17 Nisan 2018 Burç Yorumları

Her an her şeyin değişebileceği bir süreçteyiz. Yapacağımız işbirlikleri hem finansal konularda  hem de ilişkilerimizde olumlu etkiler yaratabilir. Cesaretimizi toplayarak kararlı adımlar atabilir, kendimizi korkusuzca ortaya koyabiliriz. Karşımıza çıkan engellere karşı savaşmaya açık olabilir, yeni deneyimler kazanabiliriz. Akşam saatlerine doğruysa duygusal anlamda kendimizi daha hassas hissedebilir, sezgilerimizle hareket edebiliriz.

Sevgili Koç; yönetici gezegenin olan Mars’ın olumlu açısından da destek alarak; motivasyonunu yükseltebilir, keyifli ve zevkli ortamlarda bulunmak için çeşitli organizasyonlara katılabilirsin. Kariyer ve maddi alanda yapacağın girişimler desteklenirken, hayatının yeni bir boyuta ve düzene girmesinden mutluluk duyabilirsin.

Sevgili Boğa; burcunda ilerleyen Ay, güne daha enerjik başlamana neden olurken, zihinsel olarak da sıra dışı fikirler üretmene ve farkındalığını yükseltmene yardımcı olacaktır. Motivasyonunun yüksek olması sanatsal ve yaratıcılık anlamında da özgür olmanı, isteklerinde bireyselliğini ön plana çıkarmanı sağlayabilir.

Sevgili İkizler; enerjin ve motivasyonun düşük olsa da toplum içerisinde bulunmak isteyebilir, fikir ve düşüncelerindeki farklı bakış açılarınla sevdiklerinin dikkatini çekebilirsin. Ortak kaynaklarındaki olumlu gelişmeler içten içe keyiflenmene neden olurken; isteklerin konusunda abartıya kaçman mümkündür. Gizli riskler almak da hoşuna gidebilir.

Sevgili Yengeç; eşinden, ortağından ya da yakınlarından gelebilecek yardım ve destekleri kariyerinde ve özel yaşamında rahatlıkla kullanabilir, iş birliklerinden gelebilecek fırsatlara açık olabilirsin. Sosyal gruplar içerisinde ya da sevdiğin kişiler ile birlikte olmayı tercih edebilir, tepkilerinde, arzu ve isteklerinde içgüdüsel davranabilirsin.

Sevgili Aslan; çalışma hayatında ya da günlük işlerinde, zihinsel aktivitenin yüksek olması; yazılı, sözlü ifade ve ikna yeteneğini de artırabilir. Ancak; tedbiri elden bırakmamalı, iddialı ve tutamayacağın sözler vermemelisin. Gelecekle ilgili plan ve projelerini şekillendirebilir, toplum önünde beklediğin ilgiyi görebilirsin.

Sevgili Başak; uzun vadeli girişimlerin ya da ticari bir iş için mücadele edebilir ve olumlu sonuçlar alabilirsin. Eğitimin, yurtdışı bağlantılı işlerin veya hobi olarak uğraş verdiğin alanlarda maddi ve manevi destek görebilir, işlerinin sanatsal boyutuna daha çok önem vermek isteyebilirsin. Yakın çevrenden beklediğin ilgiyi göremediğin bir gün olabilir.

Sevgili Terazi; ortaklı iş birliklerine yakın olabilir, ailenin gelirlerinden destek ve fayda görebilirsin. Bugün kazancın ya da ortak gelirlerindeki beklentinin yüksek olması; bazı konularda hayal kırıklığı yaşamana neden olabileceği gibi harcamaların konusunda da özenli davranmanı gerektirebilir.

Sevgili Akrep; ticari bir konuda, yakın çevrenden alabileceğin destekle cesur ve akılcı davranabilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Romantik ilişkilerine odaklanabilir, sevdiğin kişinin duygu ve düşüncelerine sağduyulu yaklaşabilir, hatta birlikte kısa bir seyahat teklifi de alabilirsin.

Sevgili Yay; üzerinde çalıştığın iş ve projelerinde olumlu gelişmeler yaşayabilir, yeteneklerinden ve kazançlarından memnun olabilirsin. Sağlığınla ilgili korkularının yersiz olduğunu anlayıp, endişelerinden uzaklaşabilirsin. Enerji ve motivasyonunun yüksek olması; romantik ilişkilerini de canlı tutabilir.

Sevgili Oğlak; aşk ve sevgi konusunda ayın en şanslı gününü yaşıyor olman; bu alanlardaki girişimlerini destekleyebilir. Sevdiğin insan tarafından takdir edilebilirsin. Görüş ve düşüncelerin, aile büyüklerin tarafından farklı bulunsa da tecrüben ve istikrarlı konuşman durumu lehine çevirmene yardımcı olacaktır.

Sevgili Kova; akılcı ve üretken olman, gerekli hamleleri yapman için fırsat veriyor olsa da ailen ya da kariyerinle ilgili beklentilerin abartılı ve fazla çılgınca bulunabilir. Bugün düşüncelerindeki kararlılık, dönüşüm enerjisine açık olmana ve kariyerinde yeni hedefler belirlemene neden olabilir.

Sevgili Balık; kariyerinde belirlediğin hedeflere ulaşmak için planlama yapabilir ve yakın çevrenden de bu konuda destek alabilirsin. Sanatsal alanda yaratıcılığının verdiği güçle orijinal ve farklı işler gerçekleştirmen; sosyal medya ya da gruplardan güçlü destekler almana neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.