17 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Kararsızlığın baskın olacağı bir gündeyiz. Kafa karışıklığı olası bir durum. Ancak yine de etrafımızdaki insanlara karşı hoşgörülü olacak, anlayışı elden bırakmayacağız. Akşam saatlerinde ise keyfimiz yerine gelecek, kalabalık ortamlarda bulunacağız. Okumak, yazmak gibi hobilerle ilgilenmek hoşumuza gidebilir.

Sevgili Koç; farklı yönlerini ortaya koymaya ve tecrübelerini aktarmaya hevesli olabilirsin.  Yakın çevrenle iş birliği içerisinde olmayı düşünüyor olsan da ani gelişen olaylar karşısında duygularını kontrol altında tutmak zor olabilir. Telafisi zor durumlar yaşamamak adına; akıllıca davranmalı, gerektiğinde geri planda kalmayı tercih etmelisin.

Sevgili Boğa; yaratıcılık konusunda kendine güvenebilir, sosyal çevrenle fikirsel alış veriş içerisinde olabilirsin. Fakat kariyerinde henüz olgunlaşmamış projelerin hakkında fazla idealist bir bakış açısı benimsemen; üstlerinle gerginlik yaşamana neden olabilir.  Yanlış bir karar almamak adına daha titiz davranman gerekebilir.

Sevgili İkizler; sıradanlıktan sıkılman; geleceğinle ilgili yeni planlar yapmanı, bedensel ve fiziksel değişim isteğini tetikliyor olabilir. Eğitim ya da yasal konularla ilgili ani gelişen olaylara temkinli ve mesafeli yaklaşmak durumunda kalabilirsin. Toplum önünde yaşayabileceğin gerginlik huzursuz olmana neden olabilir.

Sevgili Yengeç; hareketli olmak yerine, geri planda kalmayı, kendi başına ilerlemeyi tercih edebilirsin. Arkadaşlarınla yaptığın ortak bir işin maddi boyutlarının, beklediğin seyirde gitmemiş olması; borç ve alacak dengeni tekrar gözden geçirmene neden olabilir. Akşamüzeri içsel dengeni sağlamakta zorlanmayacaksın.

Sevgili Aslan; gün içerisinde arkadaşlarınla yapacağın sohbetlerden keyif almış olsan da duyacağın bir haberin üzerinde fazla durabilirsin. Düşünce ve davranışların sevdiğin insanların sert cümlelerine maruz kalmana neden olabilir. Hırslı davranmak yerine sakinliği seçmen; senin ve karşındaki insanların da yumuşamasını sağlayabilir.

Sevgili Başak; kariyer ve kişisel isteklerinde yaşayabileceğin duygusal iniş çıkışlar; çalışma arkadaşlarınla çatışma yaşamana neden olabileceği gibi enerjinin yüksek olması da ufak kazalara açık olabileceğini vurguluyor.  Empati kurabileceğin akşam saatlerinde,  kendine de sevdiklerine de sevgiyle yaklaşabilirsin.

Sevgili Terazi; enerjik ve pozitif duygular içinde olduğun bir gün olmasına rağmen; partnerinle yapabileceğin sözlü savaşın baskısı, zihinsel karmaşa yaşamana ve asabi olmana sebep olabilir. Günün gerginliğini, alışveriş yaparak atmayı ya da düşüncelerini olumlu tutarak dengelemeyi isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; ekonomik konulardaki belirsizliğin, ailenle kriz yaşamana neden olurken, yakın çevrenden alabileceğin uzun vadeli bir tavsiye işini kolaylaştırabilir. Alacağın kararlarda; yaşanan olayları dramatize etmeden orta yolu bulabilir, kaostan uzak kalarak, hayata daha olumlu bakmayı deneyebilirsin.

Sevgili Yay; ortak işlere odaklandığın ve yeni gelir kapıları aradığın bugünlerde, iletişim olarak da çok aktif olabilirsin. Bugün karşındaki insanları daha rahat anlayabilir ve anlayışlı davranabilirsin. Çalışma hayatında ya da trafikte olabilecek ufak tefek kazalara açık olduğunu bilmeli, kurallara ekstra dikkat etmelisin.

Sevgili Oğlak; ilişkilerin ve iletişimin ön planda olduğu ve yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir gün olabilir. Kazançlarını arttırmak için değişik fikirler üretebilir, bu alanda hırslı ve gergin olabilirsin. Sağlığına da önem vermen gereken bu süreçte, gerekli kontrolleri yaptırmak, bedenini forma sokmak isteyebilirsin.

Sevgili Kova; bugün sevdiklerine karşı hassas ve derin duygular içinde olsan da kişisel isteklerin konusunda ani kararlar alman; ailen tarafından desteklenmeyebilir. Romantik ilişkilerinde; karşılıklı beklentiler gerilime sebep olabilir. Çözüm üretmen ve sükûnetini sağlaman gereken zamanları kollaman ortak bir paydada buluşmanızı sağlayabilir.

Sevgili Balık; enerjin düşük olsa da zihinsel açıdan haraketli olabilirsin. Bugün aile içinde ağzından çıkabilecek sert sözler, söylemlerine dikkat etmeni gerektirebilir. Yakın çevrenle iş birliği içerisinde olabilirsin. Çevrendeki karmaşık ortamda bulunmak seni yorsa da kaosu fırsatlara dönüştürebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.