17 Mart Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren üzerinde çalıştığımız konulara yoğunlaşabilecek, kendimizi güçlü hissedecek ve yorulmadan çalışabileceğiz. Ayrıca bizi daha da güçlendirecek iş birlikleri kurabiliriz. Araştırma yapmamızı ve stratejik düşünmemizi gerektiren konuları ele almak için uygun bir gün. Başkaları tarafından manipüle edilebilir ya da çevremizdeki insanları manipüle edebiliriz. Bu konuda dikkatli olmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; tutkulu ve hırslısın. Gerek finansal gerekse de duygusal paylaşımlarını etkileyecek gelişmeler gün boyunca seni meşgul edecek gibi görünüyor. Günün ilk bölümünde iç dünyanda her ne kadar ufak çaplı krizler yaşasan da zorlukların üstesinden gelebilecek koşulları yaratabilirsin. Öğle sonrası dalgalanmalara açıksın.Sevgili Boğa; karşındaki kişilerin tutumları sana enerji verecek ve içten içe hissettiğin güvensizlik duygusundan çıkmana yardımcı olacaktır. Günün ilk yarısında amaç ve hedeflerine odaklanabilir, iş birliklerinden fayda görebilirsin. Öğleden sonra ise koşulların inişli çıkışlı bir zeminde oluşu istemesen de fedakâr davranmanı gerektirebilir.

Sevgili İkizler; ortak gelirler, vergi, kira, alacak ve borçlardan dolayı üzerinde hissettiğin baskı huzursuzluk yaratabilir. Planlı ve stratejik ilerlemen gerekebilir. Görev ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getirebildiğin takdirde yolun açılacak, hedefine gitmen daha kolay olacaktır. Öğleden sonraki süreçte yapacaklarınla gözler önüne çıkabilirsin.

Sevgili Yengeç; aşkta seni derin ve tutkulu olmaya iten enerjiler içindesin. Karşındaki kişinin değişen ve seni etkileyen tavırlarının bu duruma katkısı olabilir. İş birliklerinde güçlü kişilerle kuracağın kontaklar seni maddi olarak destekleyecektir. Günün ikinci yarısından sonra hayallerin ve beklentilerin artabilir.

Sevgili Aslan; ruhunun derinliklerindeki duygu ve düşüncelerinin etkisi altında olabilirsin. Tutkularının ve hırslarının etkisiyle hareket edebilirsin. İç dünyanda, evin, ailen veya işinle alakalı da bazı bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsin. Finansal anlamda günün ilk yarısında olumlu olan koşullar sonradan dalgalanmalara açık görünüyor.

Sevgili Başak; yakın çevre, kardeş ve arkadaşlarla ilişkilerinde derin bir duygusallık hakim olabilir. Onların istek ve ihtiyaçlarını ruhunun derinliklerinde hissetmen, onlara karşı tavır ve davranışlarını belirlemene yol açabilir. İkili ilişki ve iş birliklerinde maddi manevi kazanımların olabilir.

Sevgili Terazi; yeteneğin olan bir becerini maddi manevi kazanıma dönüştürmek için bazı adımların olabilir. Etkileyici ve ikna edici söylemlerini hedefine varmak için kullanabilirsin. Günün ilk yarısında seni hırslandıran durumlar motivasyon kaynağın olabilir. Ayrıca finansal konularda karşına çıkan fırsatları iyi kullanamaya bakmalısın.

Sevgili Akrep; güçlü kişilerden alabileceğin desteklerin yanı sıra aklınla, hırsınla ve yeteneklerinle üstesinden gelemeyeceğin şey yok gibi görünüyor. İlişki ve iş birliklerinde ipleri elinde tutabilir, zorluklara rağmen koşulları yönlendirebilirsin. Günün ikinci yarısında seni hayale ve beklentiye iten gelişmeler var. Duyguların derinleşebilir.

Sevgili Yay; duyguların,çözüme ulaştırmakta olan konulardaki düşünceler bilinçaltını bugün de kurcalamakta. Finansal konularda kaygı yaratan durumların etkisiyle kendini pek keyifli hissetmeyebilirsin. Sakin kalarak ve iç dünyana çekilerek olası yedek planlarını yapabilirsin. Günün ikinci yarısında zihnen daha dağınıksın.

Sevgili Oğlak; gücünü daha rahat ifade etmene olanak sağlayacak koşul ve durumlara açıksın. Hırsın, tutkuların, plan ve programlı hareket etmen sayesinde hedeflerine yaklaşabilir; hedeflerini gerçekleştirmek için çaba harcayabilirsin. Ayrıca bağlı olduğun gruplar içinde de söz sahibi olabilirsin. Günün ikinci yarısı daha duygusal bir atmosfer içinde geçebilir.

Sevgili Kova; günün ilk yarısında kontrolün dışında gelişebilecek durumlar içten içe huzursuzluk kaynağın olabilir. Sosyal konumunu, aile hayatını veya işini etkileyecek bir durum için fazlasıyla kaygılanabilirsin. Ancak günün ikinci yarısında sana katkı sağlayacak; maddi manevi kazanım getirecek enerjilerin devreye girmesiyle biraz olsun rahatlayabilirsin.

Sevgili Balık; uğraş ve hedeflerinle ilgili güçlü kişi ve kurumlardan gelecek desteklere açıksın. Doğru strateji izlemen kaydıyla hedeflerine ulaşabilirsin. Günün ikinci yarısında geçtiğimiz haftalarda başlattığın girişiminle alakalı attığın adımların olumlu ilerlediğini görebilirsin. Her ne olursa olsun hayal ve beklentilerini makul seviyede tutmaya bak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.