17 Haziran Burç Yorumları

Son birkaç gündür sürmekte olan belirsiz ve değişken koşullar bugün de devam edebilir. Ne yapacağımızı bilemeyebilir, harekete geçmekte zorlanabiliriz. Sorumluluklarımız artabilir fakat bu sorumlulukları yerine getirmek istemeyebiliriz. İçinde bulunduğumuz koşullar görevlerimizi yerine getirmemize engel olabilir. Duygusal dalgalanmalar yaşamamız mümkün. Planlarımızdaki değişiklikler günün ilk yarısında verimli olmamızı zorlaştırabilir. Bugün kendimizi zorlamamız ve koşulları olduğu gibi kabul etmemiz yerinde olur. Akşam saatlerinde daha dinamik olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde işlerin yolunda gitmeyebilir, programına uymakta zorlanabilirsin. Kendi içinize dönmene neden olan ve zihnini kurcalayan sorular karar almanı engelleyebilir. Akışta kalarak anı yaşamalı ve sezgilerine kulak vermelisin. Akşam saatlerinde daha kontrollü ve enerjik olabileceksin.

Sevgili Boğa; arkadaş çevrende ya da gruplar içinde yardım amaçlı girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Gerçi ekonomik beklentilerinin karşılanmaması planlarının bozulmasına yol açabilir fakat sorumluluk hissettiğin için kendini zorlayabilirsin. Verilen sözlerin tutulmama ihtimalini göz önüne almalısın.

Sevgili İkizler; yaşamınla ilgili girişimlerde bulunmak, bulunduğun pozisyonun üstüne çıkmak için harekete geçebilirsin fakat hemen sonuç alman mümkün görünmüyor. Karşılaştığın engeller vazgeçmene neden olabilir ya da kararlarını yeniden değerlendirmen gerekebilir.

Sevgili Yengeç; düşüncelerinde netleşememenin getirdiği bir hareketsizlik yaşayabilirsin. Bildiklerini kendine saklayarak araştırma yapmaktan bir sonuç alamayabilirsin. Duyduklarına ne anlam vereceğini bilemesen de bir süre sonra olaylar senin için netleşecek.

Sevgili Aslan; bugün maddi manevi paylaşımlarda içten içe huzursuz hissetmekle birlikte beklentilerinde artabilir. Kontrolün dışında yaşanan gelişmeler seni fedakârlık yapmaya itebilir. Kulağına gelen bazı duyumlardan dolayı arkadaş çevrende bazı ayıklamalar yapabilir; ilişkilerini değerlendirmeye tabi tutabilirsin.

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında yaşadığın ikilem daha da içinden çıkılmaz bir duruma gelebilir. Aldığın teklifleri gözden geçirebilir; artık bir karar almaya yönelebilirsin. Karşındakilerin seni etkilemesine izin vermeden akılcı hareket etmeyi çalışmalı, mümkünse tercihini hemen belirtmemelisin.

Sevgili Terazi; gündelik işlerini yapmaya başlasan da sürekli kesintiye uğrayabilirsin. Gelen telefonlar ya da ziyaretçiler çalışmalarını bitirememene ve programını aksatmana neden olabilir. Fakat senin de sık sık karar değiştirmen ve ikilemde kalman bu durumu tetikleyecektir.

Sevgili Akrep; ne alacağına tam olarak karar vermeden alışverişe gitmemeni tavsiye ederim. Bugün sonuçlanmasını beklediğin ticari anlaşmalar, kredi, vergi, sigorta gibi işlerinde belirsizlik yaşanabilir, son dakika gelişen evrak eksikleri ya da yanlış bilgilerden dolayı ertelemeler olabilir.

Sevgili Yay; aile fertlerinin üstüne düşeni yapmadığını görmen sıkıntıya neden olabilir, baskı yapman gerektiğini düşünebilirsin. Bugün işlerin aksayabileceğini bilerek hareket edersen daha rahat edersin. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleriyle alakalı seni ikileme düşüren durumlar oluşabilir.

Sevgili Oğlak; bugün duydukların, aldığın haberler ya da okudukların seni kararsızlığa itebilir, aldığın kararları gözden geçirmene neden olabilir. Özellikle yolculuklarda ve anlaşmalarda zamana bağlı sıkıntılar oluşabilir. En doğrusu olayları fazla zorlamadan akışa bırakman olacaktır.

Sevgili Kova; her zaman başarıyla sonuçlandırdığın işlerin bugün aksaması ya da ilerlememesi kendi yeteneklerinden şüpheye düşmene neden olabilir. Bir ürün ya da hizmet alırken çok dikkatli davranmalısın, ihtiyacın olmayan ya da pahalı alışverişler yapabilirsin.  Aşk hayatında da kararsızlık yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; öncelikle ne istediğine ve hangi yolla yapacağına karar verip sonra yola çıkmalısın. Çünkü yarı yolda karar değiştirmen hem zaman kaybına hem de sonuç alamamana neden olabilir. Sorumlulukların baskısı ağır geldiğinden üstünden iş atmaya çalışabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.