17 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Öz güvenimizi tazeleyeceğimiz ve kendi varlığımızla ilgili gelişmelerin yaşanacağı bir zaman dilimine giriş yapmaktayız. Ay Aslan burcuna geçer geçmez Uranüs ile stresli bir açı kuracağından beklenmeyeni beklemeli; sürprizlerin ortaya çıkabileceğini bilmeliyiz. Güç çatışmaları ve gösterileri de yaşanabilir. Ani gelişen durumlar tüm güne damgasını vurabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabahın ilk saatlerinde ani gelişmeler gününe bir takım sınırlar getirmiş olsa da işlerinin planladığın gibi akabileceği ve kendini huzurlu hissedebileceğin bir gündesin. Uzun zamandır haberleşemediğin dostlarınla organize olup bir araya gelebilir, duyacağın sır ve dedikodulara şaşırıp kalabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; zamanının büyük bir çoğunluğunu evinde ailenle geçirebileceğin bir gün olabilir. Sürüncemede kalmış konuları konuşarak detaylandırabilir, çözülmesi gereken sorunlarını kolaylıkla toparlayabilirsin. İnat ettiğin bir konudan vazgeçmeyebilir haklılığını ispatlamak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; merak ettiğin ve araştırmak istediğin konuların üzerine düşmek için fırsatların olabilir. Yakınlarından ve sevdiklerinden beklediğin anlayış ve hoşgörüyü rahatlıkla görebilir, göz önünde olmaktan keyif alabilirsin. Yine de vereceğin sözlere dikkat etmende fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; beklenmedik bir gelişmeyle, günün planlarında değişiklik yapmak durumunda kalabilir, oluşan yeni koşuldan memnun kalabilirsin. Geleneksel yapının dışındaki fikir ve düşünceleri onaylamıyor olsan da uyumlu kalmayı başarabilirsin. Özgüvenin hesapsız harcamalar yaptırabilir, temkinli olmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde kafanın karışık, biraz da dağınık olması mümkün. Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte enerjin ve motivasyonun yükseldiği güzel bir zaman dilimine giriyorsun. Keyif aldığın işlerle uğraşabilir, partnerinle plan yapabilirsin. Bu aralar çok bonkör olabileceğin gibi, cimrilik de yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak;  fazla merakın; gün içerisinde duyabileceğin bir takım haberlere prim vermene, alakan olmayan bir konunun içine dahil olmana neden olabilir.  Öngöremediğin koşullar tatil gününün tadını kaçırabilir. Bugünü kendini şımartarak geçirebilir, yardıma ihtiyacı olan insanlara destek verebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş ve çalışma hayatının yorucu temposuna ara vererek, sevdiklerinle bir arada olabileceğin planlar yapabilir, eğlenceli mekânlarda veya sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsin. Naif ve çekici konuşman, isteklerine ulaşmanı kolaylaştırabilir. Doğallığını koruduğun bir gündesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sosyal hayatın içinde rahat ve kararlı tavırlarınla liderliği ele alabilir, gücünü ortaya koyabileceğin plan ve projeler sayesinde hem maddi hem de manevi yönden kazanç sağlayabilirsin. Özel ilişkinde bir takım hatalarını fark edebilir, düzeltmek için kelimelerin gücünü kullanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kendinden emin olduğun ve ailenden de tam destek aldığın şu günlerde; istek ve hayallerinin peşinden gitmek için içsel bir güç hissedebilirsin. Geçmişin karasızlığından sıyrılarak, neye daha çok ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin. Uzaklardaki sevdiklerinden beklediğin sözleri duyabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; finansal konularda seni etkileyen durumlara karşı yönetimi ele alarak planlamalar yapabilir, şu aralar düşük olan motivasyonunu yükseltecek stratejiler üretebilirsin. Yakınlarınla arandaki bir takım çekişmeli konulara; açık sözlü cevaplar verebilir, kimi zaman baskıcı da olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün içerisindeki ilişkilerinde uyum ve dengeyi yakalayabilir, dostlarınla sanatsal çalışmalara katılarak haftanın gerginliğinden sıyrılabilirsin. Güzellik, estetik ve zarafet kavramlarına daha fazla önem verebilir, daha hoş çekici görünmek isteyebilirsin. Ancak estetik operasyon için uygun bir zaman değil.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendine zaman ayırabilir, rutinin dışına çıkarak hoşuna giden uğraşları gündelik programına dâhil edebilirsin. Kafanın karışıp dağılmasına neden olabilecek ortamlardan olabildiğince uzak kalacak, huzurunun kaçmasına izin vermeyeceksin. Seninle birlikte düşüncelerinde değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.