayabilir, kararlarını tek başına alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün erken saatlerinde güçlü kişilerden alabileceğin destekle ilginç fikirler üretebilirsin. Biraz anda ve akışta kalmaya çalışmalı, şu an gerçekleşmesi mümkün olmayan kararlar vermekte acele etmemeye bakmalısın. İlerleyen günlerde sosyal gruplar içinde yer almak ve yeni girişimlerde bulunmak özgüvenini ve takım ruhunu arttırabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kariyerinle ilgili konulara odaklanacağın ve üstlerinle olan iletişiminin artacağı bir döneme giriyorsun. İşin ve ailevi konularda ani kararlar almaya açık olabileceğinden mantıklı ve planlı davranmaya çalışmalısın. Öğlene kadar yapacağın girişimlerin askıda kalması ya da aksaması mümkün. İşlerine günün ikinci yarısında hız verebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ekonomik konuda duyduğun yetersizliği büyütme eğiliminde olabilir, mantıklı karar alma hakimiyetini kaybedebilirsin. Önümüzdeki süreçte; eğitim, seyahat, yer değişikliği, ticaret ve uluslararası işler gibi konularda aktif ve maceraya yatkın olabilirsin. Fırsatlara açık olacağın bu süreçte riskli alanlara yönelebilir, objektif olmakta zorlanabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kişisel isteklerinde ısrarcı olabilir, hatta beklentilerini açık sözlülükle dile getirebilirsin. Öğleden sonra kendin için alışveriş yapmak isteyebilirsin. Önümüzdeki günlerin ana temaları; maddi konular, ortaklaşa işler, araştırmak istediğin alanlar, ruhsal içerikli konular, kredi ve borçların yapılanmasıyla ilgili mevzular olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün ilk saatlerinde yapman ve planlaman gereken işlerin üzerinde titizlikle dursan da işler istediğin hızda ilerlemeyebilir. İnsanların olumlu ya da olumsuz niyetlerini anlamakta zorlanmayacaksın. İleriki günlerde, ilişkiler, iş birlikleri, anlaşmalar ve sözleşmeler gibi konularda hevesli ve girişken olabilir, işin uzmanlarından fikir alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakınlarının desteğini alabileceğin, mücadele ettiğin mali konularda gizli yardımlar bulabileceğin ve romantik ilişkinde de sıcak ve samimi olabileceğin bir gün olabilir. Önümüzdeki günlerde, çalışma alanlarında iletişimin artarken, sağlıkla ilgili konular, rutin işlerin ile ilgili konularda hızlı ve cesur kararlar alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay: aileni ilgilendiren bir konuda hızlı aksiyon alman gerekebilir ve kendi becerilerinle durumu kontrol altına alabilirsin. Öğleden sonra hayatın hızlanarak keyiflenebilir. Önümüzdeki günlerde, yaratıcı projelere, sanatsal alanlara, aşk ve romantik konulara yönelebilirsin ancak aşırı fanatik yaklaşımlar sergilemekten kaçınmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; senin için olumlu bir gün olmasına rağmen öğle saatlerine kadar boşlukta olacak olan Ay, iş konularında seni desteklemeyebilir. Yeni işlere başlamak yerine elindeki işleri bitirmeye bakmalısın. Önümüzdeki günlerde ailenle ilgili konulara yönelebilir, emlak alım satım işleriyle ilgilenebilir, tadilat ve tamirat yaptırabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yaptığın fedakarlığın karşılığını beklemiyor olsan da sana zarar vermelerine kayıtsız kalmayacağın bir gün olabilir. Gün ortasına kadar süren gerginliğin, öğleden sonra seyahat planlarınla son bulabilir. İlerleyen günlerde, yakınlarınla iletişim kurmaya yoğunlaşabilirsin. Teknolojiyle ilgili işler ve akademik konular gündemin olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; partnerin veya ortağınla belirlediğin hedefleri eyleme geçirme planını öğleden sonra devreye sokabilir, işlerin finansal boyutunu da konuşabilirsin. İleriki günlerde, Merkür’ün yardımıyla maddi kaynaklarını daha olumlu değerlendirmek isteyebilir, iş girişimleri ve ticari konularda yeni girişimler yapabilir, iletişim konularında çevrenle rekabet halinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.