17 Mart 2018 Burç Yorumları

Güne Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın Belirsizlerin yoğun olacağı bir gün bizi bekliyor. Motivasyonumuz nispeten yüksek olsa da ne yapmamız, ne yöne gitmemiz gerektiğini kestirmekte zorlanabiliriz. Yine de hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemenin bir yolunu bulabilir ya da kendimizi o doğrultuda ilerlerken bulabiliriz. Akşama doğru gerçekleşecek Yeniay’le birlikte yeni başlangıçlarda bulunma isteğimiz artabilir. Ancak bu girişimleri büyükmek ve ileriye taşımak pek mümkün olmayabilir. Amaçlarımıza ulaşmak için daha disiplinli, hırslı ve ciddi bir şekilde çalışsak da stratejilerimizi değiştirmek ve üzerinde ısrarla durduğumuz konulardan vazgeçmek durumunda kalabiliriz. Akşam saatlerinde enerjimiz yükselebilir, hızlı bir şekilde karar verme ve bir an önce harekete geçme istediği duyabiliriz. Tavırlarımız fevri olabilir, sert çıkışlarda bulunabiliriz. Bu nedenle tartışmalardan uzak durmamızda ve sağduyulu olmamızda yarar var. 

Sevgili Koç;  yönetici gezegenin Mars, burç değiştirerek kariyer evine yerleşti. Önümüzdeki günlerde bu alanda; daha sabırlı, kararlı, kalıcı adımlar atmanı ve mücadeleci olman gerekebilir. Yeniay ise; üzerinde kötü etkisi olan şeylerden kurtulmana yardımcı olacaktır. Akşam saatlerinde olası gerginliklere dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa; Yeniay’ın etkisiyle, hedefine odaklanabilir, yeni teklifler alabilir, kendini yeni gruplar içerisinde bulabilirsin. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; eğitim almak, araştırma yapmak, seyahat etmek ve vizyonunu büyütmek için fırsatlar bulabileceksin. Düşünce veya inançlarını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi, ortak kaynaklarında gerçekçi ve sağlam adımlar atmanı, risk almamanı, kısaca parana sahip çıkmanı vurguluyor. Yeniay’ın etkisiyle; önünüzdeki günlerde yeni bir iş bulabileceğin gibi terfi etmende mümkündür. Akşam saatlerinde gereksiz çıkışlardan kaçınmaya özen göstermelisin.

Sevgili Yengeç; Mars’ın karşıt burcuna geçmesiyle, eş ve ortaklı ilişkilerinde hem mücadeleci hem de sabırlı olman gerekebilir. Yeniay; uluslararası işler, ticaret, medya yayıncılık ve eğitim ile ilgili başlangıçlar yapmana, kendini göstermene fırsat verirken, duygusal bir rahatlama süreci de yaşayabilirsin. Öğleden sonra ikili ilişkilerde dikkatli olmalısın.

Sevgili Aslan; Yeniay’ın etkisiyle, kredi, miras, nafaka, gayrimenkulle ilgili gelişme ve fırsatlar yakalayabilir, hukuksal bir konuyu çözüme ulaştırabilirsin. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; çalışma alanında sorumluluk alman, üstlerinle mücadele etmen, kendini kanıtlaman gerekebilir.  Sağlığına dikkat etmen gereken bir dönemdesin.

Sevgili Başak; Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle, aşk hayatın, varsa çocuklarınla ilgili konular, hedeflerin ve sosyal statün ile ilgili somut kararlar almak veya mücadele etmek durumunda kalabilirsin. Karşıt burcunda olan Yeniay; isteklerin konusunda net kararlar almana yardımcı olacaktır.

Sevgili Terazi; Yeniay’ın etkisiyle, bedensel ve ruhsal olarak yeni başlangıçlar yapabileceğin gibi çalışma ve iş alanında da yeni fırsatlarla karşılaşman mümkün. Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle; ev, aile ve büyüklerinle ilgili somut kararlar alman, mücadele etmen ve dik durman gereken durumlar olabilir.

Sevgili Akrep; Yeniay’ın etkisiyle, romantik veya arkadaşlık ilişkilerini gözden geçirebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya yeni bir hobiyle ilgilenebilirsin. Yönetici gezegenin Mars’ın da burç değiştirmesiyle; yakın çevre, kardeş, eğitim gibi alanlarda mücadeleci, disiplinli ve planlı olman gerekebilir. Tartışmalara açık bir gece olabilir. Dikkatli olmaya çalışmalısın.

Sevgili Yay;  Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; parasal konularda çok temkinli olabilir veya fazla harcama yapabilirsin. Kazançlarını arttırmak için mücadele etmek zorunda kalman mümkündür. Yeniay’ın etkisiyle; kendinle veya ailenle ilgili bir değişim yaşayabilir, bazı konularda farkındalık ve aydınlanma yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; Mars’ın burcundaki seyri, kişisel isteklerinde kararlı, mücadeleci, sabırlı ve hedef odaklı olmanı sağlayacaktır. Yeniay’ın etkisiyle; kardeş ve yakın çevrenle ilgili gelişme ve fırsatlar olabileceği gibi, uzun zamandır ilgilendiğin bir konuda eğitim de alabilirsin. Akşam üzeri iletişim ve fikir ayrılıklarına dikkat.

Sevgili Kova; para evinde oluşan yeniay; kaçırmış olduğun bir fırsatı tekrar gündeme getirirken, yeni bir kazanç kapısı da açabilir. Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle; korkularınla yüzleşebilir, hedefin konusunda kararlı ve azimli olabilir, kendinle mücadele edebilir, gizli düşmanlarını da fark edebilirsin.

Sevgili Balık; burcunda gerçekleşecek olan yeniay, kararsızlığının bitmesine, hedefine odaklanmana, hayatınla ilgili yeni bir başlangıç yapmana fırsat verecektir. Mars’ın oğlak burcuna geçmesi; sosyal çevrenin daha aktif olmasına, bu alanda yaşanabilecek mücadeleye işaret edip, ciddi sorumluluk almanı gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir