17 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay’ı Oğlak burcunda yolculuk edeceği önümüzdeki iki üç gün sorumluluklar, kariyer, görevler, idari konular, otorite konumundaki kişiler, aile büyükleri, yaşlılar, gelenek görenekler ve finansal işlerle alakalı alanları vurgulayan durumlar ön planda olacak…

Ay’ın Venüs ile kuracağı olumlu açı finansal anlamda somut gelişmelerin habercisi gibi…Kişiler arası iletişim ve sevgi bağları güçlenebilir; iş birlikleri olumlu ilerleyebilir; kazanç ve harcamalarda ise artışlar olabilir. Her iki gezegen de toprak burcunda olduğundan Ay Venüs kontağında gerçekleri göz ardı etmeyerek hareket edebilir; maliyet bilincinde olarak davranabilir; sağduyulu olmayı tercih edip kalıcı ve uzun vadeli olabilecek adımlar atabiliriz. Para piyasalarında önlemli kararlar da söz konusu olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün bazı endişelerin yüzünden çalışmaların olumsuz etkileniyor olabilir. Maddi harcamalarının aşırıya kaçtığını fark edebilir ve finansal kaynaklarını iyileştirmenin yollarını aramaya başlayabilirsin. Duygusal konularda fazla sabırsız davranmamalı ve beklentilerini olabildiğince en aza indirgemeye çalışmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; çalışmalarında başarı elde edebileceğin bazı organizasyonlarda aktif rol oynayabileceğin bir gündesin. Sosyal yaşantında da yeni insanlarla tanışabilir çevreni genişletebilirsin. Bulunabileceğin ortamlarda hem dış görünüşünle hem de zeki ve akıcı konuşmalarınla göz doldurabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; motivasyonunun düşük olduğu bugün de sadece kendi problemlerine, kişisel isteklerine ve hayal gücü ürünlerine zaman ayırmak istiyor olabilirsin. Düşüncelerinle baş başa kalmak sana iyi gelecektir. Maddi harcamaların konusunda tasarrufa gidebilir veya elinde olan parasal kaynaklarınla yatırım planları yapıyor olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; birlikteliğinde meydana gelen bazı problemlerden kaynaklı suçu karşı tarafa yüklemeden önce kendinde hata olup olmadığını görmelisin. Hayallerinin ve arzularının arasında değişim isteği olsa da beklemen ve daha çok düşünmen gereken bir zamandasın. Sosyal ortamlarda vakit geçirebilir ve alacağın yeni haberler seni şaşırtabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günlük işlerinle ve sorumluluklarınla ilgilenebileceğin bugünde; eksik kaldığını hissettiğin bazı yerlerde, ailenden alacağın destekle düşmekten kurtulabilirsin. Birlikteliğine önem verip zarar görmesinden çekinsen de; bu sıralar onu biraz ihmal etmiş olabilirsin. Partnerinle zaman geçirmeli fakat işlerini de geciktirmemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bazı seyahatlerin veya akademik çalışmaların doğrultusunda hareket halinde olabilir ve projelerine hız kazandırabilirsin. Gün içinde partnerinden gelebilecek yoğun ilgi sayesinde motivasyonun güçlenebilir. Harcamaların konusunda yine aşırıya kaçtığını fark edip yakın gelecek için endişelenebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; mutlu hissettiğin bir güne başlarken; çalışmaların ve işlerin için kendini motive ediyor olabilirsin. Senin konu dışında olduğun ailevi bir mesele planlarında bazı aksaklıklar olmasına sebep olurken; sen üzerine düşeni yapmayı tercih edeceksin. Maddi yatırımlarını güvendiğin ve bildiğin bir alanda kullanmayı düşünmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün partnerinden gelebilecek hoş bir sürprizle, ilişkinin heyecanının kaybolmadığını fark edebilirsin. Duygusal dünyanda ve hayatında beklenmedik olaylar yaşayabilirsin. Gün içinde; iletişim ağını genişletmek adına yeni eğitimler alma fikrini yakınlarınla paylaşabilir ve onların desteğini alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün alman gereken sorumlukların arttığı ve yoğun geçebilecek bir gün seni bekliyor. Bulunduğun ortamda gerçekleşebilecek bazı olaylara soğukkanlı yaklaşmaya özen göstermelisin. Gün içinde parasal değerlerinle alakalı dengede kalma kararı alsan da; akşam saatlerinde değişkenlik gösterebilecek durumlar meydana gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda ilerleyen Ay; bugün hem ilişkilerin hem de çalışmaların konusunda seni destekleyecektir. Fakat iş ve aşk terazisini dengede tutman gerekiyor; zira partnerine ayırman gereken zamanda işinle ilgilenmen, senden uzaklaşmasına sebep olabilir. Şansının açık olduğunu bilmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kişisel isteklerinle ve zihinsel düşüncelerinle baş başa kalmak istediğin bugün de evinde zaman geçirmek sana iyi gelecektir. Hayallerinin peşinden gitmeyi istiyorken; paylaştığın bu fikirler karşısında ailen seni destekliyor olacak. Geleceğinle ilgili bazı endişelerin olsa da pozitif düşünmeyi elden bırakmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugünü rahatlamayla veya dinlenmeyle geçirmek istesen de; kendini olabilecek en sosyal ortamda bulabilirsin. Konuşma kabiliyetin oldukça yüksek olurken, insanlarla kurduğun her iletişim bağı, senin biraz daha ufkunun genişlemesine yardımcı olacaktır. Gün içinde partnerinden gelebilecek bir sürpriz seni şaşırtabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.