17 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün gece başlayan gerilim ve huzursuzluk tüm gün etkisini sürdürebilir. Aileyle ya da yakın olduğumuz kişilerle aramızda kırgınlık yaşanabilir, duygusal bir tatminsizlik yaşayabiliriz. Her ne kadar tepkimizi dışa vurmamaya çalışsak ta akşam saatlerinde ufak çaplı patlamalar olabilir, sevdiklerimizle ilişkilerimiz bozulabilir. Objektif olamayacağımız hatta içten içe kendimize acıyıp karşımızdakileri suçlayacağımız bir gün geçirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün yataktan kalmakta zorlanabilir, evden çıkmak istemeyebilirsin. İkili ilişkilerde veya ailevi konularda duygusal baskı altında olman, içe kapanmana yol açabilir; sağduyulu davranmaya çalışmalısın. Üstlendiğin sorumluluklar yıpratıcı ve zorlayıcı olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sanatsal içerikli sosyal gruplar içerisinde bulunabilir ve duygularını paylaşabilirsin. Fakat yakın çevrene karşı fazla duyarlı ve sorumluluk sahibi olman, kendini ifade edememene, duygularını bastırmana ve dengenin bozulmasına neden olabilir. Sosyal medyada suçlanmana neden olan gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; maddi konulardaki duygusal davranışların, sorunlarına çözüm bulmana engel olabilir. Harcama, ödeme dengesini tutturamayabilir, kendin için alışveriş yaparken üstünde baskı hissedebilirsin. Akrabalarının desteğine ihtiyaç duyabilir ya da gelirlerini artırmak için arayışa girebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün romantik ilişkilerde duygu dolu paylaşımlarda bulunabilir, sevdiklerini mutlu etmek için çaba sarf edebilirsin. Ancak karşındakilerin sana sürekli sorumluluklarını hatırlatması ve suçlarmış gibi davranmaları, isteklerini yerine getirememene ve baskı altında kalmana yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yalnız kalmak, dinlenmek, sezgilerine kulak vermek istediğin bir gün olabilir. Gündelik yaşama dair görevlerin istemeden harekete geçmene neden olsa da günün sonunda ilerleme kaydedememiş olabilirsin. Bıkkınlık ve hassasiyet kendini hasta gibi hissetmene yol açabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hafta sonunu sevdiğin insanlarla birlikte sosyal gruplar içerisinde bulunarak veya arkadaşlarını evinde ağırlayarak geçirebilirsin. Fazla özverili ve duygusal davranman, sevdiğinin senden daha fazla talepte bulunmasına neden olabilir. Paylaşımlarda bulunup herkesi mutlu etmeye çalışman sonunda seni mutsuz edebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; hafta sonunu, sosyal ortamlarda veya aile içinde geçirebilirsin ancak işler istediğin gibi gitmeyebilir ve sonunda yıpranan sen olabilirsin. Eve ya da aile büyüklerine karşı görevlerini yerine getirmek isterken istemediğin sorumlulukları üstlenebilir kendini baskı altında hissedebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün çocuklarla ilgili konularla ilgilenebilir ve yaratıcılık gerektiren her alanda başarılı işler çıkartabilirsin. Gün içerisinde yaşayabileceğin duygusal gerginlik, romantik ilişkilerini de etkileyebilir. Yakın çevre iletişiminde veya sosyal paylaşımlarında dikkatli olmalı, sorumluluk bilinciyle hareket etmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hafta sonu parasal konularda endişe hissedebilir, ailen için daha fazlasını yapman gerektiğini düşünebilirsin. Sıkıntıları aşmak için sıkı sıkıya bir bütçe yapmış olmana rağmen duygusal davranarak bu bütçeyi zorlayabilirsin. Olayları biraz daha akışına bırakmalı ve sezgilerine güvenmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sevdiklerinle ortak bir program yapmış olabilirsin ancak günün sonunda her şeyin senin kontrolünde ilerlemesini istemen gerilime yol açabilir. Duygusal şantaja maruz kalmamak için biraz daha hassas ve duyarlı davranmanda fayda var. Sosyal ortamlara girmekten kaçınmamalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; enerjinin içe dönük olduğu bir gün olabilir. Sakin kalmayı, dinlenmeyi, kişisel bakımınla ilgilenmeyi tercih edebilirsin. Gün içerisinde sağlığınla ilgili rahatsızlık hissetmen, endişelenmene veya günü huzursuz geçirmene neden olabilir. Endişeli tavrın, sevdiklerinle aranı bozabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün sevdiklerinin sana karşı alıngan olmasının nedeni, ilgi bekledikleri için olabilir. Zamanı verimli kullanmak gerektiğini hissedebilirsin. Bir yandan hayattan keyif almak isterken bir yandan da sorumluluklarını yerine getirmeye çalışman üstündeki baskıyı artırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir