17 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya Dolunay’ın sert ve değişkenlik içeren enerjileri eşliğinde başlıyoruz. Dolunay zamanlarında Güneş ve Ay karşı karşıya geldiğinden her zaman bir kutuplaşma ortaya çıkar; yüzleşmeler yaşanır; değerlendirmeler yapılır nihayetinde yargı ve sonlanmalar söz konusu olur.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek dolunay ile birlikte seni huzursuz eden koşullara veya beklentilerinden emin olmamana rağmen bir karara varabilirsin. Kardeşler, yakın çevre ya da komşularla ilgili sorunlar yaşayabilir, sosyal medya üzerinden yayılan bilgi kirliliğinden dolayı ilerleme sağlayamayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dolunay seni maddi konularda bir karar aşamasına getirebilir. Daha huzurlu olabilmek için harcamalarınla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsin. Yeteneklerini ticaret, aracılık veya eğitimle ilgili alanlarda kullanabilir, ortaklaşa paylaşımlarda bulunabilirsin. Kredi, miras, nafaka, vergi gibi sorunların çözülebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; karşıt burcunda gerçekleşecek dolunay, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklarınla ilgili yeni gelişmelere, bitiş ve başlangıçlara açık olduğunu gösteriyor. Süresini doldurmuş olan iş birliklerini sonlandırabilir veya birlikteliğini hızlı bir kararla farklı bir yöne çevirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bilinçaltı düşüncelerin seni oldukça yorduğu bir süreçtesin. Dolunayla birlikte korkularınla yüzleşebilir; eğitim, anlaşmalar ya da kardeşlerle ilgili sonlandırmakta zorlandığın konularda yeni kararlar alabilirsin. Kontrolün dışında gelişebilecek olaylar ve dedikodular zihin karışıklığına neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hedeflerin, geleceğe yönelik planların veya içinde yer aldığın gruplarla ilgili gelişmeler seni meşgul etmekte. Dolunay, bu konularda nasıl bir yol izlemen ve varsa eksiklerini görmen açısından farkındalık yaratabilir. Bitmesi gereken ilişkiler içinde olduğunu fark edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; işin, kariyerin ve ailen arasında ikilemde kaldığın bir süreçtesin. Üzerinde çalıştığın projelerle ilgili gelişmeler gündeminde ilk sıraya yerleşirken, artık net bir karar alma aşamasındasın. Gelişmeler, görüş ve düşüncelerinde farkındalığa yol açarak ya hep ya hiç noktasına gelmene neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; görüş ve düşüncelerindeki karmaşa, dolunayın güçlü enerjisiyle birlikte yerini hayata karşı yeni bir bakış açısı oluşturmana bırakacaktır. Eğitim, yurtdışı ve medya alanında çalıştığın konularda bir karara varabilir, hayatında bir yön değişikliği yapabilirsin. Duygularını net bir şekilde ifade edebileceğin bir gündesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün gerçekleşecek dolunay seni finansal konularda bir karar aşamasına getirebilir. Alacak ve borçlarla ilgili bir süredir zorlanmana neden olan konularda bir sonuca ulaşabilirsin. Gelirlerini artırmanın yollarını aramaya başlayabilir, kendine yeni vasıflar kazandırmaya çalışabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; burcunda gerçekleşecek dolunay, ilişkiler ve yaşamsal konular açısından önemli bir karar aşamasında olduğunu göstermekte. Beraberliğinin muhasebesini yapabilir, hayatına farklı bir yön çizmek isteyebilirsin. Zaten bir süredir zihnini meşgul eden ve başlangıçlar yapmanı gerektiren konularda artık somut ve net adımlar atman gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; dolunay keyif aldığın konulardan vazgeçmene ve sevdiklerinle ilişkilerini yeniden değerlendirmene yol açabilir. Çalışma hayatının getirdiği yoğunluk ve stresin sağlığın üzerinde olumsuz etkilerini hissedebilirsin. Dolunayın güçlü enerjisiyle birlikte hem zihinsel hem bedensel şikâyetlerin artabilir artık dinlenmen gerektiğini fark edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; dolunayla birlikte hareketlenen aşk hayatında yeni gelişmeler yaşanabilir. İş ve aile yaşamındaki krizlerin sonucunda keyif aldığın konuları tekrar gözden geçirebilirsin.  Bazı konularda karar aşamasında olman seni zorlayarak, eyleme geçmene yol açabilir. Yeteneklerini sosyal ortamlarda paylaşabilir, ilgi çekebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün gerçekleşecek dolunay, ev, aile ve kariyerinle ilgili alanlarda etkili olacaktır. Bir süredir düşündüğün tadilat ve tamiratı yapabilir veya istediğin taşınmayı gerçekleştirebilirsin. İş hayatında yabancılar, ticaret ve eğitimle ilgili konularda karşılaşacağın fırsatlar yeni tecrübeler yaşatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.