17 Kasım 2017 Burç Yorumları

Güne olumlu etkiler altında başlayacağız. Sevdiklerimize hoşgörü ile yaklaşacak, onlar için fedakarlıklar yapmaktan kaçınmayacağız. Ruh halimiz değişiklik gösterse de hala tutkuluyuz. İlişkiler ve iş birlikleri için olumlu bir gün, bu alanlarda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Ancak içinde bulunduğumuz koşullar hala net değil, bu nedenle herhangi bir karar vermeden önce biraz daha beklemeliyiz. Sabırlı olmalı ve olayları akışına bırakmalıyız. İhtiyacımız olan bilgilere ulaşmak ve bize destek olacak kişilerle iletişime geçmek için uygun bir gündeyiz. Kontrolümüz dışında gelişen tüm durumlara karşın hedef odaklı ve azimliyiz. Hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. 

Sevgili Koç; bugün hırslarının kurbanı olmamaya bakmalısın. Duygularını tutkuyla ifade edeceğinden paylaşımlarında derinleşmek istesen de karşındakilerden arzu ettiğin tavrı göremeyince hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Prim, faiz, kira gibi finansal işlerde umduğunu bulamayabilirsin. Kaynaklarını doğru kullanmaya bakmalı, hızlı kararlar vermemelisin.

Sevgili Boğa; bugün inisiyatifi elde tutman zor olacak gibi görünüyor. Kendi isteklerin yerine sevdiğin kişi, eşin veya iş birliği içinde olduklarının seni yönlendirmeleriyle hareket edebilirsin. Ancak maddi manevi kazanım sağlayacağın durumlar ve imkanlar da yok değil.

Sevgili İkizler; sağlığınla ilgili kontroller yaptırabilir veya daha önce tetkik ettirdiğin rahatsızlığınla ilgili bir haber alabilirsin. Üzerinde çalıştığın işe istediğin gibi odaklanamasan da başkalarından destek bulma şansın var. Hayalini kurduğun bir konuyla ilgili son dakika gelişmeleri olabilir.

Sevgili Yengeç; aşka kendini tümden teslim etmeyi arzu ettiğin bir gündesin. Duygularının ve tutkularının yoğunluğuyla hareket edebilir hatta gereğinden fazla fedakârlık yapmaktan kaçınmayabilirsin. Coşkulu enerjin, hislerine ilham kaynağın olabilir. Yaratıcı yönünü ortaya koyabileceğin çalışmalarda bulunabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün seni derinden etkileyen gelişmeler yaşayabilirsin. Yaşantında yeniye yer açmak adına bir evreyi kapatabilirsin. Ev, gayrimenkul veya gelir getiren bir mülkünle alakalı da uzunca bir süredir uğraştığın bir konuyu sonuca taşıyabilirsin. Dostlarını evinde ağırlamak isteyebilirsin.

Sevgili Başak; eğitimle ilgili bir devrenin sonuna gelebilir veya emek verdiğin bir sözleşmeyi nihayet tamamlayabilirsin. Akraba veya arkadaşlarınla ilgili bir gelişme karşısında duyarsız kalamayıp kendinden veya zamanından fedakârlık ederek yardım etmeye çalışabilirsin.

Sevgili Terazi; kazançlarınla ilgili öngöremediğin ve kontrolün dışında gelişmelerin yaşanacağı bir gün olabilir. Alacak ve borç hesapları yapabilir, bütçenle ilgili bir yargıya varabilirsin. Paylaşımlarında geleceği düşünerek hareket edeceğinden elindekileri kaybetmemek için stratejik davranmayı seçebilirsin.

Sevgili Akrep; burcundaki gezegen birikimi istek ve arzularında bir hayli tutkulu olacağına işaret etmekte. Kendini adayarak çalışacağın bir projede yer alabileceğin gibi ikili ilişkilerde de hassas ve fedakâr bir tavır sergileyebilirsin. Paylaşımlarında maddi ve manevi refahın peşinde olabilirsin.

Sevgili Yay; senden gizlenen veya kontrolün dışında gelişen bir durum duygusal anlamda seni bir hayli yıpratabilir. İç dünyana dönerek sorgulamalarda bulunabilir, seni yoran bu duygu ve düşüncelerini şifalandırmak isteyebilirsin. Seni aşağıya çekebilecek kişi ve olaylardan uzak durmaya bakmalısın.

Sevgili Oğlak; arkadaş grubundan birine duygularını açmak istemene rağmen bir tarafın ketum kalmanı söyleyebilir. Grup ve derneklerle olan çalışmalarında bir noktaya kadar gelebilir ancak anlaşma sağlayamayabilirsin. Stratejik davranarak doğru zamanın gelmesini beklemen yerinde olabilir.

Sevgili Kova; iş, aile veya sosyal yaşamda sana kriz yaratma ihtimali olan koşullarla karşılaşabilirsin. Ancak bir şekliyle bu süreci hasarsız atlatman mümkün olabilir. Ayrıca bugün finansal konularda temkinli ve risk almadan ilerlemen gerekebilir. Yarından sonra işlerini daha rahat yürütme imkânı bulabilirisin.

Sevgili Balık; yurt dışı ile alakalı işleri, akademik çalışmaları veya hukuki bir konuyu ilerletmek için uygun koşulları yaratmakta zorluk çekebilirsin. Ancak yine de sana destek olan kişilerin varlığıyla belli bir noktaya varma imkânın olabilir. Bakış açını etkileyebilen insanlarla bir araya gelip, kararlarını gözden geçirmek isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.